Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki Gusto 50cc Motosiklet Kaynaklı Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yuki Gusto 50cc
    Merhabalar,
    Bugün tam motosikletime binip vitese taktım ve motosiklet birden 8000 devire kadar gazı kökleyip beni yola fırlattı. Araba altında kalmayım diye yana yatırdım motoru ve hafif yaralandım. O sırada hemen yanımda araba olsa altında kalacaktım. Düşme sonrası motoru kenara alıp baktığımda karbüratöre giren gaz teli yuvarlak vidalı bir kapakla tutuyorken tamamen çıkmış. Motosikletim 867 km. 'de. Hem 300. hem de 560. km' de bakıma gittim. Motosikletin çok hasarı yok. Ön ayak dayama kolu, debriyaj pedalı, ön çamurluk ucu ve rüzgarlık kenarında ufak hasarlar var.
    Ne yapacağım diye Yuki firmasını 15-20 kere aradım ama umursamadılar, servise götürün dediler.. Ulan ölüyordum, bir geçmiş olsun deseydiniz....
    Allah'tan kızım artçı olarak tam binmek üzereyken, henüz binmeden yaptım bu kazayı. Yoksa bu motoru o dikiş makinacılara yedirirdim de, şükretsinler...

Şu an motosiklet serviste, servis diğer hasarlı parçaları ne yapacak, değişecek mi merak ediyorum.. Değiştirmezlerse ne yapmalıyım, nasıl yol izlemeliyim, yardımcı olursanız sevinirim...
    Newbie

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Motosikleti boşverin şirkete tazminat davası açın, insan canı bu kadar değersiz olmamalı. Hallettiğinizi alırsınız sonuna kadar uğraşın. Kendinizi düşünmüyorsanız bu markanın sizden sonraki kurbanlarını düşünün.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Servis büyük ihtimalle sizden kaynaklı olduğunu söyler.

Sorunun kaynağını net olarak bulup yasal haklarınızı bu çerçevede arayınız derim.

Çok geçmiş olsun.

Motosikleti
    Yuki Gusto 50cc
    Teşekkürler arkadaşlar. Genel müdürlüklerine gidip bizzat patronlarının karşısına çıkacağım.. Bu kadar umursamaz nasıl olabiliyorlar merak ediyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler