Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hayvan gibi kapı açtılar ve sonuç...

Motovento
    REKLAM ALANI
    KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Geçmiş olsun en kısa sürede sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle

Her sürüşte başıma geliyor bir gün patlicam diye bekliyorum bende
    rebirth bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun göğüs koruma felan olsa belkide köprücuk sağlam olacaktı.size tavsiyem imkanda varsa dainese nin 200 liraya güzel göğüs koruması var iyi günler
    Köprücük kemiğine bir şey olmadı, çok şükür. Ama kemiğin hemen altına ciddi darbe almışım, azıcık yukarı gelse kemik gitmişti. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun. şehir trafiğinde başa gelecek durumlardan biri.
    ayrıca yolda ne apaçiden ne doblocudan ne minibüsçüden korkmam şu kazulet gibi "suv"lardan korktuğum kadar.

ben kapı açılma hadisesine karşı röleli korna ve demir destekli elcik koruması ile önlem alıyorum.

röleli korna kesik kesik yüksek ses çalıyor. fark ettiriyor, elcik koruma ise akpıya vuruştaki ilk şiddeti emer diye düşünüyorum .

http://www.ruzgarmotor.com/wp-conten...ma-siyah-1.jpg
    Teşekkür ederim. Röleleli korna bende de var da, o an çalma gereği hissetmedim. Keko kapıyı ben tam arka tekerin hizasındayken açıyor muhtemelen, suvlar biraz yüksek olduğu için arka kapının tekerle yaptığı kavisli bölüm tam elimin üstüne denk geliyor. Elcik koruma da olsa bir işe yaramayacaktı. Rsimde gösterdiğiniz gibi bir şey çok aradım da bulamadım malesef. Rica etsem link verebilir misiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Belki biliyorsundur ama ben yine yazayım. Platin takilmasi gereken bu gibi operasyon sonrasında. Karşı tarafın sigorta şirketinden 60bin liraya kadar tazminat alma hakkın var. Bir arkadasim 600rr ile yaptığı kaza sonrasında 2 yıl sonra bir avukat aracılığı ile 30bin lira almisligi var.

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim öncelikle. Kaza anında hiç birşey hissetmedim, çok hafif bir sızı vardı sadece. Kaza iki şeridin ortasında olduğu için haksız bulunacağımı düşünüp rapor tutmadım Ülkede cinayet gibi kazalar olur ve suçluları ceza almazken haklı olma ihtimalim aklıma biler gelmedi. "Filtering" mevzusu bizde henüz yasal değil diye biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:19 ----------

Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun kalıcı hasar olduğu için tazminat hakkınız doğar platin takılması demek vücudunuzda kalıcı engel demek avukata başvurup bilgi alın sizin aracınızın ve karşı aracın kasko sigorta vb. şirketlerden de ödeme almanız mümkündür araştırmanızı tavsiye ederim ömür boyu o platin her kış ayında sızlayacak ağrıyacak aldığınız para bile bunu karşılamaz çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
    teşekkür ederim kardeşim. iki şeridin arasında olduğum için daha da bana ceza kesmesinler diye bir an önce olaydan sıyrılmak istedim aslında, elimin durumunun ciddiyetini de debriyaj çekmeye çalışırken anladım, sonra dayanamayıp acile gittim. Kırık olabileceğine ihtimal vermiyordum. Ama süründüryor şimdi o da ayrı mesele.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok gecmis olsun. Tutanak falan tutturdun mu?
    Teşekkür ederim, iki şerit arasında olduğum için tutturmadım, o an bir de bana ceza keserler diye düşündüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Alıntı Kbr_ilhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun , umarım kaza tutanağı yapılmış, kaza fotoğrafları da mevcuttur.
    teşekkür ederim kardeşim. tutanak tutturmadım iki şerit arasında olduğum için olayın suçlusunu ben olarak düşünürler dedim, ki bu arada elimin kırık olduğunu hiç hissetmedim bile, azcık sızı var geçer dedim
    blk_pasa ve crxforever bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Geçmiş olsun. Duran arabanın sağından mı geçmeye çalıştın?
    rebirth bunu beğendi.

Alıntı dundanbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

Daha önce çarpmadım fakat tehlikesini atlattım, hala korkusu içimdedir, şükür ki araç içindekiler dikkatliydi.
    Teşekkür ederim kardeşim, ben de daha önce çok defa tehlikesini atlattım, çok dikkatliyimdir, kapı açılmaya yeltenilse farkederim ama bu hayvan ben tam aracın yanındayken kapıyı o kadar süratli açıyor ki, özür dilemeseler kasıtlı yaptıklarını düşünürdüm. 'Ne işin vardı senin orada, iki araba arasından geçilir mi ' tarzında konuşmalar yapmadılar, ben de kötü niyetli olduklarını düşünmedim. Keko ve hayvan gibi tabirler kullanmamın sebebi tamamen çektiğim acıdan ve dolmuşa binmek zorunda kalmamdan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Duran arabanın sağından mı geçmeye çalıştın?
    teşekkür ederim. ışıklarda araçlar sağlı sollu iki şerit kuyruk olmuştu, sol şeritteki arabanın sağından geçerken oldu. sağ arka kapı açıldı, aracın sol tarafı kaldırım, hani inen oradan iner dersin.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum
    rebirth bunu beğendi.

BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    Geçmiş olsun, hastaneden taburcu olurken Hastane kayıtlarınızın bir nüshasını da hastaneden alınız. Gerek kapıyı açan şahısa gerekse karşı yanın trafik sigortasına yönelteceğiniz talepler için gerekli olucaktır. Hakkınızı mutlaka arayınız.
    rebirth bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    rebirth bunu beğendi.

teşekkür ederim. bunlardan hangisi ybr 125 için daha iyi olur ?
    crxforever bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    ben alttaki veya muadili bir şey almıştım. eğip bükerek biraz zor da olsa takmıştı ustam. ben takamamıştım evdeki imkanlarla.

biraz uzaktan çıkmış ama görüntü bu şekilde.
    rebirth bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Çok geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun.Konuyla ilgili tüm sorularınız için bana ulaşabilirsiniz hocam
    Berkant Kuşdemir
    0554 410 52 68

Geçmiş olsun kardeşim acil şifalar tez zamanda inşallah.
    Kazayı buraya yazdığın içinde tşekkürler diğer kullanıcılara tecrübe olur en azından.
    Park halindeki araçaların 15-20 km ilede olsa sağından solundan gitmemek lazım çok sorumsuz insan var ama bişey olmuyor hayvanlara ona yanıyorum senin yerine bi tır olsaydı gitmişti eşolusu
    Biz şehir kurallarına uyuyoruz bizim başımıza gelmedik kalmıyor bu şehirde sanki tek başına yaşıyormuş gibi davranan gavatlara bi boj olmuyo

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)