Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafikteki Davarlara Dikkat Edin

Motovento
    REKLAM ALANI

Iyi aksamlar dostlar. 5 dk once basimdan gecen hadisedir.

3 5 harc kamyonunun sikistirmasi sonucu tehlike atlattim. Adamin bahanesi arac bozukmus ne isim varmis burada.

Sanssizlik kamera kayitta degildi. Kufurler tartaklanmalar.

Bir iki sahit aldim avukatimi savcimi aradim ancak ugrasiriz dediler. Kpss surecim var ben de zaman kaybedemeyecegim icin su surece kadar hareket etmiyorum.

Siz siz olun ya kacin gidin ya birakin gitsinler. Ama mutlaka kameranizi alin yaniniza . Keza hayvan kameraya vurup ucurdu bile.

Burunlarindan getiririm bir dahakine.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun,gecen gun otobus soforunu tartaklamis motosikletli iki arkadas. Iyice adimiz cikacak. Bu durumlarda kimisi geri vites olarak adlandirsada eyvallah deyip gecmek en mantiklisi.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Geçmiş olsun.Trafikte şerefsizlerle didişmeme tartışmama kararı alıyorum, sonra şerefsizlik yapanlara dayanamıyorum bir şekilde tepki verip sitem ediyorum.

Tek çare kimseyi umursamamak.Amacımız güvenli bir şekilde istikametimize gitmek.
    weirdo1 bunu beğendi.

Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Trafikte şerefsizlerle didişmeme tartışmama kararı alıyorum, sonra şerefsizlik yapanlara dayanamıyorum bir şekilde tepki verip sitem ediyorum.

Tek çare kimseyi umursamamak.Amacımız güvenli bir şekilde istikametimize gitmek.
    Hocam bunlarin teki aracimi da mahvetti. Ayni sekilde ders niteliginde artik cekip besmelemi cevirip kafami gitmem gerek. 26 yillik hayatim aldigim egitim yasantilaeim ailemin %1 i bile bu canlilardan daha degerli.

Evet bir egitimci olarak asagiliyorum hor goruyorum cunku deger kazanmak uzerine yaptiklari hic bie sey yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Maliniza caniniza zarar gelmedi ise uzakmasin daha iyidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)