Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bu araç sürücüsünü lutfen ifşa edelim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza
    Bu seferde ölmedik ama bu adamı ifsa etmeyi cok istiyorum

https://youtu.be/QcZVYyakp3k

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    iyi güzel adam hatalıda sanada sorarlar orda ne işin var diye

Gürkan geçmiş olsun bu sığırlar bitmez. Sen yine de akıcı trafikte herkesin sağından gitmesen daha iyi olur bence.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Şu videoda kendini haklı görüyorsun ya yazık. Ehliyet kursunda da mı göstermediler kuralları?

Kardeşim sağdan sollama yapılmaz. Hadi duran trafikte yap. E adam sağa dökecek ne yapsın? Trafiğin ortasında durup senin sağdan geçmeni bekleyip öyle mi dönsün. Senin orda olmaman gerekiyor adam sinyalini verip dönmüş. Daha ne?
    manofsteel, Erdal07, artemis99 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    İfşa edilecek kadar yaygara konusu nedir burada?
    Tamam adam hatalı da, adamın sağa yönlenmesi daha ilk arabayı "sağlaman" biterken görünebiliyor. Biraz fren ile rahat kurtulunacak durum var.
    Sağ şerit konusuna girmiyorum bile, çoğumuz kullanıyoruz zaten.

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Öncelikle geçmiş olsun. Trafikte her şey aniden olabilirin canlı kanıtı resmen şoför.

Bu arada videonuza bayıldım, böyle orjinal, sıradışı videolar lazım. Adam hata yapıyo basıyolar küfürü, en fazla bipliyorlar. Başlangıç müziği ve videonun bitişindeki müzik güzel fikir

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Ülkemizde zamanında parayı veren ehliyet almış..
    Trafikte araçlar 90% sinyal vermiyor.
    O aracın durduğu yer doğru dönmeyecek olsa orta veya sol şeritten giderdi.

Burda suçlu olan makas atıp trafiği ve kendini tehlikeye atan motorcu suçlu hemde 70%-80% ile..

11 senedir motosiklet kullanıyorum.
    100-110-124-150 CC cub-scooter-vitesli kullandım 3 kere bile makas atmadım araçların arasından makas zigzag yaparak gitmeden buna rağmen 4 kaza yaptım 1i benim 3ü araçların hatası...

Şuan (son 4 senedir) MNG KARGO da motokurye'yim..günde 10saat Trafik araçlarla karşılaşıyorum..

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    Senin ne işin var orada ? Adam yanlış yaptıysa kendine yaptı.
    Araçların sol teker izinden gitmen gerekiyor, sağ taraftan ve emniyet boşluklarından değil,
    Araçları geçmek içinde sollaman gerekiyor...
    Straights are for Fast Bikes, CORNERS are for FAST RIDERS !

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Trafik kitap gibidir, bu kitabın son sayfaları an ve an yazılır.
    Kitabın son sayfasını kaza olduğunda okursunuz.
    Son sayfayı okuyorsanız demekki okuduğunuzu anlamamışsınızdır.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Onu bunu bırak da o olaydan az önce sağından geçtiğin "motosikletlinin hayatını tehlikeye attığının farkında mısın?"

Adamın önüne bir taş, çukur, hayvan vs çıksa ve kontra yapıp sağa kıvrılsa adama patlayacaksın!
    Alper_tim bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    soyledigin pozisyonda yine sen hatalisin onu gectim,o kisma gelene kadar motorcunun sagindan gecmen gibi baska cok hatali kararlarin var.bu video ile kendini ifsa etmissin tamamen
    omerbguclu bunu beğendi.

nat675 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Akıcı trafikte makas atarak ilerliyorsun.
    Sağdan giden motosikletin de sağından geçiyorsun. Sonra sağdaki bariyerleri yalayarak ilerlerken önüne çıkan arabaya kızıyorsun.

Diyeceğim şu ki?
    Şu olaylar içerisinde kendini haklı görmeyi nasıl becerdin merak ediyorum...
    artemis99 bunu beğendi.

Bu adamı burda taşlayanlarin çoğu trafikte aynı şeyleri yapıyor sanki bilmiyoruz gelip. Gelip burda yok şöyle yok böyle diyip laga luga yapmayın[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Ha burda adam hatali bende biliyorum ama bunun aynısı bende yaptığım için bişi diyemiyorum.
    saykem bunu beğendi.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı WhoAmI? adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamı burda taşlayanlarin çoğu trafikte aynı şeyleri yapıyor sanki bilmiyoruz gelip. Gelip burda yok şöyle yok böyle diyip laga luga yapmayın[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Ha burda adam hatali bende biliyorum ama bunun aynısı bende yaptığım için bişi diyemiyorum.
    İşte olay o orada zaten ...

Ticarideki adam da seninle aynı şeyleri diyor olabilir.

"Sanki motoru kullanırken sen düzgün kullanıp, kural ihlali yapmıyorsun. Başkalarının canını riske atmıyorsun. O zaman ne video çekip laga luga yapıyorsun "

dediği zaman ???
    MotorKafa bunu beğendi.

neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendinizi ifşa etmişsiniz bence. videonun başından beri kaç hatalı hareket yapmışsınız ben sayamadım.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ya hocam onu bunu bırakta şarkı ismi versene sana zahmet, parça enfes..

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    ben tutayım siz vurun arkadaşa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

klasik bir kendini bilmez motorcu videosu. Araçların sağından geçilmez! geçiyorsan ağlanılmaz, motorcunun birini patates edecektin. baştan sona hatalısın ifşadan bahsediyor bir de utanmadan...
    artemis99 bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı WhoAmI? adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yapmıyorum kardeş. Buyur artçım ol. Yapmıyorum.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    2 tarafta suçlu. Arabayla dubaların üstünden geçip 2 şeridi de tehlikeye atıyor. Ayrıca akan trafikte motor ile sağ şeritten gitmek tehlikeli. Ha trafik akmıyorsa sağ şeritten git

Yalnız memlekette trafik kurallarını bilen motorcu yokmuş, üşenmesem konu açıp tek tek yazıcam.

Sağdan bangır bangır gidemezsin birader. Adama orada yapıştırsan arkadan direkt suçlusun. Olmayan yolda gittiğin için zaten suçlusun. Hayır bir de senin kanalındaki bir çok videoyu izleyip beğenmiştim zamanında baya sakinsin, olay çıkarmıyorsun diye. Bu kadar basit bir kuralı bilmemen şok etti.

-Emniyet şeridi motosiklet kullanıcılarına yasaktır.
    -Hayır araçların sağından gidemezsiniz.
    -HAYIR şerit aralarından da gidemezsiniz. Hele araçlar varken kesinlikle gidemezsiniz. Filtering yasaktır şerit ihlalidir. Sadece duran trafikte pek tehlike arz etmediği için hoş görülür.
    -HAYIR SOL ŞERİDİN EN SOLUNDAN DA GİDEMEZSİNİZ.

Motosikletli olarak üstte saydıklarımın hepsinde yaptığınız suç ve sizin insiyatifinizdedir. Ben olsam bende oralardan giderim ama kaza durumunda hatalısınız.

En azından bu ihlaleri yapıyosanız susun ve yolunuza devam edin.

Dipnot : Olayın olduğu yolu tanıyorum ve araba zaten hatalı. Kol gibi kural ihlali yapıyor. Buna bir itirazim yok. Ayrıca daha önceki izlediğim videolarında sağdan gitmemiz yasak dediğini bile hatırlıyorum..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)