Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross kullanlar bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    eroceto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 2 hafta cross motor aldım. Racing tecrübem olmasına rağmen zor olduğunu ilk kullanışta anlamıştım ve olan oldu.. Bir anlık öfkemin sonucu arkama aştım ve bacağımı kırdım şimdi evdeyim.. Platin vesayire takıldı..

Bacak kırılmalarını bot engeller mi? Yada bacak kırılmaması için ne gibi önlemler almalıyız. 45 gün ara vermek zorunda kaldım :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yok
    Çok geçmiş olsun,Allah daha büyük kaza bela vermesin

Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    Alıntı Ayberk5423 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun,Allah daha büyük kaza bela vermesin
    Amin inş. hocam. Buna da şükür :(

Motosikleti
    Yok
    Alıntı eroceto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin inş. hocam. Buna da şükür :(
    Motorda birşey var mı peki inşallah çok masraf çıkarmaz

Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    Alıntı Ayberk5423 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda birşey var mı peki inşallah çok masraf çıkarmaz
    hocam cross motor olduğu için bir şey yok. Sadece arka stop kırıldı

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Cross motora geçiş konunuzu da baştan sona okumuştum, yanılmıyorsam uzun yıllar racing kullanıp öyle geçmiştiniz cross a. Öncelikle geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla bot yoktu ayağınızda kaza esnasında, umarım çabuk iyileşirsiniz ve iyileştikten sonrada gidip güzel kaliteli bir cross botu alırsınız. Sorunuza gelince evet bot çok iş yapıyor, zaten cross botları normal botlardan çok daha sert bir malzemeden üretilir ve günlük kullanım için üretilmemiştir son derece rahatsızdır ama korur hemde fazlasıyla. Benim cross motorum yok ama sevgilimin babası eski cross yarışçısı; o anlatmıştı bana bunları ve onun "gear" larını kullanarak bende yarım saat kadarıyla KTM 350 SX-F kullanmıştım oradan biliyorum. Tekrardan geçmiş olsun.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bence bakabilir.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    Alıntı The-Rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cross motora geçiş konunuzu da baştan sona okumuştum, yanılmıyorsam uzun yıllar racing kullanıp öyle geçmiştiniz cross a. Öncelikle geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla bot yoktu ayağınızda kaza esnasında, umarım çabuk iyileşirsiniz ve iyileştikten sonrada gidip güzel kaliteli bir cross botu alırsınız. Sorunuza gelince evet bot çok iş yapıyor, zaten cross botları normal botlardan çok daha sert bir malzemeden üretilir ve günlük kullanım için üretilmemiştir son derece rahatsızdır ama korur hemde fazlasıyla. Benim cross motorum yok ama sevgilimin babası eski cross yarışçısı; o anlatmıştı bana bunları ve onun "gear" larını kullanarak bende yarım saat kadarıyla KTM 350 SX-F kullanmıştım oradan biliyorum. Tekrardan geçmiş olsun.
    Tesekkur ederim saolun.. Aynen hocam bot yoktu.. Arkama asarken ayagimi koymak istedim oda yamuldu ve yamuk ayagimin ustune oturunca kirdim malesef.. Gercekten cross cok zevkli bir sey ne kadar ayagim kirilsada yine devam tabi ki.. ama iste ekipman olmayinca malesef boyle sonuclandi.. Iyilesir iyilesmez bot alicam. Allah herkesi beterinden saklasin..
    dundanbiri bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)