Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

maddi hasarlı kaza yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr125
    Kusura bakma ama çok acemice bir kaza yapmışsınız hiç kornaya basmak aklına gelmedimi. Ben olsam şahini görür görmez kornaya basardım yani derdimki sen öküze benziyorsun dur öküz derdim ve büyük ihtimal yavaşlardı ve ben geçerdim yavaşlamazsa ben dururdum.
    Aynıduruma benzer çok daha kötü durumlardan kurtarıyorum ben.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mytheron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme enduro 250
    Suçlu suçsuz durumunu pas geçiyorum fakat sen göz göre göre kazaya doğru ilerlemişsin.Kasko-sigorta durumunu bilemem ama biraz daha dikkatli olmanı tavsiye ederim.Haklı ama yaralı-ölü olmak istemiyorsan tabi.
    Polisi çağırmak en mantıklı böyle tiplerle karşılaşınca.
    Allah beterinden korusun-kazanında-karşılaştığın tiplerinde

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faruk kardeşim eğer davada açmak istersen yine bana ulaşabilirsin, sanada bahsettiğim gibi örnek dilekçe verebilirim. 0507 525 1047
    çok saolasın suç duyurumu yaptım. şimdilik cezasını alsın yeter.ayrıca arkamda artçımda vardı.biz yolumuzda gidiyoruz görüntülerde belli arkadaşlar zaten en büyük usunsur ise aracın istihap haddinden fazla yolcusu bulunmakta idi ve bu sürücünün görüş açısını engellemekte idi bunu göz önünde bulundurunuz ve arkasındaki siyah minibüs oda suçlu
    ------------------------------------------------------------------------------CBR 250R (HRC)------------------------------------------------------------------------------

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)