Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet sürücüsünün ölümden döndüğü o anlar güvenlik kamerasında

Motovento
    REKLAM ALANI
    JOHNDOSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Sakarya'nın Serdivan ilçesinde ana caddeye kontrolsüz şekilde çıkan otomobilin motosiklete çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında, motosiklet sürücüsü yaralandı. Motosiklet sürücüsünün ekipmanlarının hayatını kurtardığı kaza anları ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Kaza, 1 Şubat Perşembe günü akşam saatlerinde Serdivan ilçesi Arabacıalanı Mahallesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Arabacıalanı Mahallesi Çark Caddesi üzerinde seyir halinde olan Burak D. (22) idaresindeki 14 GB 626 plakalı motosiklete, Mehmetçik Sokak'tan kontrolsüz bir şekilde ana caddeye çıkmak isteyen otomobil çarptı. Çarpışmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü Burak D. otomobilin üzerinden bir kaç metre yükselerek yere çakıldı. Sürücünün motosiklet ekipmanlarının eksiksiz olması hayatını kurtardı. Yere çakılan sürücü olay yerinde baygınlık geçirdi. Kazayı gören vatandaşlar hemen yaralı sürücünün yanına koşarak konuyu sağlık ekiplerine bildirdi. Kazanın bildirilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince yaralı Burak D. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Hastanede ki tedavisi tamamlanan yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. "Ekipmanları hayatını kurtardı" Öte yandan, meydana gelen trafik kazası bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Ölmemiş olması sevindirici fakat öyle bir yerde sürat çok gibi.
    Dikkatli olmak lazım, kaporta biziz.
    JOHNDOSAY ve 57ismail bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lütfen kavşaklarda yavaşlayalım arkadaşlar. sürücüler görmeyebilir, dalgındır vs. kendi tedbirimizi kendimiz alalım.
    JOHNDOSAY ve 57ismail bunu beğendiler.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Trafiğin akış hızına uymayan motorcular gerçekten tehlikeli oluyor.

Geçen gün arabayla çıkıyorum bir park yerinden. Soluma bakıyorum, arabalar geliyor. Biri geçiyor, öteki geçiyor. Tekrar soluma bakıyorum, araba veya motor yok. Tam çıkıyorum yolun yarısına dat dat dat son sürat bir motor gelmiş. Arkadaş benim seni görmem için müneccim mi olmam lazım.

Bir diğer husus madem benim çıktığımı görüyorsun, keşke korna yerine frene bassan. Kornayı duymayıp çıkmaya devam etsem yüzde yüz çarpacak o hızla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)