Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuşadasında arkadan çarptıktan sonra kaçan araç sürücüsü.

Motovento
    REKLAM ALANI
    erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    İddalara göre ışıklarda tartışma sonrası arkadan çarparak gencin ölümüne neden olan ve sonrasında kaçan sürücü yakalandıktan sonra ben çarpmadım o bana çarpmıştır!!!
    Görüntülere dikkat.

https://youtu.be/jwFDnjBVcfI
    GP500-1st bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resmen motosikletliyi arkadan takip ediyor ve bilerek çarpıyor. Motora çarptıktan sonra yola geri dönmek için ne kadar yön değiştirdiine iyi bakın.

Kuşadasında mali müşavirmiş. Birde kamera kayıtları yok sanarak ben çarpmadım o bana çarptı diyor. Arabayı suç aleti olarak kullanmaktan ve kasıtlı cinayetten yargılanmalı.

Beyler trafikte nasıl gözü dönmüş motosikletliyi hiç cekinmeden altına alacak kasıtlı öldürecek canilerle beraber sürdüğümüze iyi bakın

Arkadaşlar,
    Bunun öncesinde bir tartışma olmuş. Elbette ki bu bir caniyi haklı kılmıyor. Ama bu memleketin mayası bu! Trafikte kimseyle tartışmaya girmeyin derim. Kimbilir belki tahammül edilmez bir ayılık yapmış da olabilir araba sürücüsü. Ama sonuç bir ruh hastasına denk gelmiş olmak ve nihayetinde ölüm oluyor. Haklılık öfkeyi coşturuyor ama aynı zamanda ruh hastası olmak da öfkeyi coşturuyor. Sonuç ise ortada. Velhasıl; sen sen ol, öfkene hakim ol kardeşim...
    svgblg bunu beğendi.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Şimdi sarhoştum hatırlamıyorum dese suçu yarıya da iner bunun adam her türlü yaşıyor sonuçta 1-0 önde.
    Bana sorarsanız bilerek adm öldürmek kanunu kandırmak ve kanundan kaçmak cezaları bu adama şartsız koşulsuz müebbet verilmeli. Aslında direk idam ama ne yazık ki yok.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Muhtemelen aralarında bir dalaşma oldu. Bence de bunların cezası idam olmalı ki çarpmadan önce 40 kere düşünsünler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmen motosikletliyi arkadan takip ediyor ve bilerek çarpıyor. Motora çarptıktan sonra yola geri dönmek için ne kadar yön değiştirdiine iyi bakın.

Kuşadasında mali müşavirmiş. Birde kamera kayıtları yok sanarak ben çarpmadım o bana çarptı diyor. Arabayı suç aleti olarak kullanmaktan ve kasıtlı cinayetten yargılanmalı.

Beyler trafikte nasıl gözü dönmüş motosikletliyi hiç cekinmeden altına alacak kasıtlı öldürecek canilerle beraber sürdüğümüze iyi bakın
    Kamera kaydı olmasa genç arkadşın ailesi suçlu bulunup 2.şoku yaşayacaktı birlikte sürdüğümüz insanlara bak hele yahu

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Kural 1 - Ya sabır diyerek devam edeceksin, bulaşmayacaksın.
    Kural 2 - Bulaşırsan bu şekilde yakalanmayacaksın, makinan ve pilotajın güçlü olacak, kaybolacaksın.

Hem tartışıp hemde sağdan sağdan böyle gidersen olacağı bu. Bunlar gerçekler.
    Git şimdi adaletten bahset, bende aracım de, benimde haklarım var de, vergimi veriyom, sağdan gitmem de, orta şerit benim de hakkım de
    kısaca ne zırvalarsan zırvala gerçek bu maalesef.. :(

Motosikleti
    Honda Dio
    Allah yakınlarına sabır versin..

Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Bulaşmayın kimseye, caddede çiçekciyi öldüreni, polisi arabayla öldürüne serbest bıraktılar bu memlekette, Piskopatlara artık yasa yok korkun bence korkalım. Ceza almayacağını bilen kötü insan neler yapar sizce?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)