Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

Motosiklet kazaları | Kaza Raporu Motoloji

Leoncino
    Motosiklet Online

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Merhaba arkadaşlar.

Kaza raporu serisine başladık. Buradan da bilgilendirmek istedim, yorumlarınızı bekliyorum.

dovahhkin ve bursalıali bunu beğendiler.

Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 ABS
    Coorai bunu beğendi.
    Lingken 125cc 5000km,,Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, Cbf150 3000km,Kawasaki Ninja 250R 1400km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250Abs 8000km, Xj6n Yollarda

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Alıntı dovahhkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süre önce okumuştum yazdıklarını. Şuan ne yapıyorsun kardeş ?
    bursalıali ve Japoncu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Vespa Piaggio 150cc
    Bugün İzmir'de bir motor kazası gördüm Allah'ım herkesi korusun. Dacia Logan ticari taksi yan yatmış orta refüjdeydi iki Air bag açılmış ön camı patlamıştı. Motorcu arkadaşın kaskı paramparça olmuştu yattığı yerden üç metre aşağıdaydı. Motor sürücüsü yerde hareketsiz yatıyordu. Kaza 30 sn önce olmuştu. Motor dan o kadar soğudum ki tüm moralim bozuldu. Motor sürücüsü nün inşallah bir şeyi yoktur.

Motosikleti
    Vespa Piaggio 150cc
    Merhaba arkadaşlar. Kaza ile ilgili bilgilere ulaştım. Kendisine yeşil ışık yanan motor sürücüsü kontrol etmeden döner kavşaktan anayola çıkıyor. Kendisine kırmızı ışık yanan taksi sürücüsü de kırmızı da durmuyor. Trafik polisleri iki sürücü yede %50 kusur vermiş. Motor sürücüsünün kaburga kemikleri kırık ama taburcu olmuş. Motor sürücüsüne çok üzülmüştüm durumunu çok merak etmiştim. Arefe günü kazayı gördüğüm de çok üzülmüştüm. Allah herkesi korusun. Lütfen dikkatli olun yavaş gidin. Trafik kurallarına uyun.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Hd2 200i
    Alıntı cgs35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Kaza ile ilgili bilgilere ulaştım. Kendisine yeşil ışık yanan motor sürücüsü kontrol etmeden döner kavşaktan anayola çıkıyor. Kendisine kırmızı ışık yanan taksi sürücüsü de kırmızı da durmuyor. Trafik polisleri iki sürücü yede %50 kusur vermiş. Motor sürücüsünün kaburga kemikleri kırık ama taburcu olmuş. Motor sürücüsüne çok üzülmüştüm durumunu çok merak etmiştim. Arefe günü kazayı gördüğüm de çok üzülmüştüm. Allah herkesi korusun. Lütfen dikkatli olun yavaş gidin. Trafik kurallarına uyun.
    Taksi kırmızı ışıkta geçtiyse kusuru nasıl %50 %50 vermişler ki?
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    Vespa Piaggio 150cc
    Bilgi net doğru mu bilemiyorum. Kazanın olduğu mahallenin muhtarı bu şekilde söyledi. Motorcu nun kontrolsüz çıkması olabilir mi yada ehliyetsiz olması. Her kırmızı da geçen yüzde yüz hatalı değil demek ki.

Leoncino
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)