Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoru sattığım çocuk feci kaza yapmış

Motovento
    REKLAM ALANI
    thebalatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Haksız yere hesabımı uzun bir süre kapattılar, neyse çok da önemli değil. Bu arada geçen hafta motorumu sattım, sattığım çocuk motor sürmeyi bilmeyen acemi ehliyetsiz biriydi. Karstan gelip motoru aldı, kendisiyle ilgilendim motoru arabaya yükleyene kadar ben sürdüm motorui kendisi denedi ama acemiydi işte. Ardından eve gitti, aradan 1-2 gün geçti işte aradı çalışmıyor vs diye, dedim elini gazdan çek öyle bas düğmeye. Çalıştı .. Keşke tek sorun bu olsaydı ama kısmet tabi, sonraki gün kuzenini gördüm yolda (Kuzeni burada yani erzurumda kalıyor, onunla geldiği için tanıyordum) kaza yaptığını söyledi, çenesi elmacık kemiği ve kolu kırılmış, ve kaşı da patlamış. Karstan direk erzuruma göndermişler, ameliyat oldu dün fakat gidemedim ailesi tersler diye, gerek yok tantanaya. Üzüldüm çok fazla hemde, acaba hata mı ettim satmakla? Ama ben çok uyardım dikkat et hız yapma alış önce motora diye. ??
    oguzhan6161 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunda senin bir suçun yok ki. O zaman galericiler intihar etsin. Her sattığı arabayı usta şoförlere satmıyor ki. Kaza yapan da oluyor. Sen gönlünü ferah tut kardeşim. Allah beterinden korumuş ailesi genci kaybedebilirdi. Umarım bir an evvel ayağa kalkar.
    Ertugyigit bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Hayir. Kasksiz binmis belliki salak olmasaymis o kadar benim sattigim 2 motor unda alicilarinin ilk motorlariydi, ikiside bana dua etti. Kendi akrabamla ilgilendigim kadar ilgilendim ekipman konusunda yardimci oldum surme konusunda motorun huyunu suyunu ogrettim oyle sattim. Ikiside beni sonradan arayip 'yav gardas motorda boyle oluyor' demedi. Arayip Allah razi olsun dedi.
    Kendini suclu hissetme suren kisinin akli basina gelmistir artik
    Ertugyigit bunu beğendi.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Senden almasa başkasından alıp kaza yapacaktı. Kendini çok üzme. Kask yok heralde yüzüne bu kadar darbe aldığına göre? Sanada arkadaşa da geçmiş olsun. Gitme oralara ailesiyle karşılaşman hoş olmaz. Şükürler olsun ki canından olmamış böyle düşün. Senle hiçbir alakası yok. Bunlar hep vicdan

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Sizlik bir durum yok hocam.Bu durumda satmakla hata mı yaptım diyebiliyorsanız bence merhametli ve düşünceli bir insansınız demektir.Bu güzel özelliğiniz için bence şükredin herkeste yok bu duygular

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Sanırım antikask sempatizanı bir arkadaşmış..
    Geçmiş olsun diyelim
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunda senin bir suçun yok ki. O zaman galericiler intihar etsin. Her sattığı arabayı usta şoförlere satmıyor ki. Kaza yapan da oluyor. Sen gönlünü ferah tut kardeşim. Allah beterinden korumuş ailesi genci kaybedebilirdi. Umarım bir an evvel ayağa kalkar.
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senden almasa başkasından alıp kaza yapacaktı. Kendini çok üzme. Kask yok heralde yüzüne bu kadar darbe aldığına göre? Sanada arkadaşa da geçmiş olsun. Gitme oralara ailesiyle karşılaşman hoş olmaz. Şükürler olsun ki canından olmamış böyle düşün. Senle hiçbir alakası yok. Bunlar hep vicdan
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizlik bir durum yok hocam.Bu durumda satmakla hata mı yaptım diyebiliyorsanız bence merhametli ve düşünceli bir insansınız demektir.Bu güzel özelliğiniz için bence şükredin herkeste yok bu duygular
    Sağolun. İnşallah ayağa kalkar kısa zamanda

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Senin hiç suçun yok kardeş için rahat olsun , boşuna eğitim eğitim diye bağırmıyoruz. Böyle kaza yapar işte tecrübesiz deneyimsiz eğitimsiz binerse.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    öncelikle arkadaşa geçmiş olsun ama insanların akılsızlığı kendi suçudur. seninle ne alakası var ki?

Motosikleti
    yamaha mt-25
    motor neydi?

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dostum geçmiş olsun sıkma kendini. açıkçası hatanın büyük bir kısmı onda.. kask ve koruma hakgetire binmiş. acil şifalar dilerim.

motor neydi bu arada?

Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor neydi?
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum geçmiş olsun sıkma kendini. açıkçası hatanın büyük bir kısmı onda.. kask ve koruma hakgetire binmiş. acil şifalar dilerim.

motor neydi bu arada?
    Asya As 200 GY-2 Cross

Motorda bir sıkıntı ya da problem yoksa snein hiçbir suçun yok. Sen satmak istemesen bile almak isteyen insan bir tanıdığıyla gelir yine alır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)