Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bu araç sürücüsünü lutfen ifşa edelim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Hocam sen kendini ifşa etmişsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Tencere dibin kara senin ki benden kara muabbeti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Alıntı MotoRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim babam zamanında yunustu onlar bile bunları yapıyolar yasak olsa yapmazlar de mi ha evt emniyet şeridi konusunda haklısın diğerleri yanlış
    Trafik ve diğer kurallar biz faniler için memurları bağlamaz. (Bak ne kadar güzel yazmışsın babam yunus idi kafasına göre takılırdı diye)

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    kendini ifşa etmişsin baştan sona hatalı sensin , trafiği okumayı öğrenirsen uzun yıllar motosiklet kullanırsın aksi halde Allah göstermesin malum son ile biten videolardan birini kaydedersin..

Arkadaş önce kendiniz kurallara uyun sonra başkasının kurallara uymaya zorlayın. Şimdi bu durumda kimi destekleyecez. Al birini vur etekine

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Artık o kadar alışmışız ki şeridin en sağından ya da solundan gitmeye (sıkışık trafikte başka şansımız yok)

Bu alışkanlık öyle oturmuş normal olmuş ki akıcı trafikte bile en sağdan gidiyoruz.

Burada orta şerit kullanılsa sollamalarda sol şerit kullanılsa...

Senin yerin sağ şerit diye bağıran çomarları haklı çıkarırcasına en sağdan gitmek (akıcı trafikte bile) bilinç altımıza işlemiş.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş önce kendiniz kurallara uyun sonra başkasının kurallara uymaya zorlayın. Şimdi bu durumda kimi destekleyecez. Al birini vur etekine
    Motorcunun 5 hatası var sollar makas atarken diğer motorcuyu da riske attı tabiki motocuyu desteklemeyeceğiz..tüm yorumlar motocunun yanlışı ile ilgili

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi bitmediniz ya.. taktınız kafanıza kamerayı fahri trafik polisi oldunuz...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Daha önce dediğim gibi kamera takınca bu motorculara bir şey oluyor. Bence suçlu kameradır. Kamera olmasa kimsenin umurunda olmaz bu hareket, geri dönmüş bir de daha iyi kayıt almak için. cık cık cık.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Sağdan gitmek suç muç girmeyeceğim o konulara, benim için kriter o değil.

Çok anlamsız riskler alarak gidiyorsun hocam. Solunda gidebileceğin alan yokken daha da sağa kaçıyorsun, hala sağa kaçıyorsun. Ben anlamadım sen niye böyle sürüyorsun? Tamam otomobil sürücüsü salakça bir hareket yapmış eyvallah, ister ifşa et istersen tebrik et de, sen niye böyle kullanıyorsun?

Ben o araç sürücüsünün yerinde olsam aracı sağa çeker, seni bir güzel döverdim.Bu videoyu yayınlandığını görsem
    ,sana manevi tazminat davası açardım.Her türlü burnundan getirirdim.Sen kalm aracın sağından geçmeye çalış sonrada tatava yap.Ulan eniştesini dobloyla teravihe gönderdiğim,senin gibiler yüzünden bize de ön yargı ile bakıyor adamlar...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)