Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

14.08.2015 İstanbul TEM otoyolu Dudullu ile Ataşehir arasındaki kaza hakkında.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Arkadaşlar!

14.8.2015 saat 20:30 civarı istanbul TEM otoyolu Dudullu ile Ataşehir arasında bir motorcu arkadaşımızı elim bir kazada kaybettik.

Motora vurup ezen araç kaçmıştır. Motorsiklet cross tipidir.

Kazadan 2 dk sonra ben oradaydım. Kazanın oluş şekline bakar isek en sağ şeritte. Kamyon olma ihtimali çok yüksek. Motorsiklet ezilmemiş..
    Ailesi perişan bir halde. Allah c.c hiçbirimize böyle bir kaza yaşatmasın..

Bugün merhumun yakınları facebook üzerinden bana ulaşarak aktardıkları bilgi " kazaya çok yakın olan yerdeki mobese kameralarının çalışmadığı" şeklinde oldu.

O esnada oradan geçen gören veya bilen var ise süratle emniyet ile veya buradan irtibata geçmesi insanlık namına önemle arz olunur.

Tüm motosiklet kullanıcılarının tekrar başı sağolsun.

(Mümkün olduğunca yayar isek kaçan aracın yakalanması ihtimali artmış olacaktır.)

Hayatını kaybeden arkadaşımıza Allah 'dan rahmet ailesine sabır diliyorum.
    oguzhan6161, mehmetenis ve Zuzuuw bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Sym Fiddle 2
    Allah rahmet eylesin. Insallah bulunur katil serefsiz

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    allah rahmet eglesın

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Merhaba,
    Öncelikle arkadaşa Allah 'dan rahmet, yakınlarına başsağlıyı diliyorum.
    Şimdi bir video yüklüyorum. Sanırım aynı kaza. Bende o gün İzmit'ten dönüşte bu kazayı gördüm. Fakat benim geçiş saatim saat 11 civarıydı. Video kaza sonrasına ait. İsterseniz bu videoyla birlikte paylaşabilirsiniz eğer işe yararsa. O gün yorgun olduğumdan, polislerde trafiği yönlendirdiğinden durmak istesemde duramadım.

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Alıntı m_arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Öncelikle arkadaşa Allah 'dan rahmet, yakınlarına başsağlıyı diliyorum.
    Şimdi bir video yüklüyorum. Sanırım aynı kaza. Bende o gün İzmit'ten dönüşte bu kazayı gördüm. Fakat benim geçiş saatim saat 11 civarıydı. Video kaza sonrasına ait. İsterseniz bu videoyla birlikte paylaşabilirsiniz eğer işe yararsa. O gün yorgun olduğumdan, polislerde trafiği yönlendirdiğinden durmak istesemde duramadım.

https://www.youtube.com/watch?v=8jgwrNfvZpM
    Teşekkür ederim arkadaşlar.

Evet kaza bu kaza malesef.

Kaza esnasında veya hemen sonrasına çekilmiş bir araç içi kamera görüntüsü vs. bulursanız denk gelirseniz veya duyarsanız paylaşın arkadaşlar.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Umarım suçlu bulunur. Türkiye 'de bu tip şeylerin sonuçsuz kalması çok kötü. Bir kaza oluyor ve tanık olan mutlak 1 2 kişi olmasına rağmen çıt çıkmıyor.

Resmen "aman ne uğraşıp başıma iş alacağım" kafası. Kendi oğlu olsa böyle düşünmez tabi.

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım suçlu bulunur. Türkiye 'de bu tip şeylerin sonuçsuz kalması çok kötü. Bir kaza oluyor ve tanık olan mutlak 1 2 kişi olmasına rağmen çıt çıkmıyor.

Resmen "aman ne uğraşıp başıma iş alacağım" kafası. Kendi oğlu olsa böyle düşünmez tabi.
    Malesef durum böyle oluyor.. Her an hepimizin başına gelebilir böyle bir durum. Kazadır tamam olmuştur ama kaçmak nedir ? Kaçan mahlukat ancak katil dir.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah ailesine sabırlar ihsan eylesin :s çok zor bir durum. Tüm motosiklet camiasının başı sağolsun. Arkadaşımızın da mekanı cennet olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden

Motosikleti
    HONDA CBR500R
    İyi akşamlar Arkadaşlar,

Kaybettiğimiz yol arkadaşımız, kardeşimiz, abimizin adı Mustafa'dır.
    Emniyet şeridinde giderken arkasından sıkıştıran eskort aracın tekerine çarpıp dengesini bozması sonucu düşüp sağ şeritte ilerleyen kamyon altında vefat etmiştir. Aşağılık o.ç. durmayıp kaçmış, üstelik birlikte önden giden diğer motosikletliyi de sıyırıp geçmiştir. Mobese kayıtlarında temiz bir görüntü bulunamamıştır. Kaza saatlerinde oradan geçen araba kamerası varsa yardımcı olunmasını rica ederiz.

Allahtan rahmet ve ailesine baş sağlığı dilerim. Nur içinde yat güzel insan Mustafa abi....

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Allah rahmet eylesin bu kameralar da hep mi çalışmıyor arkadaş...

ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINADA SABIR DİLİYORUM.. HER ZAMANKI GIBI ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERI YAKIYOR.. BU SAYFAYA GELEN ARKADASLARA SESLENIYORUM.. EN AZINDAN DUALARIMIZI EKSIK ETMEYELİM..

MUSTAFA ABIMIZ GIBI MOTOSIKLET KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN VE TÜM ŞEHİT KARDEŞLERİMİZ İÇİN, ALLAH RIZASI İÇİN EL-FATİHA.!!

Bismillahirrahmanirrahim.
    "Elhamdü lillâhi rabbil’alemin. Errahmânir’rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstâkim. Sırâtellezîne en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn." AMİN
    abeciMotoru bunu beğendi.

Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Allah rahmet eylesin. Bugun ben de bir kaza atlattim ters seritten gelen bir scooter motosiklet yuzunden. Emaneten yasiyoruz. Insanlarin cehaletinden ve sorumsuzluklarindan biktim artik.

Allah ailesine sabir versin.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Eğitim,para,kültür hepsi yalan insanlık lazım okullarda bi insalık diye bi ders olsa geçen olmaz

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Vurup olay yerini terkedeni kasıtlı adam öldürmekten yargılayacaksın. Çözüm bu kadar basit.
    samet10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Arkadaş bir kamera çalışmasa diğeri çalışır, çok zor değil ama yeter ki istesinler!

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Allah rahmet eylesin kanım dondu resmen arkadan birinin çarpması en korktugum şeylerden biridir

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu araçlar gişelerden geçmiş olmalı çok yakın zaman içerisinde . Motosikletin geçiş saati baz alınarak gişelerden geçen tüm kamyonlar incelenebilir.

Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Ceza yazmaya geldiğinde tüm kameralar çalışıyor ama hak aramaya geldi mı hepsi bozuk.

"Allah rahmet eylesin"
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)