Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk kazayı geçirdim hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yuki 125-7 :)
    İlk kazayı geçirdim benzinlikte kendim köpükleyip yıkadıktan sonra cüzdanım meğer evdeymiş bende arka cebimde diye biliyorum baktım yok cüzdan yana yakıla ararken toprak yol vardı adamlarda yolu kazıyolar kepçeyle su ile ilgili sorun varmış galiba adamlara sordum görmedik dedi sağol abi der demez debriyajı bıraktım ilerken birden motor sola doğru kırdı kendi kendine gidon kitledi motoru bıraktım sola doğru yattı sol sinyal kırıldı sol camım kırıldı ve şuan viteslerde sorun olduğunu düşünüyorum arada sırada böyle 3 e veya 2 yle giderken 50 60 la kitler gibi oluyo kasıyo sonra tekrar açılıyo ama saniyelik olay sizce nedir ? kurutmamıştım motoru
    Hayatında hiçbişiy takma kafana kasktan başkawiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gidon kendi kendine kitledi derken?

austere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon kendi kendine kitledi derken?
    gidon kitlenirr sonra gaz kolu kitlenir efendime söleyim frenler çalışmamış olur. )
    gidon kitlendi derken arkadaş galiba kaçan motoru yakalayamamış. ben öyle anladım
    ero__ bunu beğendi.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Devirsiz gidiyorsun heralde, bi ara bende deneyimlemistim 2. Viteste cok cok dusuk hiz ile seyretmeye basladim arka teker kitlendi, hic arastirmadim neden boyle diye, bi bakarim artik

Motosikleti
    Yuki 125-7 :)
    valla arkadaşlar anlayamadım ne oldu bitti abilerimde sola doğru gidon döndü sağa kalkmadı heralde o andada gaz açık kaldı oldu bişeyler Allah kaza vermesin temennimiz o hiçkimseye...

kong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    ah çin malı motorlar ah daha kaç gencin canını yakıcaksın böyle bugün bende motoru deviriyodum viraja giriyodum vites düşürdüm ara gazı verdim hooop motor öksürdü birden stop etti arka teker hafif kıç attı neyseki hızım yavaştı hemen kurtardım

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Direksiyon kitlenmemiştir. Büyük ihtimalle düşük hızla giderken kum,taş, bozuk yol gibi sebeplerden tekeri döndürmüştür, sana kitlendi gibi gelmiştir. zaten direksiyon aniden böyle bir sebeple sağa sola dönerse kurtarmak da çok zor, farketmenle yapışman bir olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)