Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

aman dikkat arkadaşımızı bıçakladılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykutteksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar,

cumartesiyi pazara bağlayan gece saat 01:30 civarlarında mecidiyeköyden beylükdüzüne giderken sefaköy sapağında bir arabanın (plaka alınmıştır.) sıkıştırması ve napıyorsun ikazımızdan sonra arabanın camından uzanıp sopayla artçımıza vurmuşlardır. daha sonrasında olay kızışmış ve 3 motor gitmekteydik. araç trafikte kalınca korkudanmıdır bilmiyorum araçtan 7 adet genç çıktı en büyüğünün 18 yaşında olduğunu gördüğümüz çocuklar üstümüze gelince bizde motorları kenara çekip üstlerine yürüdük ilk başta sopayla saldıran çocuklar 2 arkadaşımızı bacaklarından bıçaklayarak kaçmıştır. sizden ricam plaka versek polisi karıştırmadan aracın sahibini bulabilirmiyiz.

benzer bir konuda daha önce polise haber verdiğimizde kişi para ödeyerek serbest kalmıştı. aynı durum karşısında kalmamak için hem kırdıkları kaskların parasını hemde hastane masraflarının tutarlarını misli ile isteyereceğimizi vermezlerse durumun daha kötü olacağını belirteceğiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Geçmiş olsun. Polise şikayet sonrası tazminat davası açılması daha mantıklı gibi.

Herkes kendi yasalarını koyarsa ne olur bu ülke, haklıyken haksız duruma düşersiniz.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi kullanacağınız yöntem tartışılır fakat illa cevap isterseniz, tanıdık polis vs varsa belki yardımcı olabilir adres konusunda. Ama araç o kişilere ait olmayabilir de zira yaşları ufaktı diyorsunuz...

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çok enteresan bir durum, "benzer bir konuda daha önce polise haber verdiğimizde kişi para ödeyerek serbest kalmıştı." demişsiniz, niye bu olaylar sizi buluyo ayrıca bunu da merak ettim.
    bu arada istanbulun ne kadar boktan yaşanmaz bir şehir olduğunu tekrar görüyoruz.
    Selcuk89 ve kaanklky bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    tazminat davası olmaz. 3 sene sonra anca alırsın paranı. doğru düşünüyorsun ama, biraz riskli..
    telike bunu beğendi.

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok enteresan bir durum, "benzer bir konuda daha önce polise haber verdiğimizde kişi para ödeyerek serbest kalmıştı." demişsiniz, niye bu olaylar sizi buluyo ayrıca bunu da merak ettim.
    bu arada istanbulun ne kadar boktan yaşanmaz bir şehir olduğunu tekrar görüyoruz.
    şöyleki kişi darp raporumuz olmasına rağmen onlarda bana saldırdı diyerek işin içinden kurtulmuştu. kişi bana sopa veya bıçakla saldırsa bile sırf içeri girebilmesi için benim ona karşı koyamamam benim canımı sıkıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

tanıdık polis var ancak dava açmadan hiçbir adrese ulaşamayacağımızı söylemkte.

işin özü size söylemek istediğim araçlarla atışırken karşı taraftar hertürlü pislik gelebilmekte bilginiz olmasını istemekteyim.
    abeciMotoru ve mehmetenis bunu beğendiler.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    camdan sarkıp yolda ilerleyen motorcuya sopayla vurmak ne demek ya yuh a.q. bu nedir ya ne biçim bir şehir oldu istanbul polis yokmu abi bu şehirde
    serkani bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Ülkede hukuk kalmadığını insanların güvensizligını görüyoruz
    ozgurcakici bunu beğendi.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Darp raporu ve mobese kayıtları ile birlikte tck86 gerekçesiyle dava açın.
    ozgurcakici bunu beğendi.

durum değerlendirmeleri yapılıyor şu sıralar bıçaklanan arkadaşlardaki yaralar derin değil bilinçli 2 cm geçmeyecek kadar bıçakları saplamışlar.

ülkedeki hukuk sistemi konusuna gelince dava açmamız bir kaç seneye sonuçlanacağı anlamına geliyor

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Ben eski çalıştığım yere tazminat davası açtım, avukat 3 sene sonra parani faizle alırsın dedi
    merak etmeyin arkadaşlar seneye polis okuluna başlıyorum. inşallah yunusluğa atanırım da , temizleriz memleketi

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Şimdi bir yerden adresi bulup gideceksiniz , bu seferde aranızdan birini vurup geri gönderecekler kim vurduya gidecekseniz. Yanlış anlamayın ama kendi hesabınızı görme şansınızı kaybetmişsiniz bana kalırsa. Bundan sonrasını yüce Türk adaletine bırakacak veya bir şekilde sindirip bir bardak soğuk su içip önünüze bakacaksınız.
    araltı bunu beğendi.

oğuzhankaçar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke en büyüğü 18 yaşında olan o gençlere cevabı orada misliyle verebilseydiniz. bence iş işten geçmiş artık olayı adli mercilere bırakın. olayın üstüne giderek daha fazla zarar görmeyin.
    can498 bunu beğendi.

endlessdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar xvs 250 , suzuki ls 650
    Plakayı Yazar misin cunku bende her gün aynı yolu gündüz ve gece olarak kullanıyorum ve şuna emin ol ki gördüğüm anda yapmayacağım şey yoktur kardeşim

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    beyler bayanlar istanbulda o kadar trafik te piskopatı gördükten sonra buraya şöyle sopaladım böyle yaptım gibi konulara yapmayın bakın haklısınız ama yanlış herzaman yanlışı doğurur siz yasayı uygulayan olmadığınız için çözümü onun anlayacağı dilden olucaktır buda iyi daha kötü olucak demektir ancak ben bunu yazdım diye sitede belli bir üne kavuşmuş biri bile eleştirdi :D herneyse siz siz olun birkez daha düşünün başkalarının bıcağı silahı olabilir diye saygılarımla
    ozwizard bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Konu hakkında yorum yapmadan sadece soruna cevap vermek istiyorum. Senin o tanidik polis çok da tanidik degil sanirim. Trafikten bi tanidik ayarlayip plakayi verdiginde kimin adina kayitli oldugu ev adresi ve telefon numarasi da dahil olmak uzere şlaaaak diye koyuyorlar önüne. Ha şöyle bir sıkıntı var. Bu bilgiye ulasmak icin tabiki araç sorgulatmaya girip bakiyor eğer aracın muayene yada sigorta gibi eksikleri varsa sorgulatan birimin araci baglamasi da gerekiyor. Simdiye kadar benim ulastiklarimda hicbir sikinti cikmadi
    weirdo1, mehmetenis ve ozgurcakici bunu beğendiler.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu hakkında yorum yapmadan sadece soruna cevap vermek istiyorum. Senin o tanidik polis çok da tanidik degil sanirim. Trafikten bi tanidik ayarlayip plakayi verdiginde kimin adina kayitli oldugu ev adresi ve telefon numarasi da dahil olmak uzere şlaaaak diye koyuyorlar önüne. Ha şöyle bir sıkıntı var. Bu bilgiye ulasmak icin tabiki araç sorgulatmaya girip bakiyor eğer aracın muayene yada sigorta gibi eksikleri varsa sorgulatan birimin araci baglamasi da gerekiyor. Simdiye kadar benim ulastiklarimda hicbir sikinti cikmadi
    Benim de polis bir çok tanıdığım ve akrabam var,
    ama desem ki şu plakayı sorgulat sorgulamaz neden araçta bir haciz bağlama veya bu tipte bir şey varsa işlem yapmak zorunda.
    Eğer ki yapmazsa polis hakkında işlem yapılır o yüzden polisler bu tip işlemlere yanaşmazlar.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Bu durumlardan kurtulmak için en basit olarak
    5,,10 TL BİBER GAZI,
    15---40 TL CEP ÇAKISI,
    10--20 tl MUŞTA,

BUNLAR yanınızda olacak ve siz onlara vururken ONLAR VURSA BANA ACIMAZDI diye ÇAKACAKSINIZ...

Acıma YETİME,DÖNER gömer böğrüne
    Zuzuuw, mehmetenis ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    polisi karıştırmayıp adamları bulup siz de onları mı bıçaklayacaksınız?

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim depo ustu cantamda hem motora acil teknik mudahale hem de bu gibi durumlar icin su bulunmakta:

http://www.n11.com/rico-12-72-dis-ci...OsMaAteV8P8HAQ

kolu uzayip kisalabiliyor o yuzden oldukca pratik, ve bir levyeden az daha agir dolayisiyla hasar gucu inanilmaz

Ozellikle motosiklet suruculerine adaletin islemedigi bir ulkedeyiz. Ben 12 senedir istanbulda motosiklet suruyorum ve edindigim tecrubeler sonunda isteyen bana terorist, eskiya diyebilir ama plaka takmam, yanimda da hasar verici seyler bulundururum. Ilk firsatta bela ararim anlaminda soylemiyorum. Karsima eskiya cikarsa polisi beklemem, beklemek istemem.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)