Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha R25 kaza | Kurtara bilgiğin kadar kurtar | venomrr

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Prodüksiyonun güzelmiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Debriyajı sıkmanız hata zaten.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ıslak zeminde apaçiliğin sonu. yanlış anlama ama daha ıslak yolda bile nasıl gitmen gerektiğini bilmiyorsun. bu bile bile lades demektir. kaza bildiğin geliyorum diye bağırmış. gene çok ucuz kurtarmışsın. arabalar bile temkinli giderken 2 tane incecik tekeri olan motorun bunu yapması oldukça absürd. fazla cesaretin sonu böyle bitiyor malesef. sadece maddi kayıp yaşadığına şükret.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı kaza yaptın sandım yav, telefona sarılıyordum
    Amman hacı pardon ya. Adam noktalama kullanmamış, onu koyuvermiştim
    Bu kaza da garip olmuş, geçmiş olsun
    kadango bunu beğendi.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Bu tarz sürüş , uygun olmayan trafik , yağış , gereksiz slalom vs vs .Allah korusun daha çok video paylaşırsın böyle gidersen

nogayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Kinetic+Hero xpulse
    Islak havada bu kadar agresif sürülür mü ya? Allahtan artçıyı indirmişsin. Umarım ders olur bu kaza. Eskiden kız yurdu vardı düştüğün yerde, duruyor mu bilmem ama güzel hatıralarım vardı.Güzel sanatların fakültesinde okurken hergün çarşıya kadar yürürdüm o yoldan

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Güzel paket halinde olmuş. Tüm hatalar tek bir videoda.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    izlenme kasmak için konulduğunu düşünüyorum. hatanın ne olduğu açık, söylenecek şeyler de belli. ama 1 tık 1 tıktır hesabı. geçmiş olsun ama çok yaşamazsın...

öyle olsaydı zaten beni heryerde görürdün boş konuşmaya gerek yok kaza yorumlarınız fikirlerini nasıl kurtulabilirdim veya nasıl yapsaydım daha iyi sonuçlanırdı gibi düşüncelerinizi merak ettiğim için buraya koydum. zaten konu açtığım başlıkda kaza ile ilgili millet kaza videolarını buraya koyuyor yanlış yapmış olsam okadar modaratör illaki fark edip silerdi.düşüncelerinize saygım sonsuz bir başka videoda bu yorumlarınızı değerlendiricem denk gelirseniz görürsünüz illaki ayrıca teşekkür ederim yorumlarınız için.

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı venomrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle olsaydı zaten beni heryerde görürdün boş konuşmaya gerek yok kaza yorumlarınız fikirlerini nasıl kurtulabilirdim veya nasıl yapsaydım daha iyi sonuçlanırdı gibi düşüncelerinizi merak ettiğim için buraya koydum. zaten konu açtığım başlıkda kaza ile ilgili millet kaza videolarını buraya koyuyor yanlış yapmış olsam okadar modaratör illaki fark edip silerdi.düşüncelerinize saygım sonsuz bir başka videoda bu yorumlarınızı değerlendiricem denk gelirseniz görürsünüz illaki ayrıca teşekkür ederim yorumlarınız için.
    Bir başka video da bu yorumlarınızı değerlendiriceğim demek takipçi lazım merak ediyorsanız gelin videolarımı izleyin demek. tutumun çok saygısızca. bizde adam gibi videonu izleyerek yorum yapıyoruz. sürüşünle ilgili daha önce yorum yapmıştım. tam bir klasiksin.
    erenedip bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet kullanmayı gerçekten bilmiyorsun. Şehir içinde öyle kullanılmaz. Bir çocuk yola atlasa hayatın biter. Sanki biriyle yarışıyormuş gibi sürekli hızlı kalkış yapıyorsun. Dip gaz gidiyorsun. Motoru da yiyorsun söyleyeyim.

Ayrıca bir eldiven edin ve motosiklet kullanıyorsan saati çıkar. Düştüğün yerde bileğini kırar veya koparır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Şöyle biraz baktım kanalıda yanlış yapıyorsun aklını başına al. Kaza anında o takipçilerin hiç biri yanında olmayacak.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    yav sen bizi mi yiyosun? nasıl kurtarabilir diye koymuşmuş. az biraz bu forumda vakit geçiriyorsan, ne denileceğini de çok iyi biliyorsun. senin kurtaracak vs durumun da olmaadığı aşikar. tıklayan tıklasın, tıklandıkça gelsin paralar...

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Rahatsız edici.
    Bundan sonra önce yorumları okuyup sonra video linkine tıklayacağım.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    cok sahane kullaniyorsun.

yakinda cok sahane patlarsin.
    afsinyus bunu beğendi.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kötü motosiklet kullanıyorsun.
    Hakaret veya eleştirmek için demiyorum.
    Kendini geliştirmek gerek. Umarım vücudunda bir zarar yoktur. Sevgiler.
    eldiveni bile yok.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Yakında motor büyütür. gsxr ci abileriyle takılmaya başlamış zaten. Sonra zaten kazadan nasıl kurtulurdum diye bir başlık açma şansı kalmaz. Helvası çoktan basılmış olur.

https://www.youtube.com/watch?v=4XBRMXe-Ao4

buda ilk kazası. Helvasına az kalmış zaten.

25 senedir motor kullanıyorum böyle saçma kaza yapmadım. Bu şimdiden 2 can hakkını kullanmış.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Yazdıklarına bakılırsa hala olayın farkında değilsin. "Kaza geliyorum demez" derler. Fakat senin sürüşünde "geliyorum" diye ciyak ciyak bağırıyor. Orada duyacak kimse yok. Bu forumda motor hocaları gerek video gerekse yazılı içerikleri zaman zaman yayınlar. Sen onları değil gazcı takımı takip etmişsin. Her hafta biri gidiyor onların. Karar senin. Burada yol ikiye ayrılıyor. Selametle...

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Kanal açıyolar sonra asfaltla öpüşürken yada sıkıntılı gereksiz gazların olduğu kayıtlar çekiyolar.
    Öğrendiğimiz tek şey, yapmamamız gereken şeyler oluyor, peki ya yapacaklarımız?
    Evladım ben seni neden takip edeyim anlatsana biraz?
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Şehiriçinde hiç hız kesmeden karşıdan karşıya geçen yayaların arasından 80 km hızla geç, önündeki aracın sollamasının bitmesini beklemeden iki aracın arasından geç, ondan sonra ben nerede hata yaptım, kazayı nasıl atlatabilirdim maksadıyla videoyu bu foruma yükledim de. Bir bitmediniz gitti. Kimse kusuruma bakmasın, bu tarz motor sürüpte vefat haberleri yayınlandığında üzülmüyorum. Motorculuk kardeştir diye kimse duyar kasmasın. Bunlar şehir içinde senin, benim, en sevdiklerimizin canına kastediyorlar. Umarım en kısa zamanda başına bir şey gelmez. Bir kaza yaparsın ardından sana öyle bir tazminat davası açarlar ki ömrü boyunca olayın hem maddi, hem manevi yükünü kaldıramazsın. (Moderatörlerden ricam; apaçilerin kaza videolarını bu güzel foruma yüklemeyin. Hepsi kaç tık alırım hesabında. Aklı başında insan bu videodan sonra ben nerede hata yaptım diye sormaz zaten)

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Şimdiden Allah rahmet eylesin. Yatırım olarak yazmış bulunayım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)