Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yine bir kapı açılma mevzuu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yayınladığı videonun sonunda ana avrat küfür var. Bu küfürleri nasıl yayınlıyor bu akılsız herif ?
    Bu videoyu otomobil kullanan kişi ya da bir yakını izlese çok büyük sıkıntı çıkar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Evet son olmayacak çünkü o gittiğin yer yol değil. Haksızsın, haksızsın, haksızsın.
    mete_han bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Burası türkiye, burada emniyet şeridinde de gidilir, kapı da açılır, açıpta s.çılır.. herşey normal yani problem yok, ahlak? o hiç yok =)

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    iyi orda kapı açılmaz haklısın evet peki sağından sollamak nedir ya ? o şeritte ne işin var . Sen ehliyet sınavına gidince kenardan git mi diyorlar sana yapta bakayım böyle ehliyet verirlermi :D

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bırı kapı actıgı ıcın, dıgerı emnıyet serıdını kullandıgı(bakın bu yasak, goz yumuluyor dıye yasak oldugu gercegı degısmıyor) ıcın, aynı zamanda sollamak yerıne "sagdan" gectıgı ıcın haksız. Bence arac sahıbınden cok daha haksız motorcu. Arac sahıplerı bızım kadar kuraltanımaz degıldır emınım. Emnıyet serıdını kullanmak, duran trafıkte aracların arasından gecmek, yer bulamazsa kaldırımı kullanmak bızım ıcın cok olagan seyler gıbı gelıyor. Arac trafıgıne kapalı olan sahıl kesımlerıne motosıkletle gırmekte keza oyle. Sahı bızım ıcın kural, yasak yok zaten. Sahsı fıkrım beynını kullanma yetısıne sahıp bır kısı su vıdeoyu paylasmazdı.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    dayak yiyeceğin günü sabırsızlıkla bekliyoruz...ama delikanlı gibi onuda yayınla..amacın reyting..
    TimFx bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    ikiside hatali

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Kameraya malzeme çıksın diye uğraşırken az daha dayak yiyecektin.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Motosikletli arkadaş haklı. Orda kapı açamazsın arkadaş açarsan bu adam ölür.

Bu lavuklar haksız olduklarının farkına varıp uzatmamışlar, iyi yine buna da şükür. Şaka yapmıyorum bunlara da şükür. Genel ortalama olarak araba sürücüleri hem bu beyinsizliği yapıp bir de utanmadan senle kavga edecek sürücüler oluyor..

Motosikletli arkadaş arabadakileri uyarmadan devam etse bu lavuklar bu durumu unutup yarın bir yerde yine yolu kontrol etmeden zart diye kapı açacak. Bir motosikletiyi öldürecek ya da komalık edecek. Hatta sağ şeritte durup sol kapısını da açabilirler yani illa ki emniyet şeridindeki motorcuyu öldürcekler diye birşey yok, orta şeritte giden dalgın bir motosikletliyi de öldürebilirler.

Motosikletli arkadaş uyararak bu durumu beyinlerine kazımış.

Biz nasıl taksicileri dolmuşcuları acı tecrübelerle beynimize kazıdıysak arabacılar da motosikletleri bu tartışmalar ile beyinlerine kazısınlar, hata yapmaktan ve motosikletlilerden çekinsinler biraz. İyi niyetli olarak beyinlerine kazınamıyorsak yolda saygı duyulmuyorsak bari bu şekilde motorculardan çekinerek saygı duysunlar.

Salcan bu motovlogcuları piyasaya, milleti bezdirsinler cidden bak.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Eleman baktı kimse hak vermiyor. Fotoğraf eklemiş hem de seçmece.

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Bu videoları yayınlayan kişiyi emniyete nasıl şikayet edebiliriz. Plakası falan belli mi? Rahat rahat kullandığımız emniyet şeridi ve yolun en sağını motorculara haram etmeye yeminli biri gibi gözüküyor. Bir arkadaşın dediği gibi bunlar yüzünden bir gün motorculara emniyet şeridini yasaklayacaklar ve başka dertlerimiz yokmuş gibi bir de bu cezalarla uğraşacağız. Bu site adminlerini de göreve davet ediyorum. Atılmalı, paylaşımları engellenmeli bu moto-trol'ün...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Savci bir arkadasim var. Videoyu izlettim. Delirdi. Adam dedi valla kafaya koydum ben bunu dava edecek birsey bulurum diye bakalim ne olacak😂
    Rica ediyorum peşini bırakmasın. Motor camiasına hayırlı bir iş yapmış olur...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu videoları yayınlayan kişiyi emniyete nasıl şikayet edebiliriz. Plakası falan belli mi? Rahat rahat kullandığımız emniyet şeridi ve yolun en sağını motorculara haram etmeye yeminli biri gibi gözüküyor. Bir arkadaşın dediği gibi bunlar yüzünden bir gün motorculara emniyet şeridini yasaklayacaklar ve başka dertlerimiz yokmuş gibi bir de bu cezalarla uğraşacağız. Bu site adminlerini de göreve davet ediyorum. Atılmalı, paylaşımları engellenmeli bu moto-trol'ün...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Rica ediyorum peşini bırakmasın. Motor camiasına hayırlı bir iş yapmış olur...
    Açtığı son konuların hepsi aynı video linki iki fotoğraf, gelen tepkilere cevap vermeme, izlenilme sayısını arttırmaya yönelik çabalar sadece. Bu şahsın mesajlarını şikayet ettim ama konuları ve kendisi hala duruyor. Moderatör olsam çoktan banlamıştım. Laftan anlayan bir tip değil belli ki. Temiz bir korku yeterli olur bence. Hukuki olarak bu işleri kendine zevk edinen birileri de vardır faydalı olabilir.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   konu amacına ulaşmıştır
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)