Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aman dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam gençlerbiriği,

Arnavutköy'den Ortaköy'e doğru giderken Ortaköy'e varmadan ben gelmeden hemen önce bir kaza olmuş. Kadın sürücü yerde yatıyordu, Allah'tan kask kullanıyormuş ama benim gördüğüm başka ekipmanı yoktu. Belli ki kadının hiç suçu yok böyle dikkatsizlik olabilir mi? Aman dikkat edin arkadaşlar. Scooter kullanıyorum, hız yapmıyorum, ben dikkatli kullanıyorum, hava sıcak, gideceğim yer yakın vs bütün bu bahaneleri unutmak gerek. Kadını ambulansa alıp götürdüler umarım ciddi bir durumu yoktur :/
    herkese iyi akşamlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Scooter motosikletten daha tehlikeli, küçük çaplı lastikleri yolu hiç tutmuyor, motor freni yok ve arka frenleri de telli kampana olduğundan çok zayıf.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Allah şifa versin umarız ciddi bir şeyi yoktur. Şu arabalar görsün duysun diye gemi projektörü yada tren kornası takıcam artık nerdeyse motora
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Emrah M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar400
    Mesele görmeleri değilki.Adam görüyo ama genede üstüne sürüyo 'biptir git kumda oyna' der gibi.Sanki heryerde geçiş onlarda gibi.hatta yayalar bile kaldırımdan yola taşıyolar ve neticelerini kaldırmıyolar bile.Acaba ben kaldırıma çıksam kaç kişi küfür eder?

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Toplum olarak genel bir seferberlik ile , saygi, hak, hukuk gibi konularda bilinclenmemiz gerekiyor.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    o cadde üzerinde aniden U dönüşü yapan ya da yolun karşı tarafına aniden giren çok oluyor, bu yüzden ordan geçerken çok dikkkatli olmak lazım aradaki mesafeyi korumak lazım.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi o bayan'a büyük ihtimal bir daha motor kullandırmayacaklar. alın işte eksilen bir motorcu daha.. arabacı fotoya dikkatli bakılırsa mekandan çıkmış sağ sol kontrol nedir bilmeden atlamış. çamurluktan değilde kapı tarafından vursa durum çok daha facia olabilirdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler