Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet kazaları hakkında yalan yanlış saçma sapan haberler

Motovento
    REKLAM ALANI

mesela 1 yıl önce bizim burlardan bir eleman kaza yaptı bir arkadaşımın arkadaşıydı, kaza kavşakta olmuş ve sürücünün kontrolunu kaybetmesinden dolayı diyorlar bula bula kavşakta kaybetti kontrolu tabi ya
    ondan sonra 15bin devirde takılı kalmış devir saati 150km de takılı kalmış diyorlar yok böyle birşey ya herkezi dövmek istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Zell bunu beğendi.

berkan52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Honda CBR250R
    Memlekette ki motosiklet kaza haberlerine bakarsak (motosiklet forumları ve motosikletle alakalı haber siteleri hariç) her zaman motosiklet suçlu zaten. Hele ki birde ölüm kazaysa zaten hiç şansı yok. Çünkü nasıl olsa kazayı yapan motosikletli göçüp gittiği için derdini anlatacak kimsede yok artık araç sürücü ne anlattıysa o. Birde maalesef motosiklet kazasında eğer ki trafik sıkışmadıysa bir haber değeri taşımıyor bu ülkede. Esas facia özellikle büyük haber sitelerinde ki (Hürriyet, Milliyet vs.) motosiklet kazası haberlerini yorumlarında saklı. İnanın okuduğunuzda kanınız donar. Bize olan bakış açısının farkında olarak sürelim biz gerisi boş verelim. Öldükten sonra haklı olmanın hiç bir faydası yok.
    Mengu16 bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    İsyanında haklısın arkadaşım. Kafalarına göre haber yapıyorlar.

Yalnız ilgili kazadaki, yani aşağıdaki motor yamaha r1. Ve bu motor birinci viteste yaklaşık 160 km hız yapıyor. Bu rahmetli olan arkadaşların hızları haberde geçenden daha da yüksekmiş demekki.

http://www.antalyarapor.com/index.ph...ay&objtid=8705

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yalnız ilgili kazadaki, yani aşağıdaki motor yamaha r1. Ve bu motor birinci viteste yaklaşık 160 km hız yapıyor. Bu rahmetli olan arkadaşların hızları haberde geçenden daha da yüksekmiş demekki.

http://www.antalyarapor.com/media/im...0001/15700.jpg

http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/d_5091_1.jpg
    http://www.antalyaburada.com/admin/uploads/images/3(51).jpg
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    Transalp
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesela 1 yıl önce bizim burlardan bir eleman kaza yaptı bir arkadaşımın arkadaşıydı, kaza kavşakta olmuş ve sürücünün kontrolunu kaybetmesinden dolayı diyorlar bula bula kavşakta kaybetti kontrolu tabi ya
    ondan sonra 15bin devirde takılı kalmış devir saati 150km de takılı kalmış diyorlar yok böyle birşey ya herkezi dövmek istiyorum
    İbresi takılı kalan aracın , ibresinin fotoğrafını da koyuyolar.Bunda yanlış olan bi durum yok.Ben ne zaman , ibresi şurda takılı kaldı haberi gördüysem , ibrenin de fotoğrafını görüyorum.Kafadan sallamıyo ki adamlar.Sen nesine kızıyosun?Asıl kızılması gereken , aşırı hız yapıp , böyle haberlere sebebiyet verenler.Gazcı team yüzünden bizler de zan altında kalıyoruz.İnsanlar bütün motorculara serseri gözüyle bakıyo.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Eskiden AEA televizyon programı yapardı keyifle izlerdik

AEA kalifiye bir adamdı motor konusunda espriliydi zaten konuşma tarzı motosikleti yakından görmemiş bir adama "dur hele neymiş bu?"
    derirtiyordu

sonra motosiklet ana haber bültenlerinin son dakikalarının konusu oldu haberin bitmesine yakın söylenen klişelere eklendi

"şimdi ekranlarınıza insanların sevimli dostları geliyor kameramanımız fenasi Kerim 2015 köpek fuarı'ında"

"amerikan polisi dur ihtarına uymayan aracı durdurup sürücüyü kurşunladı"

rusya'da bir avm'ye lüks otomobili ile dalan sürücü göz altına alındı"

klişeler bitti elde malzeme yok

adamlarda "dünya haberciliği" görüşü olmadığından doğru düzgün haberler de yapamıyorlar

-patron bize büyük bir şey lazım gerçek bir serseri takımı halkın nefret edeceği yeni bir topluluk
    -buldum lan motorcular onları koyalım geçen benim aynayı kırdı piç elimde telefon vardı diye

sonra gelsin motorcu haberleri

"çılgın motorcuların yarışı ölümle bitti"

"çılgın motorcular" da bunlar

kask takmayıp "ben bi ebeminkini tersten görüp geliyom" der gibi motora binenlere kaza müstehak kardeşim ama sen bunları motosiklet hakkındaki bilgisi sıfır olan insanlara gösterirsen genelleme altında kalacak bizleriz

veya bir diğeri

maceraperest motorcular 200km/h hızla arabaya çarptılar

şehir içinde 200km/h (yalanını s*keyim senin)

sırf para kazanacağız acıklı iki sahne koyup para kaldıracağız diye bu camiaya zarar vermeyin!
    velizrsln bunu beğendi.

Alıntı transalp3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İbresi takılı kalan aracın , ibresinin fotoğrafını da koyuyolar.Bunda yanlış olan bi durum yok.Ben ne zaman , ibresi şurda takılı kaldı haberi gördüysem , ibrenin de fotoğrafını görüyorum.Kafadan sallamıyo ki adamlar.Sen nesine kızıyosun?Asıl kızılması gereken , aşırı hız yapıp , böyle haberlere sebebiyet verenler.Gazcı team yüzünden bizler de zan altında kalıyoruz.İnsanlar bütün motorculara serseri gözüyle bakıyo.
    150 km yi bana gostersene o zaman guzel kardesim
    insta: veli_montana_

Başınız sağolsun,
    ailesine haberleri yoksa iletir misiniz sürücünün %100 hatası olsa dahi sigortadan para alınabileceğini;ölüm bu ne parasından bahsediyorsunuz diyeceksiniz ama bu kişilerin yasal hakları herkesin bilmeye hakkı var diye düşünüyorum bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isterlerse 02325020249 nolu numaradan arayıp şirket avukatlarımıza danışabilirler.
    Saygılarımla,

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    'Motorcunun ani freni 3 cana mal oldu'
    Bu haberi bilirsiniz son bir haftadır dolaşıyor tvlerde.
    Hani Beşiktaşdaki vip minibüse carpan otobüs.
    Iste o kazada tek hatası olmayan taraf motorcu olmasına rağmen haberlerde motorcu neden olmuş gibi lanse ediliyor.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.antalyarapor.com/media/im...0001/15700.jpg

r6 o r1 değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)