Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KURYE KAZASI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza
    YİNE BİR KAPI AÇMA MEVZUSU

https://youtu.be/D1dGsiW0FTs
    oguzhan6161 ve karadenizz bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Geçmiş olsun ne diyelim.. Allah korumuş yine akan sıkışık trafikte daha kötüsü de olabilirdi..

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yerde çaresizce yatmasına çok üzüldüm yardımcı olmuşsun tebrik ederim hocam. Videolarını sıkı takibe aldım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun kardeşimize...inşallah ciddi bir şeyi yoktur..ekmeğinde bir gariban...
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Geçmiş olsun umarım birşeyi yoktur arkadaşın. https://www.youtube.com/watch?v=1iArPlhcO2Q şu videodaki sürüşünüzü hiç beğenmedim. Tabiri caizse kıç kadar yere girip birde adama ayagımı ezseydin diye küfür ediyorsunuz .

''Şirketi arayıp, suçsuz olduğumu söyler misin?'' dediği an içim parçalandı. hassasiyetiniz için teşekkür ederim kendi adıma.
    oguzhan6161 ve selsa bunu beğendiler.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Hanzo su vereyimmi diyor bir de. Adam şok geçiriyor...

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Çok üzüldüm ya dün bende kapı açmada patlıyordum ama adam sesi duyup can havliyle kapadı aslında ben suçluydum orda Allah korudu da benimki ufak bi caddeydi. Otoyolda kapı açmak neyin kafası/fantezisi anlamıyorum.
    Motorunuzu çok sevdiğim için sizi takip ediyorum Gürkan bey. Allah sizden de razı olsun adama yardım etmişsiniz.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dainese montlu elemana uyuz oldum, boş yere kalabalık boş yere gevezelik yapıyor gelmiş adamın başında.

Umarım ciddi bir şeyi yoktur. İstanbul trafiğine "hadi bu evrağı yetiştir şu motorla hemen" zihniyeti ile salan düzen utansın.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Haliç köprüsünün çıkışı orada adam nasıl kapıyı açmış ki , hemen 5 metre beride genelde polis oluyor , o durdurmuş adamda dışarı çıkmış olabilir mi ? Eğer durum bu ise polisinde hatası var demektir.

Kazayı yapan adamın su vereyim teklifine laf edenlerimiz olmuş , ilkyardım eğitimi yok gibi olan bir ülkede ne yapsın ki bana doğru hareketi söylermisiniz ? , bu tepkiyi son dönemde ölümlü ve yaralamalı bir çok kazada kaçan sürücülere göstermeliyiz öncelikle.

Son olarak kendimize o akan trafikte kapıya çarpmak için yakın seyretmek lazım , çok limitlerde motor kullanıyoruz , açıkçası bazen arkamdan gelen motorculara yol veriyorum , o kadar aceleleri var ki bir dakika kaybetmek istemiyorlar.

Uyuzluktan çok tepkilerimiz çok samiyetsiz duruyor , geçen arkadaşımın çocuğu çizgi film karakteri gibi davranıyordu.

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dainese montlu elemana uyuz oldum, boş yere kalabalık boş yere gevezelik yapıyor gelmiş adamın başında.

Umarım ciddi bir şeyi yoktur. İstanbul trafiğine "hadi bu evrağı yetiştir şu motorla hemen" zihniyeti ile salan düzen utansın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)