Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

z250 sl ilk kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı ismail kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şasi de problem yoksa hasarın bilancosu 4200.4500 arası bu rakamın üstü cıkmaz sadece yazdıgın parcalarda problem varsa göstergen ne durumda ?
    Şasi sağlam göstergede sorun yok bütün elektronik aksam çalışıyor motorda çalışıyor. Bneim gördüğüm bunlar başka bişey çıkartırlarmı yada çıkarmı bilemem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    abi adam durumunu paylaşmış neler yazmışsınız adama geçmiş olsun sana bişe olmadısın da. grenajları ramır ettirmeyi bi araştır derim disk içinde internete baktın mı çin sitelere

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Acele etme kardeşim nasılsa sezona daha çok var.ufak ufak paran yettiği kadarını hallettir.bu yaz bende kawasaki motorum ile 20km hızla krank kırdım.yani kaderden öteye yapacak birşey yok.2 ay da krank anca bulunup takıldı.2500 tl verdim bir parçaya,kawasaki biraz tuzlu yedek parça konusunda.

Salla hiç birşey senin canından bedeninden önmli değil
    redmap bunu beğendi.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin, pahalı bir ders aldiniz farz edin. Uğraşacak vakit varsa araştırarak ucuza yapılır.

Yetkili servis acılar dünyası 3000 verirsin olmaz 2000 daha isterler.

Benim kesin olarak tespit ettigim birşey varsa, istanbulda 10-15bin lira üzeri motora sahipseniz kasko şart.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Sağolun arkadaşlar iyiki varsınız. Motora dün akşam dikkatli baktım şaside sorun yok sağ süspansiyon demiri yamulmuş sağ grenaj ön çamurluk ön grenaj fren diski sinyal bunun dışında kafamı kurcalayan gösterge çalışıyor ama benzin göstergesi sürekli yanıp sönüyor depoyu yeni fullemiştim ful gösteriyor sonra komple sönüyor sürekli yanıp sönüyor bu sağ grenajın altından çıkan yedek depo sanırım acaba o yüzdenmi böyle gösteriyor depoyla alakalımı sorun var yoksa göstergedemi gitmiş muhtemelen hafta sonu servise çekicem fiyat almak için nedir ne değildir öğrenmek için ama en çok bu gösterge canımı sıktı. Çok güzel motor yapmışlar ama çokda dandik yapmışlar heralde kawasakinin eski sağlamlığı yok hız birazdaha fazla olsa motor iyice pert olacktı demekki. Hani öyle vurduğum araçtada darbe yok sinyal kırıldı aracın 450 tl o tuttu geri kalan masraflarla birlikte toplam 800 küsür tl bi masraf çıktı motorun haline bak.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X

6-7 arası diyorum.
    ismail kozan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın arkadaşım. Motor elbet yapılır, belki biraz tuzlu olacak ama buna şükür.

Motosikleti
    r25 >c800> mt09
    yüksek fiyat çıkacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı fireblade e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım.Grenaj parçalarını topla Maslak Atatürk oto sanyide sarıyer börekçisinin üstünde Hasan usta ya götür tamir etsin orjinal gibi olur.Diskini de zeytinburnu demirciler sitesindeki Teknik pergel tasarım a götür aynısını yaptır,hem beklemez hemde çok çok ucuza halledersin.
    Amortisörleri tamir ettirecek yer buldum garantide veriyor. Diskide bu dediğiniz yerde yaptırsam ortalama kaça mal olur kaç gün beklerim.

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Selam dostum öncelikle çok geçmiş olsun. Sen iyiysen sıkıntı yapma. fireblade arkadaşımızın yorumundaki gibi dışardan kendin halletmeye çalış. Kawasaki servisi ciddi anlamdan 6000 liradan aşağı yapmaz o makinayı. Zaten kullanıcıyım diyorsun 1000 liraya işi çözer motoruna binersin. Sıkıntı yapılcak bişey yok.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amortisörleri tamir ettirecek yer buldum garantide veriyor. Diskide bu dediğiniz yerde yaptırsam ortalama kaça mal olur kaç gün beklerim.
    umudunu kırmak istemem ama ön takım fazlasıyla yamuk düzelip randıman vereceğini çok sanmıyorum (tamamen tahmin önceden başıma gelmişliği yok ve düzelttiren de görmedim nasıl bir işlemle düzeltiliyor bilmiyorum )

forumda konya da Ninja 300 le ön taraftan kaza geçiren ve servisin 12000 tl masraf çıkardığı arkadaş vardı ondana da fikir alınabilir ne yaptı ne oldu motor acaba

en ucuz masrafla yırtarsın inşallah

konyada kaza yapan Ninja 300 ün konusu http://www.motosiklet.net/forum/moto...sorunsali.html
    weirdo1 bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Disk kırılmış nerdeyse olmaz bence tamir. Amortisör düzeltilebilir ama.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umudunu kırmak istemem ama ön takım fazlasıyla yamuk düzelip randıman vereceğini çok sanmıyorum (tamamen tahmin önceden başıma gelmişliği yok ve düzelttiren de görmedim nasıl bir işlemle düzeltiliyor bilmiyorum )

forumda konya da Ninja 300 le ön taraftan kaza geçiren ve servisin 12000 tl masraf çıkardığı arkadaş vardı ondana da fikir alınabilir ne yaptı ne oldu motor acaba

en ucuz masrafla yırtarsın inşallah

konyada kaza yapan Ninja 300 ün konusu http://www.motosiklet.net/forum/moto...sorunsali.html
    Yorum için sağolda hocam ne perti ne 12000 i kaza ortada disk değişse yürüyo zaten motor parça fiyatları pahalı haklısınızda 12 bin liralıkda bişey yok yarın kar olmazsa götürücem bi ustaya gösterdim önemli bişey yok abartmadan toplarım eskisi gibi olur dedi ondan fiyat alınca belki servisdende fiyat alabilirim yada uygun bulursam servise bulaşmadan hallederim.

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum için sağolda hocam ne perti ne 12000 i kaza ortada disk değişse yürüyo zaten motor parça fiyatları pahalı haklısınızda 12 bin liralıkda bişey yok yarın kar olmazsa götürücem bi ustaya gösterdim önemli bişey yok abartmadan toplarım eskisi gibi olur dedi ondan fiyat alınca belki servisdende fiyat alabilirim yada uygun bulursam servise bulaşmadan hallederim.
    Bizim halk abartmayi sever kardeşim tutacağı max 4000 ne fiyat cikicak merak ettik total bi rakam a ulastinmi acaba ?

Motosikleti
    Moto Guzzi Griso (2007) HD Sportster XL (1997)
    Geçmiş olsun arkadaşım. Bu motorla geçtiğimiz hafta sonu Balat taraflarında bulundun mu acaba?

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Eğer İstanbul da isen özelden mesaj at.Sana iyi bir usta tavsiyesi verebilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı sarph35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım. Bu motorla geçtiğimiz hafta sonu Balat taraflarında bulundun mu acaba?
    Geçen hafta motorum kazalıydı geçmiş olsun dileğin için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Alıntı ismail kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim halk abartmayi sever kardeşim tutacağı max 4000 ne fiyat cikicak merak ettik total bi rakam a ulastinmi acaba ?
    Bir usta buldum parçalar onarılabilir dedi her ihtimale karşı sıfır parçalar içinde fiyat alıp sana iki fiyat vericem dedi onu bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer İstanbul da isen özelden mesaj at.Sana iyi bir usta tavsiyesi verebilirim.
    Siz tavsiyenizi yapın motor sevdası bitmez bu gün olmaz yarın gideriz. Şimdiden teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Ön amartsörler 3500 tl ön disk 1000 tl sağ krenaj 700 tl kırılan sinyalin olduğu plastik için 450 tl sıfır orjinal için fiyat aldım servis fiyatı değil ama fiyatı veren usta parça almaya bence gerek yok ben sana tertemiz toplayıp yapıcam dedi. Amartsörler 1000 lira civarı sıfırı gibi yamuksuz olur dedi krenaj parçalarınıda tamir ettirelim bitek disk olmazsa onu değişelim dedi. Valla usta delikanlı bir insana benziyor hiç üzülme kardeşim sıfır gibi toplıcam sana servise kaptırma dedi motoru gelip aldı en kısa zamanda nesi var nesi yok a dan z ye çıkarıp sana kesin fiyat vericem dedi.Motorun parçalarını bulmak çok zor dedi piyasada olmadığı için kawasaki markasınında etkisi fiyatlar böyle çıkıyor benlik bir durum yok dedi.Usta kendinden çok emin bilmiorum ben toplayamıcak olsam sözünü vermem tehlikeli olsa sıfır yoluna giderim ama gerek yok ön takımdaki yamulma önemli değil dedi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Tehlike kokusu aldım dikkatli olun derim

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Bu fiyatları Kawasaki servisinden teyit ettiniz mi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)