Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da zincirleme kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

bu gece baya büyük bir kaza olmuş anadolu yakasında sanırım altunizade civarlarında . Kalabalık bir motosiklet grubu ve bir spor araç karışmış. Malesef 1 kişi hayatını kaybetmiş. Yaralılarda varmış. Motosikletli grubun çok süratli olduğuna yönelik ifadeler dönüyor. Kazanın çok ayrıntılarını bilmiyorum internette gördüm. Hayatını kaybeden arkadaşa Allah rahmet eylesin diğer arkadaşlarında umarım durumları ağır değildir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    2 gün önce esenyurttan gelirken motorla araçlara sıfıra sıfır makas yaparak giden motorlar vardı... bu cesaret nerden geliyor:(

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün önce esenyurttan gelirken motorla araçlara sıfıra sıfır makas yaparak giden motorlar vardı... bu cesaret nerden geliyor:(
    Kardeşim konuyla ne alakası var? Sen de iyice bokunu çıkarmaya başladın.. İyi motorcu profili diye iyice köylü mantığı kullanmaya başladın

kazanın videosunu gördüm facebookta. gruptaki başka bir motorcunun kask kamerası kayıt almış. Öndeki motor aracın sağından geçerken araç sağa kırıyor ve yandan çarpıyor ardından motor devrilip aracın önüne kayıyor devamı kayıtta görülmüyor ama ardından başka motorlarda kazaya karışmış. 1 kişinin hayatını kaybettiği 2 de ağır yaralı olduğu söyleniyor.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Kasti olarak motosikletin üzerine sürmüş olabilir ki öyle gözüküyor... motosikletlere olan bu kin ve nefret ne zaman bitecek? Allah rahmet eylesin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler