Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

600rr Kaza, çarpma

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Arkadaşlar merhaba, oruçlu ve dalgın motosiklete binmenin sonucu olarak böyle bir kaza yaşadım. Öndeki aracın durduğunu çok geç farkettim. 5mt kala fren yaptım ancak 55km den 36km ye düşebildim. Kaçma payım da çok vardı aslında ama işte bunu algılaıp düşünebilecek kafa olmuyor insanda oruçluyken. Allah beterinden korusun. Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Benim icin o yola gore fazla hizli ondekilerin frenleyecegi belliymis, Allah beterinden korusun sonucu ne oldu? Hasar,saglik problemi vs
    Ertugyigit bunu beğendi.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Geçmiş olsun kardeşim.ALLAH beterinden korusun.kim ne derse dedin oruç dikat eksikliğine neden oluyor.he bide motoru nereye park ettiğni çekmişsin siteyi hırsız topitoşlar takip ediyor dikkat et.

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    geçmiş olsunn kardeşim umarım önemli birşey olmamıştır cana gelecegine mala gelsin

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    çok geçmiş olsun sizde bireşy varmı kırık çıkık?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Eyvallah, orası iş yeri benim. 500tl hasar çıktı, çamurluk değişti, burun boyandı, sağ peg değişti. Bende çok şükür bişey yok full koruma geziyorum sürekli. Sırtlık mutlaka takarım. Kaza anında takla attım. Belim arabanın bagaj kapağına vurdu takla atarken sornasında sert bir şekilde sırt üstü yere düştüm. Sırtlık takmıyor olsaydım sonuçlarını düşünemiyorum. Sırtlığa rağmen belimde hafif ödem oluştu 4-5 gün sonra geçti.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.
    Oruçlu ve dalgınken kullanmak tehlikeli gerçekten.
    Videoyu 9.40'dan itibaren izeyin.
    abeciMotoru bunu beğendi.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mazeret göz gibidir, herkeste bulunur. Geçmiş olsun.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Dostum çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

fatih0715 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-Strom
    Geçmiş olsun

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hocam geçmiş olsun. Bursa kadar anayol trafiği zart diye duran başka bir şehir yoktur herhalde. Kazanın olduğu yer Ankara yolu diye tabir edilen şehrin en işlek ve en önemli yolu. Gerçi o batçıkda da her zaman trafik ya durma noktasına gelir yada zart diye durur. Sizde de dalgınlık varmış, batçıkdaki yığılmayı farkedememişsiniz. Yine de son anda fren yapmanız daha tehlikeli bir kazadan kurtarmış sizi. Yeniden geçmiş olsun.
    bilginozi bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    geçmiş olsun. ben de hyosung gt250r ile ilk aldığımda acemi iken bir anlık göstergeye bakmam sonucu neredeyse aynı kazayı yaşamıştım. o günden beridir takip mesafesini gereğinden fazla bırakıp göstergeye çok nadiren bakarım.

Gecmis olsun o bi anlik dalislar tehlikeli. gecen giderken bi anlik baska bi seye baktim 1 saniye bile surmedi yani. ondeki araba sert fren yapmis. Tekrar gozlerimi one cevirdigimde oda ne araca hizla yaklasiyorum. Bu sekilde fren yaptim ama durabildim. Dikkat etmek lazim. Serit degistirirken aynaya bi anlik bakis bile tehlikeye sokuyor bazen. Bu arada video gereksiz uzun olmus izlerken baya sikti atlattim videoyu.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Geçmiş olsun. Bilgin reis.
    Yerimizi alalım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Aslında ramazanda motora binmemeyi planlıyordum ama benimn motorcu bir arkadaş bana; hacı ben ramazanda da biniyorum sorun olmuyo, binilmez diye bişey yok diye bir gaz verdi. Kazadan 1 gün öncede uludağ turu yapıp gelmiştik. Ertesi gün de kaza oldu. Neyse ki motoru topladım. Bayramda gezi yapmayı planlıyoruz. Hazırda bekliyorum.

Motosikleti
    Hornet 650
    Geçmiş olsun.

çok geçmiş ola birşey soracağım ben acemiyim henüz bu tip durumalrda frenemi asılmak gerekiyor yoksa solda boşluk var manevra tarzı birşey yapıp gidonu sola kırıp frenemi asılmak lazım kafam karıştı , düz vurup grenajı fedamı edelim yoksa :D

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Kardeş kusura bakma ama bence sen bu motosiklet sevdasından vazgeç , bu yaptığın ve bizimle paylaştığın 3.kaza ve diğerleriyle hemen hemen aynı , maalesef sen yolu-trafiği pek iyi okuyamıyorsun , bursa trafiği de seviye olarak bayağı zor , ayak uydurmada gecikmeler yaşıyorsun , eylemler hep son anda olunca kaçınılmaz sona varıyorsun , kaza..! Bu yazdıklarımda zerre art niyet yoktur , sadece senin iyiliğin için yazdım , kal sağlıcakla..
    kukuleta, Mengu16, xawa ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    diğer videonuz da da benzer kaza mevcut dikkatsizlik var sanırım

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Tekrar gecmis olsun Bilgin.. Acikcasi uzulmuyorum bu tarz basit kazalarina, hepsi scooter ile ortalama hizlardaki basit kazalar ekonomik rahatsizligin olmadigi surece hepsi bir sekilde toparlanir. Fakat beni daha onceki yorumlarimda da belirttigim gibi senin altinda boyle guclu bir makinenin olmasi korkutuyor ve acikcasi bu duruma uzuluyorum. Genelde sehir icinde goruyoruz videolarini ve bence senin sehir icinde daha konforlu daha dusuk gucte bir motosiklete ihtiyacin oldugu yonunde. Ayrica motosikletinde Abs var ve ben lastiklerinin kayma sesini duydum ? Bilmiyorum yani beni yanlis da anlamani istemiyorum dosthane yaziyorum su satirlari.
    kukuleta, bilginozi, bektanist ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)