Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Avcılardaki Motor Kazasını Görenler Lütfen Yardımcı Olsunlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Adamın zihniyetini tahmin etmek zor olmadı maalesef.
    Hocam savcının son görüntülerden haberi-bilgisi var mı ? Eğer var ve buna rağmen bu adam dışarıda ise bir eylem yapmamız şart dikkat çekmek için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    systemj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 125L CBS
    Görüntüyü görmek isteriz, bi yere yükleyip paylaşamaz mısınız? Ayrıca gündem olması için haber kanallarına gönderin, olayı anlatıp videoyu verirseniz yayınlanma ihtimali var

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın zihniyetini tahmin etmek zor olmadı maalesef.
    Hocam savcının son görüntülerden haberi-bilgisi var mı ? Eğer var ve buna rağmen bu adam dışarıda ise bir eylem yapmamız şart dikkat çekmek için.
    Alıntı systemj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntüyü görmek isteriz, bi yere yükleyip paylaşamaz mısınız? Ayrıca gündem olması için haber kanallarına gönderin, olayı anlatıp videoyu verirseniz yayınlanma ihtimali var
    goruntuler elimizde var dememize bile firsat vermedi ki savci...3 defa gittim yanina ucunde de 3 saniye bile konusamadik.. abimin adini soyluyorum bagirip cik disari diyor.. disari cikinca ben arkamdan bagiriyor abin %100 haksiz dava kapandi diye... nasil kapandi diyebiliyor bu kadar kolay mi ya?

kamera kayitlarinda abimin trafik kurallarini ihlal etmedigi serit ihlali yapmadan seridinde ilerledigi de apacik gorunuyor.. kaski ve diger motosiklet gereksinimlerinin hepsine sahip video da da gozukuyor... katilin onun uzerine nasil surdugu nasil carptigi nasil oldurdugu bos motorsiklete captigini bile bile durmayip surukleyip kacmaya calistigi, sonunda mecburiyetten durdugu apacik gorunuyor...

yarin avukat tekrar gidip gorusecek... ayni tutumu sergiler ise olayi artik basina servis etmek gerekecek...

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ersan1001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    goruntuler elimizde var dememize bile firsat vermedi ki savci...3 defa gittim yanina ucunde de 3 saniye bile konusamadik.. abimin adini soyluyorum bagirip cik disari diyor.. disari cikinca ben arkamdan bagiriyor abin %100 haksiz dava kapandi diye... nasil kapandi diyebiliyor bu kadar kolay mi ya?

kamera kayitlarinda abimin trafik kurallarini ihlal etmedigi serit ihlali yapmadan seridinde ilerledigi de apacik gorunuyor.. kaski ve diger motosiklet gereksinimlerinin hepsine sahip video da da gozukuyor... katilin onun uzerine nasil surdugu nasil carptigi nasil oldurdugu bos motorsiklete captigini bile bile durmayip surukleyip kacmaya calistigi, sonunda mecburiyetten durdugu apacik gorunuyor...

yarin avukat tekrar gidip gorusecek... ayni tutumu sergiler ise olayi artik basina servis etmek gerekecek...

Adam sadece dua edin demiş. Fakat, daha fazlasını almayı başarmış olabilir. Motosiklet camiası birlik olup bu olayı toplumun gündemine taşımalı. İnsan hayatının bu kadar ucuz olmadığını hatırlatmakta fayda var...

Başınız saolsun abiniz için gerçekten çok üzüldüm mücadelenizde haklısınız ve lütfen yılmayın. Savcı başından sağıyorsa İnsan hakları mahkemesine kadar müracaat edin ve savcının şahsi fikirlerinide belirtin böylelikle böyle boş insanlar yargıda yer almasın.

adanadayım ve uzağım maalesef keşke yapabileceğim bişey olsaydı diye üzülüyorum.

bir dava kapansa dahi yeniden açılabilir elinizde video görüntüsü var bunun mahkemece bilirkişiye gönderilmesi ve detaylı analizi şarttır.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Hocam videoyu atin hepimiz heryerde paylasalim sesinizi duyuralim

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elimden sadece sosyal medyadan sövmek geliyor bu ite ama belki hesabını falan kapatır kaçar, süreç aleyhinize işler diye tutuyorum kendimi. Eğer deşifre edilecekse haber verin paylaşalım her platformda. İmza ise imza, suç duyurusuysa suç duyurusu, ne gerekirse...
    Başınız sağolsun ne diyeyim, boğazım düğümlendi...

Çok üzüldüm.. Haberler nedir var mı bir gelişme

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakikaten, n'oldu olay; bizim yapabileceğimiz bir şey var mı?

hocam durum nedir...

Bu konu nasil sonuçlandi?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)