Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ekipmanlarınız sizi Polisten Korumaz

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ,

Bayramın ilk günü keyifli bir motor gezmesi yapmayı amaçlayarak adrasana gitmeyi planladım.R25 ye yeni sahip olmanın verdiği mutlulukla da yola çıktım. Karşilaştiğim ilk kırmızı ışıkta gayet sakin şekilde bekleyip eldivenimin cırtına baskı yapmaya çalişirken bir anda ne olduğunu anlamadan yerden havalandım.Arkadan gelen araç sürücüsü telefon da tartiştiği için ( sözde) duramayıp bana çarpiyor. Arabanın ön camına belimi çarpıp tekrar kaportaya yuvarlandım. Motorum kavşağa firladi ,Ne olduğunu yavaş yavaş anlayınca hareket etmek istedim ,kendimi olduğum yerde ufak ufak kontrol etmeye başladim ,Kafamdaki şok etkisi geçmeye başladikca doğruldum yerimden ,çevremdeıler ısrarla hareket etmemi söylerken. Ayağa doğrulup bir iki adım atım ,yürüdüğüma bir şeyim olmadığına sevinmeye başladim. Araç sürücüsü de bir an olsun ayrılmadı kolumdan ,motorumu fark ettim kenara çekilip yan yatırılmıştı , Motoruma yürürken ,Belim de ağri hissetim ve uzaNdım yere ,ciddi bir şeyim olmadiğini telkin ediyordum kendime ,Polis telsizi sesi duydum ,nedense bir reflekse doğruldum hafiften bana soru sorulacağini sanarken Konuşma şu şekilde gerçekleşti

'' Bunlar var ya ölse haktır ,terörist oldular , yanımızdan gaz verip kaçıyorlar allah belanızı verir böyle '' Bu cümleyi kuran Kan emici 35 40 yaşlarinda göbekli üniforması bakımsızlıkdan serseri gibi duran bir polis. Sen ne diyorsunlan diyerek tartişmaya başladim ,kolumdan sertce tutmaya çalişinca araç sürücüsü de polise laf söylemeye başladi , Bu kanı bozuk çevredeki kadına kıza şekil maksadiyla girişimde bulunup ters tepki alınca zoruna gidip icene pisleşti , ekip otosuna bindirmeye kalktı ambulansı bekleyecem diyince de , Ölmezsiniz ki kutulsun vatan millet diyerek az ilerde beklmeye başladi
    ,Burda vatan haini muamelesi yapılan şahıs her hangi bir kazaya karişmiş Motorcu.Bu akbabanın maaşini vergisiyle veren insan.
    Biraz daha mırıldanınca gözümü kan bürüdü artık , sürücüden kaskımı istedim ayakta kaskı ınceler gibi yapıp ,bir an sınırle polise doğru hareketlenip kaskı var gücümle kafasına yandan vurdum, direk düştü bir hareketlilik oldu bayabi kan biriktiğini gördüm yerde ,ben ite kakıla ekip otosuna bindirildim.Daha önce geldiklerini ,yada orda olduklarını bilmediğim 2 sivil polis aracın için de tokat atmaya yeltenip bayabi yerimi çizmediler.Kolumu kıracak kadar çevirip kafa atmaya dahi çaliştilar.

Beni almaya gelen ambulans polis memurunu alıyor,bende aynı hastahaneye sağlık raporu almaya götürülüyorum.
    Acil servis tıktıklım dolu ,ben bir an önce doktor karşina çikmak istiyorum , boynumdaki kızarıklıklar geçmeden ,dudağim 2 yerden patlak içerde nasıl ızah etceğimi kurguluyorum. Doktorun karşina çıktık doktor sadece yüzüme baktı nasılsın dedi ,boynumu sıktılar kafa attılar dedim , yanıma kadar gelip gözle görünür bir şey yok dedi ? Yani bu devran polisinde de doktorunda da aynı ,tezgah basit halkı sındırmek .

Karakola götürüldüm,Gözlem odasında beklerken içeri yine sivil kıyafetli biri girdi ,Ben senle aşşağida oynayacam diyerek kafa salladi, Zar zor ailemi arayıp haberdar ettim. 1.5 gün nezarette bekletilip ,adliye sevk edildim , nöbetci savcıya ifade verdim .

Hakkım da polise mukavametden dava açilacaği söylendi. Mahkeme gününe kadar da imza atmak gerekli .

Polisi doktoru gördükten sonra ,bu ülkenın savcısına da gram itimatım kalmadı ,ordan da bize çıkar 3 5 sene ceza , O kan emicide çorba parasi bırakın da geçin gençler demeye devam ederler.

Hukuksal olarak maddi manevi desteğim ve çevrem var , bende şikayetçi oldum ama tabiki ama kımı kime şikayet ediyorsun.

Doktorundan ,polisine isim isim teşhir etmek için hazirlik yapmiştim ama avukatım bu aşamada kesinlikle dediği için şuanlık yayınlamıyorum.

Bir arkadaş kazadan hemen sonrasını videoya aldığını söylemişti , beni sakınleştirmek için video ya aldım merak etme sen sakın ol diyordu da , ulaşma şansım yok ama sosyal medya da her an çıkıcak hevesiyle bekliyorum.

Karısı motorcuya kaçmış ,sevgilisini motorcuya kaptırmış statükosu fark etmeyen adam bitmez bu memlekette.

Yaşanan bir kaza sürücü hatasının farkın da ve müzdarip , ben mulayim mulayim canımıza gelmesin demekteyim, belki o polis gelmese hastahaneye gidip ordan çay ıcmeye gidilecek tanışılacak muhabbet edilecek.

Polis devleti zaten olduk ,kimi polis kanıyla topraği suluyor ,kimisi ki geneli büyük şehirler de çorba parasi peşin de koşuyor.

Motorize polisler bir nebze olsun derdimizi anlıyor ama onlar da kordan da cilalı saçlarıyla kız kesmekden fırsat buldukca.

Bilmiyorum ne ceza alırım , Başima neler gelir ama içim rahat adaletin bittiği ülkemde adaleti kendim sağladim. 4 dikişden ders almaz yara bandı kapasa geçer ama artık biliyor adamına denk gelirse ? ? Olay yerinden ekipmanlarımı itina ile çalan hırsıza teşekkürler.
    Motorum serviste pekde keyfim yok açıkcasi peşine düşecek takip edecek. Oluruna bırakıyorum.

Yeni motor ,bayram sabahi,gıcır ekipmanlar = Karısı motorcu hayrani kan emici

Yazdıklarım hayal ürünüdür,Gerçek kişi ve kurumlarla ilgisi yoktur.

anladınız siz !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Anladık, anladık... Bende yapmış olsaydın şunları derdim "Helal olsun kardeşim eline, koluna sağlık bu ülke de hak, hukuk seçmece oldu artık belirli zümredeysen işliyor, bir laf vardır çok severim, adam adamı yer diye. Bir insan "kansız", "şerefsiz" olduktan sonra meslek, statü farketmiyor yine yapıyor yapacağını.
    sheriff87, m1hcmurat, Üye adı: ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun, yokmu arkadaş adam akıllı yaşayabileceğimiz bi memleket...
    hondaps150 bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    kardeşim özet geçer misin rica etsem

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim özet geçer misin rica etsem
    Kaza yapmış, suçsuzmuş yerde yatarken polis gelmiş kansız bunlar, ölsünler demiş arkadaş kalkmış kaskı polise geçirmiş hakkında dava açılmış.
    Markopaşa ve IRau bunu beğendiler.

Geçmiş olsun.
    ||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

axios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    durumun özeti A.C.A.B (all colours are beautiful)
    MotoNoob ve crxforever bunu beğendiler.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yapmış, suçsuzmuş yerde yatarken polis gelmiş kansız bunlar, ölsünler demiş arkadaş kalkmış kaskı polise geçirmiş hakkında dava açılmış.
    teşekkür ederim

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Eline koluna sağlık
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Durumumuz yoktu okuyamadım
    Onurhan D bunu beğendi.

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumumuz yoktu okuyamadım
    Milletle dalga geçmeyin diye her konunun altına salça ol. Sonra gel mağdur bir kardeşimizle dalga geç. Kendi saçmalığında boğulasın

sparrow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-6f + Kral Grande 6
    Geçmiş olsun .Polislerimizin bazıları hemşeri , köylüsü,torpilli vb şekilde polis olunca böyle oluyor .Ben göynükte 2 defa çevirmeyi girmiştim ekipmanlar vardı memur bey çok iyidi hareketleri ruhsata bakma gereği bile duymadı. Eski zamanlarda bir haber okumuştum . Doktorun biri subaru araba almış polis çevirmiş bunu kontrolde "utanmıyormusun kocaman adam doktorsun böyle modifiye edip araç sürmeye "gibi bişeyler demiş ,doktor aracın fabrika çıkışlı olduğunu söylesede polis cezayı yapıştırmış eksoz yüzünden.Laf azar işidmeside cabası sanki bunları söylemeye hakkı varmış gibi.

Motosikleti
    Kuba Ravan
    Çok geçmiş olsun kardeşim. Ellerin dert görmesin. Bi bitmediler ki huzura erelim.
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Milletle dalga geçmeyin diye her konunun altına salça ol. Sonra gel mağdur bir kardeşimizle dalga geç. Kendi saçmalığında boğulasın
    Hikayenin sonunda hayal ürünüdür yazıyor. Neyime inanayım da suçsuz kardeşini ciddiye alayım.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Öncelikle geçmiş olsun." ekip otosuna bindirmeye kalktı ambulansı bekleyecem diyince de , Ölmezsiniz ki kutulsun vatan millet " dediği andaanda film kopmuştu bende sizin yaptığınızı ben o anda yapardım herhalde

Hikayenin sonunda hayal ürünüdür yazıyor. Neyime inanayım da suçsuz kardeşini ciddiye alayım.
    Anlatması kendisine sakıncalı sebepler doğurabileceğinden o ibareyi düşmüş. Bariz ortada. Avukatından fikir aldığını kendisi de belirtmiş. Diğer insanlar aptal hayal ürünü sanmıyor dimi

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Anlatması kendisine sakıncalı sebepler doğurabileceğinden o ibareyi düşmüş. Bariz ortada. Avukatından fikir aldığını kendisi de belirtmiş. Diğer insanlar aptal hayal ürünü sanmıyor dimi
    Bilader sen niye forumda ağa paşa gibi dolanıp vaz yapma peşindesin? İşine bak
    Mamba09 bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Bilader sen niye forumda ağa paşa gibi dolanıp vaz yapma peşindesin? İşine bak
    Sana mı kalmış neye bakıp bakmayacağım? Millete saranlara laf atınca sorun yok. Sen millete sarınca laf yiyince sorun mu oluyor?
    Quad87 ve hasmet bunu beğendiler.

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moralini bozmak gibi olmasın ama polise mukavemet 2 yıl hapis ile sonuçlanıyor malesef. Polis umarım senden şikayetçi olmaz. Ama onun dışında iyi yapmışsın ve geçmiş olsun demekten başka birşey gelmiyor elden. Yine de keşke yapmasaymışsın.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Dalga mi geciyon

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)