Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Park Halindeki Motoruma Çarptılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Selam arkadaşlar. bir tamirat için toki konutlarına gittim motoru dışarıya park edip çalışmaya başladım. güvenlik anons geçti arabanıza çarptılar diye. şaşırdım arabam olmadığı için sevindim sonra düzelttiler motorsiklete çarpmışlar dediler üzüldüm. neyse gittim vatandaş duran motora çarpıyor. benden yana hiç bir problem yok. beni şuçlu çıkarmaya çalıştı. ben polis çağıralım dedim. sonra geri vites yaptı abi. masrafı karşılayayım dedi tutanak vs tutmayalım dedi. motorcuyu aradım. masraf 130 tl kabul etti kartını aldım gitti. neyse tamiri yaptım motoru alıcam. aradım vatandaşı. sende ehliyet varmı. var dedim inanamadı 3 defa sordu. neyse sonra parayı aldım motoru tamirden çıkardım Çok şükür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Şu motorun farlarına hastayım ne kadar üzgün bakıyor

Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorun farlarına hastayım ne kadar üzgün bakıyor

dış kaporta paramparça oldu farlarda hiç bişi yok bende onu anlamadım

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Abi ehliyeti yoksa suçlu sayılır.." demiştir birisi ama aldığı cevapla içinde patlamış belli..

Neyse geçmiş olsun hocam.. Tekeriniz düz bassın..
    tragedie bunu beğendi.

Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Abi ehliyeti yoksa suçlu sayılır.." demiştir birisi ama aldığı cevapla içinde patlamış belli..

Neyse geçmiş olsun hocam.. Tekeriniz düz bassın..
    eyvallah sagolun. Ben polis arkadaşa sordum burada'da bilgi amaçlı yazayım park halindeki kazalarda Ehliyet olup olmamasının hiç bir hükmü yokmuş
    Mitoqondri bunu beğendi.

kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Ya gerizekali ehliyet olsa nolur olmasa nolur trafiktemi carptin sanki.. Geçmiş olsun kardeşim.
    tragedie bunu beğendi.

Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Alıntı kbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya gerizekali ehliyet olsa nolur olmasa nolur trafiktemi carptin sanki.. Geçmiş olsun kardeşim.

eyvallah sagolun.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tragedie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah sagolun. Ben polis arkadaşa sordum burada'da bilgi amaçlı yazayım park halindeki kazalarda Ehliyet olup olmamasının hiç bir hükmü yokmuş
    Bunu öğrendiğimiz iyi oldu hocam saolun..
    tragedie bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Geçmiş olsun öncelikle.
    Bir de kusura bakmayın ama fotoğrafı görünce aklıma direkt şu smile geldi ' '
    tragedie ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Ehliyetsizlikten ayrı ceza yersiniz. Kaza durumunda haklıysanız ehliyetiniz yok diye haksız duruma düşmezsiniz. En azından B sınıfı ehliyetiniz olduğunu varsayıyorum.
    tragedie bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Şerefsiz duran motora çarpıyor birde ehliyet mi soruyor
    tragedie ve Zuzuuw bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Tutanak tutmadık. baştan zararı karşılıcam dedi. sonrada işte parayı vermemek için ehliyet muhabbeti yaptı. ehliyetim olunca parayı ödedi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosiklet 2 araba arasına, yada tek araba var ise önüe yada arkasına park edilmez, daha doğrusu yola hiçbir şekilde parkedilmez çünkü görülmüyor, kaldırımdada çok yol kenarına parkedilmez, park yapan araçlar geri park manevrası yaparken kaldırıma açılı yanaşıyor ve kenarındaki motora çarpıyorlar. Ayrıca kaldırımda ceza yazıyorlar yada esnaf istemiyor dükkan yakınında. Sonra yaya yolunuda kapamaya hakkımız yok.

Millet motosikleti park sorunu yok diye tercih ediyor, ben arabadan daha zor park yeri buluyorum , kalabalık çarşıya, semtlere arabayla giderim, motosikleti park edecek yer yok çünkü. Arabayla girerim paralı otoparka kapatır giderim, motor orayada bırakılmıyor birşey olur, kurcalanır diye.

Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet 2 araba arasına, yada tek araba var ise önüe yada arkasına park edilmez, daha doğrusu yola hiçbir şekilde parkedilmez çünkü görülmüyor, kaldırımdada çok yol kenarına parkedilmez, park yapan araçlar geri park manevrası yaparken kaldırıma açılı yanaşıyor ve kenarındaki motora çarpıyorlar. Ayrıca kaldırımda ceza yazıyorlar yada esnaf istemiyor dükkan yakınında. Sonra yaya yolunuda kapamaya hakkımız yok.

Millet motosikleti park sorunu yok diye tercih ediyor, ben arabadan daha zor park yeri buluyorum , kalabalık çarşıya, semtlere arabayla giderim, motosikleti park edecek yer yok çünkü. Arabayla girerim paralı otoparka kapatır giderim, motor orayada bırakılmıyor birşey olur, kurcalanır diye.

Toki konutları misafir araçları site içine almıyor mecburen giriş kapısın'daki yol kenarına park ettim yaklaşık 500 metre düz bir yol ve bir benim motorsikletim birde bu çarpan araç vardı.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    totoş bi de utanmadan arayıp ehliyet mi soruyor?

Motosikleti
    honda cgl
    Geçmiş olsun ucuza kurtulmuş araç sahibi sizin gibi vicdanlı birine denk gelmiş sıfır motor aldırmak vardı

Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    totoş bi de utanmadan arayıp ehliyet mi soruyor?
    Aynen tutanak tutmadık iyilik yaptık. sonra bize yıkmaya çalıştı'da yemezler çatır çatır ödedi zararı

Alıntı XuRTo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ucuza kurtulmuş araç sahibi sizin gibi vicdanlı birine denk gelmiş sıfır motor aldırmak vardı

eyvallah sagolun. durum nedir bilmiyorum sigortalar böyle durumlarda eğer motor pert olursa yenisinimi veriyor yoksa değer biçip o değerimi ödüyor. merak ettiğim için soruyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)