Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ne yapsın araç sürücüsü şimdi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıkçası motosiklet sürücüsünün hatası, yinede ölen arkadaşımızın yakınlarına sabır dilemek lazım.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İnsanımızdaki bu özgüven, bu "Bana birşey olmaz" havası kesinlikle derin bir bilimsel araştırmayı hakediyor.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Eh be kardeşim...
    2 saniye beklememenin bedelini bu kadar ağır ödemek, aileni sevenlerini 2 saniye için perişan etmek neden...
    Yakınlarına sabır dilerim.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alenen intihar etmiş, yazık.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Kamera olmasaydı ? Araç sürücüsünü kimse kurtaramazdı hapisten. Araçlarınızda mutlaka kamera bulundurun arkadaşlar.
    Thesinner83 bunu beğendi.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Resmen intihar.
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

Araçda tali yoldan çok hızlı . Burası şehir için ve yol tek şeritli 50 km ile o araç seyir etmeli .

50km ile gidiyor olsaydı duruyor olurdu .
    Suç %50 %50 çıkar
    ozansntrk bunu beğendi.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araçda tali yoldan çok hızlı . Burası şehir için ve yol tek şeritli 50 km ile o araç seyir etmeli .

Suç %50 %50 çıkar
    radar yoksa kamera görüntülerinden trafik hatta mahkeme kesinlikle hızlı olup olmadığı konusunda kanı vermiyor,benzer kaza başıma geldi hiç bir şekilde kusur oranı yarı yarıya çıkmaz,kamera görüntülerinden hız sınırını aşıp aşmadığına ne polis ne de mahkeme karar veremiyor maalesef

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    otomobil hızlı , motor sürücüsü mal olsada , herkes kendi hayatı ve geleceğinden sorumlu , hep söylüyorum yavaş gidin yavaş gidin.
    bursalıali bunu beğendi.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Esas soru su olmalı. Taksi sürücüsüne soracağım soru. Mahalle arasında yola senin yığenin çocuğun çıksa bu hızda çarpmadan durabilecek misin. Tum ehliyet i olan Türkler mahalle aralarında otobanda araç kullanıyor gibi araba kullaniyorlar. Buna siyasiler de izin veriyor.
    Almany da mahalle arasına böyle girsin bakalım ne oluyor

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esas soru su olmalı. Taksi sürücüsüne soracağım soru. Mahalle arasında yola senin yığenin çocuğun çıksa bu hızda çarpmadan durabilecek misin. Tum ehliyet i olan Türkler mahalle aralarında otobanda araç kullanıyor gibi araba kullaniyorlar. Buna siyasiler de izin veriyor.
    Almany da mahalle arasına böyle girsin bakalım ne oluyor
    Siyasiler nasıl izin veriyor onu anlayamadım. Hayır yasak ise yasak. Uygulama ve denetim Emniyet teşkilatının elinde. Siyasi ayağı anlamadım.

Derseniz ki; caydırıcı cezalar yok, önce mevcut cezaları bir yürütsek...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Siyasiler uygulayın derse uygulanır demek isteniyor. Mesela cam filmi hala yasak(mış), ama siyasi talimatla yaptırım uygulanmıyor(muş).

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Suç %50 %50 çıkar
    Şehiriçi falan değil. Manavgat'tan Ulukapı köyü'ne giden yol. kimse 80'den aşağı gitmiyor. motosikletli kişi %200 suçlu.
    112ciyiz

Alıntı ftkrblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    radar yoksa kamera görüntülerinden trafik hatta mahkeme kesinlikle hızlı olup olmadığı konusunda kanı vermiyor,benzer kaza başıma geldi hiç bir şekilde kusur oranı yarı yarıya çıkmaz,kamera görüntülerinden hız sınırını aşıp aşmadığına ne polis ne de mahkeme karar veremiyor maalesef
    HAva alanı yolunda benim arkadaşın önünde giden araç zil zurna sarhoş 350 promil adam yol ayırım banketine çarpıp önüne düşüyor , bizim arkadaşda yolda savrulmuş araca çarpıyor kaçmadı %50 %50 verldi bizim arkadaş takip mesafasi ve süratden dolayı ceza da yedi.. Görüntüden istenir ise hız hesap edilebilir, çok sorun değil. MAçta topun hızını hesap ediyorlar radar mı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehiriçi falan değil. Manavgat'tan Ulukapı köyü'ne giden yol. kimse 80'den aşağı gitmiyor. motosikletli kişi %200 suçlu.
    Saçma sapan konuşma yerleşim yerlerinde hız sınırı bellidir. Uyarsın uymazsın o ayrı konu ..

Tüm dünyada , yerleşim yerlerinde hız bellidir az çok aynıdır ülkesinden ülkesine yerinden yerine göre değişir 20 ile 60 arasında değişir. 60 dan fazla değildir. sınıra ne gerek var her kes hızlı gidiyor diyen EMBESİLLER koymuyor . Bunun da bilimsel gerçegi var işte bu kazada oldugu gibi ... Bu kurallar birisi dalgınlık ile yola atlar ise öbürü dursun veya ölümcül kaza olmasın diye var . Yola çocuk çıkar ise durabilesin diye var ...

Öncelikle insan sağlıgı gelir bütün her şeyden önemlidir. Kurallara uyacaksın uymaz isen sormlugu benim gözümde cinayetden farkı yoktur ,

Daire içine aldıgım yerler ev değil her halde ahır inekler mi yaşıyor ... Saçma sapan konuşma yerleşim yerinde aşırı süratli giden maganda , bir an dalgınlıga kapılmış motorsiklet sürücünü öldürmüş.. Tersi olsaydı motors sürücü yerinde yaya , araba yerine motor olsaydı , Motor sürüsücü maganda olurdu ...

Motorsiklet sürücü suçluymuş , yeh allahım .. Bunu demek için ya araç sürücüsünün akrabası olmak lazım yada sadist falan.

İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry

HAva alanı yolunda benim arkadaşın önünde giden araç zil zurna sarhoş 350 promil adam yol ayırım banketine çarpıp önüne düşüyor , bizim arkadaşda yolda savrulmuş araca çarpıyor kaçmadı %50 %50 verldi bizim arkadaş takip mesafasi ve süratden dolayı ceza da yedi.. Görüntüden istenir ise hız hesap edilebilir, çok sorun değil. MAçta topun hızını hesap ediyorlar radar mı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Saçma sapan konuşma yerleşim yerlerinde hız sınırı bellidir. Uyarsın uymazsın o ayrı konu ..

Tüm dünyada , yerleşim yerlerinde hız bellidir az çok aynıdır ülkesinden ülkesine yerinden yerine göre değişir 20 ile 60 arasında değişir. 60 dan fazla değildir. sınıra ne gerek var her kes hızlı gidiyor diyen EMBESİLLER koymuyor . Bunun da bilimsel gerçegi var işte bu kazada oldugu gibi ... Bu kurallar birisi dalgınlık ile yola atlar ise öbürü dursun veya ölümcül kaza olmasın diye var . Yola çocuk çıkar ise durabilesin diye var ...

Öncelikle insan sağlıgı gelir bütün her şeyden önemlidir. Kurallara uyacaksın uymaz isen sormlugu benim gözümde cinayetden farkı yoktur ,

Daire içine aldıgım yerler ev değil her halde ahır inekler mi yaşıyor ... Saçma sapan konuşma yerleşim yerinde aşırı süratli giden maganda , bir an dalgınlıga kapılmış motorsiklet sürücünü öldürmüş.. Tersi olsaydı motors sürücü yerinde yaya , araba yerine motor olsaydı , Motor sürüsücü maganda olurdu ...

Motorsiklet sürücü suçluymuş , yeh allahım .. Bunu demek için ya araç sürücüsünün akrabası olmak lazım yada sadist falan.

https://i.hizliresim.com/zjGQB6.png
    Düzgün konuş, trafik kurallarını benden iyi bilen, sitede en fazla 3 kişi çıkar.
    o mevkiiyi biliyor musun?
    herkesin ne kadar hızlı gittiğini biliyor musun?
    sen motosiklet kullanıyorsun, benim hız limitim 77 deyip 120 ile giden araçların arasında sen hızlanmıyor musun?
    motor sürücüsünü de tanımam araç sürücüsünü de tanımam. motorlu resmen İNTİHAR etmiş.
    Araç sürücüsü de kaza anına kadar gerizekalıyı görmemiş, son anda frene basmış.

Benim gözümde, Manavagatta her hafta olan ölümlü apaçi kazalarından biri.

ha bu arada Embesil lafını sana yediririm. ağzını topla pçlik yapma.

bu da şehiriçi dediğin, senin gibilerin 90-100 gittiği yol.

112ciyiz

Araç sürücüsünün hiç bir tepki vermeden gelişine vurması biraz garip. Araç sürücüsüde kusurlu gibi geldi bana

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aga herşey futbol takımına döndü

Futbol takımını sorgusuz kabul eder destekleriz
    Siyaseti sorgusuz kabul eder destekleriz

ulan bari motorcuyuz diye her motosiklet kazasında motorcuları savunmayın.

Motosiklet net olarak karşıdan araç gelirken dönmüş, farkındaysanız adamın dönüşe başlama ve arabanın çarpma arasında gecen süre 2 saniye aradaki mesafe de muhtemel 10 metre. araba napsın burada.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    burada net söylüyorum, araç sürücüsüne suç bulan kişiler net olarak yanlı taraflı veya cahil kişilerdir.. çok açık arabanın önüne dikkatsizce atlıyor rahmetli. Allah rahmet eylesin gerçekten bi anlık hata ölüme mal oluyor... aynı şey tam tersi motor giderken araba önüne atlasaydıda araba suçlu derdim. taksi biraza hızlı olsada aman aman bi hız konusu değil ve adamın yapacağı hiçbir şey yok bir anda adamın önüne çıkıyor. allah kimsenin başna vermesin

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga herşey futbol takımına döndü

Futbol takımını sorgusuz kabul eder destekleriz
    Siyaseti sorgusuz kabul eder destekleriz

ulan bari motorcuyuz diye her motosiklet kazasında motorcuları savunmayın.

Motosiklet net olarak karşıdan araç gelirken dönmüş, farkındaysanız adamın dönüşe başlama ve arabanın çarpma arasında gecen süre 2 saniye aradaki mesafe de muhtemel 10 metre. araba napsın burada.
    Motor sürücüsü suçlu da araç sürücüsü hiç tepki vermemesi enteresan değil mi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)