Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza yaptım. Pek bir şey hatirlamiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 250 / 2017 , Hero Hunk
    Selamlar arkadaşlar.

Geçen hafta cuma günü Edirne de düzenlenen Trakya fest e katıldım istanbuldan. 3 motor 4 kişi gittik. Cumartesi günü gece arkadaşlarım dönmek istedi ama ben alkollü olduğum için dönmedim.

Sabah uyanıp 9 da yola çıktım. Marmara Ereğli tarafında benzin için durdum. Sonrasını hatırlamiyorum. Gözümü açtığımda hastahanedeydim.

Bana çarpan şehirler arası otobüs şoförünün söylediğine göre benzinlikten emniyet şeridine girmişim. Sonra birden sol seride geçmişim oda kurtaramayip bana carpmis. Hiç bir şey hatirlamiyorum ve adamın dedikleri ne kadar doğru bilmiyorum.

Yer : Marmara Ereğli
    Motor: KTM Duke 250 2017
    Ekipman : shark kask, eldiven, bot , dizlik mont full ekipman orta kalite.
    Motor hasarı : daha görmedim ne durumda olduğunu
    Bendeki hasar: sol kolum kırık, sol dirsek kırık, sol el ve parmaklar kırık. Sol kolda açık yara ve kas kaybı. Başka bir yerde çizik yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    geçmiş olsun :(

R3dBull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Adam kendini kurtarmak istiyor olabilir sen emniyet seridinden direk sol seride atlicak birimisin bunu hatirlamaya calis
    MotoRR bunu beğendi.

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum çok geçmiş olsun. Benzer durumu çevremden duymuştum, benzin aldığın istasyondan kamera görüntülerini talep et. Polis tutanak tutmuştur illaki, onların ellerinde görüntü vardır. İyileşme aşamasında bir yakının yardımcı olsun gerekli dosyaları tamamlasın.
    MotoRR bunu beğendi.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun, kaza anında beynin koruma mekanizması olarak kendini kapadığını duymuştum fakat arada geçen sürenin uzunluğu gerçekten dikkat çekici, bunu yorumlayabilecek bilgiden de yoksunum.

Emniyet şeridinden en sola nasıl geçilir?-doğruysa tabii- Bildiğiniz bir rahatsizligihiz var mıydı acaba, tansiyon, denge bozukluğu, vertigo gibi.

Bence raporlara kanmayıp kesinlikle arkadaşlarınızdan o bölgede kamera kaydı aramalarını rica edin, o raporlarda film döndüğüne bizzat şahit olmuşlugum var.

İnşallah sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz.

Sakın ha sakın ha polis raporu ile iş yapma kamera kaydı ve şahit ara.
    Başımdan şöyle bir olay geçti , biz Ankara ulustayız arabayı abim kullanıyor dolmuşçunun biri bize çarptı , dolmuşçu üç beş bişey verip gitmek istedi , biz hareket halinde bile değiliz, düşün yani.

Abim olmaz dedi polis geldi adamın belgeleri de yokmuş sigorta vs göstermelik şeref yoksunu polis dolmuşçuya kızdı bize yaglama ballama tutanağı Tutu
    sonuç ?
    8/7 biz suçluyuz ... Sonradan öğrendik ki bölgenin polisini dolmuşçular taksiciler besliyormuş.

Bir olayda daha var
    Bu olay arkadaşımın başına geldi adam zil zurna sarhoş araba ile giderken İst hava alanı yolunda aracının kontrolünü kaybedip bizim arkadaşın önüne düşüyor bizim arkadaş duramıyorum çarpıyor , bizim arkadaş dua Edip duruyordu adam ölmesin diye çünkü 6/8 kendisini suçlu göstermişler.

Olay yerine gelen polisler bu ne kadar alkol almış diyor o kadar koku var iki kişiler ikiside , bizim arkadaş soruyor ne olacak ben daha önce hiç kaza yapmadım diyor , bişey olmaz suçlu o diyorlar , karakolda bir genç dolaşıyordu diyor bizim arkadaş hatta merabalaştık fln diyor ama hiç kendini tanıtmadı diyor sonra biz gittik o kaldı diyor ,

O geçn de sonradan öğreniyorlar ki adamın oğluymuş içerde artık ne ticaret döndüyse kaça bagladıysa artık

Sonuç bizim arkadaş suçlu çıktı kazadan..

Diyeceğim o ki bizim polisin hali buydu , şimdikileri birde sen düşün kamera kayıdı ara dediği gibisye zaten yapacak yok

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Çok büyük geçmiş olsun, kas kaybı ufak seviyededir umarım.

Diğer arkadaşların söylediği gibi mutlaka benzinciden kamera kaydı iste, vermezlerse/yok derlerse ana firmaya şikayet et, işi bir gör gözünle.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle çok geçmiş olsun.Otobüs şoförünün söyledikleri bana pek tutarlı gelmedi.Kaza çok belirsiz.Eğer benzinlikten kontrolsüz şekilde yola çıktıysanız ve kaza bu sırada olduysa büyük ihtimal asli kusurlu olarak sizi gösterirler.Eğer benzinlikten yola çıktıktan sonra,normal seyir halindeyken otobüs size arkadan çarptıysa asli kusurlu otobüs şoförü olur.Otobüsteki yolculardan,benzinlik çalışanlarından yada benzinlikteki kamera kayıtlarından mutlaka olayı gören birileri vardır.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Şehirler arası otobüslerde kamera var diye biliyorum. Üzerinden zaman geçip yeni kayıt yapılmadan savcılık kanalıyla isteyin o görüntüleri

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Çok geçmiş olun motorun fotoğraflarını atarsanız belki biraz anlarız nerden vurduğunu falan mutlaka şahit ve kamera kaydı bul.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Çok geçmiş olsun.
    Acil şifalar dilerim.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    büyük geçmiş olsun az daha ölüyormuşsun verilmiş sadakan varmış
    arkadaşlar yazmış kamera kayıtları bulursan olayı aydınlatabilirsin
    acil şifalar diliyorum

Motosikleti
    KTM Duke 250 / 2017 , Hero Hunk
    Cevaplar için çok tskler

Bir arkadaşım kamera kayıtlarını bulmaya çalışıyor. Ben hiç bir yere hareket edemiyorum 2 hafta daha en az hastahanedeydim.

Kas kaybı baya var. Sol kolumda 9 Civarı kırık. Tam anlamadım ama sinir yada tendonlar dikilecek. Ayrıca sağ bacağımdan deri nakli yapılacak.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Otobüsün kendi kamera kayıtları olabilir. Varsa onlara nasıl ulaşılır, bilmiyorum.
    yürekçe bunu beğendi.

Hocam sen bir seyi kanitlamak zorunda degilsin, eger aniden ciktiysan karsi taraf bunu ispatlamali.Zaman kaybetmeden bir avukatla gorus bence.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    geçmiş olsun. ekipmanlarınız neydi hocam? bu gibi durumlarda bunu bilirsek ona göre önlem alırız.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Çok geçmiş olsun kardeşim.Kaza olunca aynen hatırlayamıyor insan.Bende hatırlamamıştım.1 ay sonra felan.Sol şeride geçerken koca otobüsü göremez mi insan.Bence şoförün anlattıklarında sıkıntı var.Ancak şahit ve kamera yoksa işin zor.O arkadaşına söyle benzinciye gidip kazayı görenleri soruştursun.Mutlaka gören vardır.Allah şifa versin

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bana otobüs şöförü haklı gibi geldi, aniden önüne çıkmadıysanız durup dururken sizin üstünüze çıktı gibi bir sonuç çıkıyor ki bana pek akla yakın gelmedi.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Sanırım bu olayı çözecek olan ilk önce savcılığa başvurman ve onların kararıyla otobüsten ve benzinlikten kamera kaydı almak.

Veya otobüste hiçmi yolcu yoktu acaba bi şahit çıkar illaki savcılığa başvurulursa belki şahit bulunabilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SYM Symphony 125
    ONCELİKLE GECMİS OLSUN KARDESİM, POLİS İFADE VERDİN Mİ SEN , VERDİYSEN KAZA RAPORUNDA Kİ SUÇ ORANİNİ VE KAZANİN OLUŞUNU NASİL BELİRTMİSLER

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)