Motor kullanıyorum diye motor sürücü savunuyorum .

Zaten motor sadece hafta sonu hava güzel ise kullanıyorum.

Yerleşim yerlerine hız sınırı düşük olma sebebi bu tip olaylardır.

Hiç beklmediginiz anda yola çocuk da atlaya bilir 50 -60 ile gitseniz yola atlayını gördüğünüz de fren basanız . 20 -10 düşersiniz ve çarpışma da kazada hayat kaybı önlenir.

Motorcu adamın önüne birden atlıyor . Onu zaten görüyoruz .

Yurt dışında araç kullanmadıgınız için medeniyet nedir uluslar arası kurallar nedir. Bilmiyor olabilirsiniz... Yurt içi ve dışı ( motor ve araba kullandım) Begenmedigimize köy içinde sürat yapın bakın ne olur , böyle bir mesken mahalde çarparak ölğmli kazaya karışın görürsünüz .

Maalesef hayat bizde ucuz . İnsan saglıgı önemsiz .

Adam 50-60 ile gidiyor olsaydı (cunku mesken mhelde evler ortada ) yine çarpışma olurdu ama motor sürücü kuvvet ile muhtemel yalışıyor olurdu . Tabi Allah bilir kim ölür kalır...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Düzgün konuş, trafik kurallarını benden iyi bilen, sitede en fazla 3 kişi çıkar.
o mevkiiyi biliyor musun?
herkesin ne kadar hızlı gittiğini biliyor musun?
sen motosiklet kullanıyorsun, benim hız limitim 77 deyip 120 ile giden araçların arasında sen hızlanmıyor musun?
motor sürücüsünü de tanımam araç sürücüsünü de tanımam. motorlu resmen İNTİHAR etmiş.
Araç sürücüsü de kaza anına kadar gerizekalıyı görmemiş, son anda frene basmış.

Benim gözümde, Manavagatta her hafta olan ölümlü apaçi kazalarından biri.

ha bu arada Embesil lafını sana yediririm. ağzını topla pçlik yapma.

bu da şehiriçi dediğin, senin gibilerin 90-100 gittiği yol.

https://hizliresim.com/5aNm7M
Belli belli trafik kuralı biliyormuş .
Ağzım ile gülmek yetmedi başka bir organım ile daha gülüyorum , insanların yüzüne ditemecefin lafı yazan klavye delikanlısı.