Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza Yaptım Suçlu Olmadığım Halde Suçlu Çıkacağım Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Merhabalar 19.02.2016 16.20 sularında armada avm arka yolu üzerinde kendi şeridimde yaklaşık 40 km hızla ilerlerken diğer şeritteki taksici birden benim şeridime girdi bende frenleri kilitleyip motoru yatırdım,motor sürüklenip taksinin arka sağ tamponuna hafifce vurdu.Ben ise ufak sıyrıklarla ambulansa alındım.Taksi sürücüsü "Ben durağa girmek için manevra yaptım sonra sadece aynadan motorun sürüklendiğini gördüm ambulansa kadar eşlik ettim,arkadan vurdu"gibi bir ifade vermiş ve tabi ki öyle birşey yok kaçacaktı gruptan sağolsun 2 abim durdurdu.Benim sorum şudur büyük ihtimal ben şuan arkadan vurdu gibi gösterildim ve suçlu ben olacağım.Herhangi bir kamera kaydı bulunamadığını söyledi polisler.Yaşım 17 ehliyetim var.İzlemem gereken yol nedir ? Suçlu çıkarsam ne yapmam gerekir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    nasıl bir yol izlenir tam bilmiyorum fakat frenleri kitlediğinize göre yerde mutlaka fren izi vardır (havanın kuru olduğunu varsayıyorum) polis raporuna onları ekletebilirsiniz

yapacağın şey, o 2 gurupdaki şahit abinle birlikde trafik mahkemesinde dava açmak.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Merhaba, Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. öncesinde yol verme yüzünden bana küfür etti sonra bilerek ve isteyerek aracını çok yakın mesafeden önüme kırdı, ben düşünce de kaçmaya çalıştı,arkadaşlarım engelledi, şimdide kendini kurtarmak için yalan söylüyor diyeceksin. sürünsün karakter yoksunu
    Love Me Back...

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Teşekkür ederim.Ben ifademi yalansız bir şekilde verdim.Yarın yada salı günü rapor çıkıyor,eğer haksız çıkarsam sonradan maddi ve manevi dava açma hakkım ya da herhangi bir şekilde benim lehime sonuçlanması için yani gerçeğin görülmesi için birşeyler yapılabilir mi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Arkadan carpmak her zaman suc degildir bir arac onune kirdigj icinde carpanilirsin polise bir sikayet veya yazi verirsen

Arac sinyal vs vermeden onume kirdi bende ani fren yaparak dustum

Az ve oz yaz

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Bende böyle birşeyle karşılaşmamak için kamera almayi düşünüyorum

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    bişiyin yoksa başımın gözümün sadakasıdır de geç. Bizde kurallar genelde şöyle yürür. Kırk tana şey anlatırsın, kamera kaydı, detay şahit kıvır zıvır. Sonra seni dinleyen eleman yazar oraya "arkadan vurmuş". Zor bişiy iddia etmen.
    Zuzuuw bunu beğendi.

suçlu çıkarsan adaleti kendin uygulaman gerekiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)