Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yaralanmalı ve maddi Hasarlı Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    svsmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Beyler bugün en sağ şeritte giderken bir araç tarafından soldan çarpılarak kaldırıma fırlatıldım aynaya bakmadan sağına soluna bakmadan direk benim şeridime daldı ve bana çarptı sonuç 3-5 takla motorda maddi hasar ve ben ambulansla hastaneye kaldırıldım korumam ekipmanlarım full olduğu için sıyrıklar ezikler küçük yaralarla atlattım hastaneden sonra karakolda tutanak tutuldu davacı şikayetçi oldum motoru karakolun bahçesine çekmişler kaza hemen karakolun yanında oldu çünkü şimdi izlemem gereken yol nedir kaskom yok zorunlu trafik sigortam çekici masrafını karşılamıyormuş bu masrafları kim ödeyecek karşı tarafın kaskosuda var sigortasıda var ayrıca kusurlu ne olacak bir akıl verin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    motoru servise kendin götüreceksin. Eksper gelecek. Kaza kusur oranlarınız belli olduktan sonra eger %100 o suçlu çıkarsa onun trafik sigortası senin motorunu yaptıracak. %50 çıkarsa yarısını o karşılayacak yarısını sen. Eğer sen kusurlu çıkarsan bütün para cepten çıkacak. Bu arada butun bu süreç boyunca motor servis de yatacak.

Bu işin sigorta yönü idi. Şikayetçi olduğun için bir de dava kısmı var ki onu bir avukat arkadaş varsa anlatsın. Ama o da kusur oranları ile alakalı tabi.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Kaza kusur oranlarını kim belirliyor hakkaten bilmediğimden soruyorum ilk defa kaza yapıyorum ne yapmam gerektiği hakkında fikrim yok expermi belirliyor bunu

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Yaralanmalı kaza olduğunda trafik ekibi tutanak tutmuştur. Onlar belirliyor. Bir iki gün sonra kazaya bakan trafik ekibi nereye bağlıysa o şubeden alabilirsin raporu.

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Dostum ayaga kalkabilecek durumdaysan yarin motosikletini goturelim servise.yurumez sanirim Oglenden once musaitim. Kararini verirsen haberleselim.
    Cavalry bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Aynisi bana oldu ninja 250 varken mbs den plakayi bulduk sonra sirket arabasi cikti soforde vicdan azabi cektigini soyledi biz arayinca gormedim yoksa dururdum dedi.

Sonuc olarak exper gelmesi islemler filan 2 ay surdu maddi hasari karsiladikta hala kolumdaki izler duruyor..

Bu arada kamu davasi acilmis mahkemem var ocak ayinda bana carpan adam garibandi sikayetci olmayacagimi soyledim

Motosikleti
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynisi bana oldu ninja 250 varken mbs den plakayi bulduk sonra sirket arabasi cikti soforde vicdan azabi cektigini soyledi biz arayinca gormedim yoksa dururdum dedi.

Sonuc olarak exper gelmesi islemler filan 2 ay surdu maddi hasari karsiladikta hala kolumdaki izler duruyor..

Bu arada kamu davasi acilmis mahkemem var ocak ayinda bana carpan adam garibandi sikayetci olmayacagimi soyledim
    Gormemis yoksa dururmus... ben sizin yerinizde olsam sonuna kadar gider, yapilmasi gereken neyse onu yapardim.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ayaga kalkabilecek durumdaysan yarin motosikletini goturelim servise.yurumez sanirim Oglenden once musaitim. Kararini verirsen haberleselim.
    Yarın götürecem dostum çekici bakıyorum internetten senin bildiğin biri varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Gormemis yoksa dururmus... ben sizin yerinizde olsam sonuna kadar gider, yapilmasi gereken neyse onu yapardim.
    İfadeden önce bizimki turizimciyim diyodu ifadeden sonra şikayetçi olduğumu görünce mitçi oldu birden aba altından sopa gösteriyor birde kim olursa olsun şikayetimden vazgeçmeyecem kasten yaptığını düşünüyorum durduk yere üzerime çıktı sonuna kadar gidecem

Motosikleti
    Alıntı svsmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın götürecem dostum çekici bakıyorum internetten senin bildiğin biri varmı
    Ya birak cekiciyi falan atariz bizim kibrit kutusuna gotururuz olur biter.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

O sopayla iliskilendirirler adami.
    araltı bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Adamla sonra yuz yuze gelince halinden belliydi bilmedigi yollarmis o yuzden fark etmemis garibandi her halinden belli..

Bana zaten olan olmus kazanin acisi gecti adamda yanmasin ceza filan yemesin..

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Ya birak cekiciyi falan atariz bizim kibrit kutusuna gotururuz olur biter.
    Teşekkür ederim kardeşim zahmet olur ya arabanada zarar veririz şimdi atarız bi çekiciye ucuz yollu buluruz ama söylemen yeter bunu unutmam sagolasın

Motosikleti
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamla sonra yuz yuze gelince halinden belliydi bilmedigi yollarmis o yuzden fark etmemis garibandi her halinden belli..

Bana zaten olan olmus kazanin acisi gecti adamda yanmasin ceza filan yemesin..
    Sizin gibi iyi yurekli insanlardan o kadar azaldi ki eratrasyona ayirmak lazim

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Beyler tekrar tekrar yazıyorum aman diyim ekeipmansız asla yola çıkmayın kaza yapmadan anlaşılmıyor önemi eğer eldivenim dizliğim korumalarım olmasaydı şu an morgdaydım kafamı kaldırıma vurdum kask kafamdan fırladı ayağımdaki bot çıktı düşünebiliyormusunuz

Motosikleti
    Teşekkür ederim kardeşim zahmet olur ya arabanada zarar veririz şimdi atarız bi çekiciye ucuz yollu buluruz ama söylemen yeter bunu unutmam sagolasın
    Zahmet falan olmaz. Son derece ciddiyim. Daha ucuz yolusunu bulamazsin bi cay ismarlarsin odesiriz
    araltı, Cavalry, karacabeg ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Zahmet falan olmaz. Son derece ciddiyim. Daha ucuz yolusunu bulamazsin bi cay ismarlarsin odesiriz
    Eğer işin gücün yoksa ve ciddiysen benzinini atalım hemde tanışırız beraber gidelim işinden gücünden olma ama ben raporluyum bir hafta

Motosikleti
    Eğer işin gücün yoksa ve ciddiysen benzinini atalım hemde tanışırız beraber gidelim işinden gücünden olma ama ben raporluyum bir hafta
    Tabiki ciddiyim. Tum oglenden oncem bos. Hatta ogleden sonra 1e kadar sundurebilirim. Hangi karakola cektiler motoru? Kaza nerede oldu?
    araltı bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Kardeş şehit osman avcı karakolu eryaman ama motoru elde sürerek eve getirdim 3 etaptayım eryaman center tarafı yazayım sana özelden

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Beyler bugün 3. gün raporu almaya gittiğimde hala gelmediğini çıkmadığını söylediler. 2 günde çıkar deniyordu yoksa bir filim mi dönüyor bana çarpan eleman önemli kişi olduğunu şikayetçi olmamam gerektiğini falan söyleyip inceden tehtit etmişti beni acaba hakkaten dediğini yapıyormu rapora müdahale edip değiştirmeye falanmı çalışıyor kafam karıştı iyice

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler bugün 3. gün raporu almaya gittiğimde hala gelmediğini çıkmadığını söylediler. 2 günde çıkar deniyordu yoksa bir filim mi dönüyor bana çarpan eleman önemli kişi olduğunu şikayetçi olmamam gerektiğini falan söyleyip inceden tehtit etmişti beni acaba hakkaten dediğini yapıyormu rapora müdahale edip değiştirmeye falanmı çalışıyor kafam karıştı iyice
    Polis isterse seni suçlu gösterir. Sigortadan da para alamazsın. Seni gariban gorurlerse acimazlar sana gecirirler suçu.
    Bu durumda şahit bulma lazım yada kamera kaydı. Bu kanıtlar ile birlikte dava acacaksin.
    Davayi kazanirsan masraflarını karşı taraf oder.

Tarafsız olmasi gereken polise ceza verebilecek bir mercii maalesef yok.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Burası Türkiye

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)