Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

BMW K1300R Kazam. Serefsiz Ambulans icerir. Okuyun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha evvel hukuki surecin selameti acisindan gonderiyi silmistim, ama biraz duzenleyip tekrar paylasiyorum:
    3 Mart 2016 tarihinde isik bana yesil yanmisken ilerledigim esnada arkamda mt-07li bir arkadasim takip ederken kirmizi isik ihlali yaparak motorun onunden bana patlayan, sireni calmayan, hastasiz ve hastaya gitme durumunda olmayan trafik sigortasiz ozel sirkete ait bir ambulans beni bicmistir (ilk paylasilan fotograflarda gorulen kirmizi sivi kanim degil motorda Levent usta ile denedigimiz ozel Evans radyator sivisidir, korkmayin).

Benim durumum mucizevi bir sekilde yalnizca doku zedelenmesinden ibaret, bugun itibariyle de %80 iyilestim. Surec esnasinda sagligimi sihhatimi soran eden iyi dileklerde bulunan herkese ne kadar minnet duysam az.
    Burada ekipmanin onemini tekrar dile getirmek gerek. Montum dainese avro c2 pelle, eldivenler alpinestars sp2 ve kaskim da shoei nxr, botum da bmw motorrad botu idi. Pantalon yoktu (bir onceki gunku yagmurdan dolayi kurumadigindan giymemistim) ve bacaklarimda sadece doku zedelenmesi bence buyuk bir sansti. Cunku baska turlu ucup dusmus olsaydim(ki kaza esnasinda once ambulansin camina kafami, kaportasina bel ve bacaklarimi carptiktan sonra kaldirim yakinindaki asfalta uctum) sonuc bel altimda farkli olabilirdi, hala da pismanim islak da olsa motor pantalonunu giymedigime.

Cok az da olsa konunun elestirileri bir iki kere dile geldi. Ben sunu soyleyeyim:
    Bu kaza engellenebilir miydi? EVET. Eger isiklarda daha sakin ve birinin bir takim ihlal ya da eksin yapabilecegini goz onunde bulundurarak ilerlemis olsaydim kusursuz kurtulabilirdim. Motosiklet kullanmak beraberinde serefsiz ve dengesiz algilamasi da gerektirir, bunu unutmayin. Hakli olup olu olmaktansa haksiz olup canli olmayi tercih etmek gerek her zaman.
    Kanuni ve hukuki tum yonlerden su an 100% hakli gorunuyor olsam da ben sucu kendimde buluyorum, bunun sebebini kendi basiniza gelirse lutfen aklinizda bulundurun.

Tekrar cok tesekkur ederim iyi dilekler icin.

Onur

Pisman, RuzgarSA, mehmetenis ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    important22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.
    | 500px.com/Arranger | Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg/videos | Flickr.com/photos/132925453@N03 |

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. motosiklet mıknatıs gibidir;tek farkı metali değil,it kopuk hayırsız uğursuz kim varsa onu çeker.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Çok geçmiş olsun iyileşmenize sevindim konuyu tam okuyamadım uykuluyum gözlerim görmüyor pek
    Mengu16 bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Facebook uzerinden bi gonderide okumustum ama fotograflari gorunce kanim dondu.Yerdeki siviyi aciklamasaniz bu adam nasil konu acmis diye dusunecektim.

Cok gecmis olsun, ayni yerde otomobil ile kaza yapmistik, onumuzde seyreden kamyonun arkasindan tramvayi keserken (isik bize yesil yaniyor) kirmiziya yakalanmamak icin son surat gelen bir Opel bize gobekten patlamisti.

Olayi bu kadar sogukkanlilikla analiz ettiginiz son paragrafi cok begendim. Umarim bir an once % 100 iyilesirsiniz.
    Sj's ve samet10 bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Geçmis olsun baska diyecek bir sey bulamadim.
    Ucuz atlatmissin dogrusu.
    Sj's bunu beğendi.

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Çok geçmiş olsun,motosiklet bu kadar hassas iken (bmw) sürücüsünü siz düşünün.allah korumuş,en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz inşallah.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Geçmiş olsun.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Geçmiş olsun. Birilerinde yetki olunca her zaman kural ihlali yapıyorlar işte :(

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Çok geçmiş olsun hocam. Sizde kalıcı bir hasar olmamasına sevindim. Resimlerden kazanın şiddetini görebiliyoruz, yeniden geçmiş olsun.

Ayrıca haklı olmanıza rağmen bu durumda bile öz eleştiri yapabiliyor olmanız da takdire şayan.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Çok geçmiş olsun,motorun durumuna bakılırsa, ucuz atlatmışsınız.Çabucak iyileşmeniz dileğiyle...

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Çok geçmiş olsun.

Tesekkur ederim dostlar.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Cok gecmis olsun, cana gelmemis buna sukredin

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Çok geçmiş olsun. Ciddi bir kaza atlatmışsınız. Çok belli. Ambulansın Trafik sigortası yok demişsiniz. Sizin hasarınız nasıl karşılanacak. Motor çok kötü görünüyor. Üstüne Bmw olunca masraf büyük gibi duruyor.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Gecmis olsun bu mt07 bjk bulvarda duran mt olabilir mi besiktasli arkadas

Alıntı vsvr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Ciddi bir kaza atlatmışsınız. Çok belli. Ambulansın Trafik sigortası yok demişsiniz. Sizin hasarınız nasıl karşılanacak. Motor çok kötü görünüyor. Üstüne Bmw olunca masraf büyük gibi duruyor.
    Evet masraf akillara zarar. Su an belirsiz ama ya yalnizca motorun pert karsiligi masrafi seklinde nakit olarak alacagiz firmadan ya da hukuki yontemlerle(is o noktaya gelirse maddi manevi tazminat isleri de olacagindan fazlasiyla)

Tutanaklar ve mobese zaten beni 100% hakli buluyor.
    GP500-1st ve F54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    cıks
    Çok geçmiş olsun

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Geçmiş olsun

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Çok geçmiş olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)