Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

paket servis kuryesi minibüsüme çarptı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet arkadaşlar maslak büyükdere çaddesinde personelimi alıp hareket ettim trafik zaten duruyor derecesinde az hareket ediyor... önüm arkam sağım solum dolu ve o sırada 2 arabanın arasından çıkmaya çalışan paket servis motoru cbf 150 benim stop u götürdü.... arkasında kocaman kırmızı çantası mevcut... çanta vurdu zaten... neyse zabıt tutalım diye indik aşşağıya ehliyet var ruhsat yok... bide başka motorcular gelmiş bişey yok stop kırılsa ne olur falan diyor... paket servis elemanı abi motor da acil yiyecek var yarin halledelim dedi... neyse dedik bizde bu yollardan geçtik yarın hallederiz dedik mekan sahibini arayıp haber verdik ayrıldım ordan... çanta yasağına kızıyordum ama haklı adamlar iptal edilmeli yada belli ölçülerde takılmalı bu işlevsel kutu.. motosikleti ve sürücüsünü tehlikeye atmamalı... bu arada arkadaşın bana vurmasını bile düşünmeden gidip geçmiş olsun bişeyin varmı diye sordum...
    Ahmet Abi, bilginozi, Shrieker ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    geçmiş olsun ucuz atlatmış arkadaş sizin gibi anlayışlı birine denk gelmiş..

Motosikleti
    Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun ucuz atlatmış arkadaş sizin gibi anlayışlı birine denk gelmiş..
    ne yapayım döveyim mi söveyimmi.... yarın inşallah yamuk yapmaz... gerçi mekan belli, resimler var ama yinede iyilikden maraz çıkan bir ülkede yaşıyoruz...
    Adventure58, KSKLİ_ÖMER ve mterayes26 bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, orjinal arka stop 400-500 lira civarı vardır şu an Benimkini de teyzenin biri çöp konteynırını çekerken kırmıştı. Teyzeye ayıp olmasın diye yan sanayisini 180 liraya aldırmıştım.
    mterayes26 bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Abi o değil de, şu paket serviste çalışan arkadaşlar kaskı takmazlar da kafanın üzerine sadece koyarlar ya hani, kafanın üzerinde ikinci bir kafa gibi durur, E.T.'nin kafası gibi olur... Hah işte ona uyuz oluyorum arkadaş ya Işıkta beklerken sessizce arkadan yaklaşıp tepeden bastırıp "tak lan şu zıkkımı kafana!" diyesim geliyor valla

Efendi gibi ekmeğinin derdi olana can kurban! Ama arabama çarpan adam kafasına kaskı bu şekilde tutturmuşsa sizin kadar kibar davranmayabilirdim. O adamda koruyuculu eldiven de yoktur nasıl olsa

Geçmiş olsun, ucuz atlatmış arkadaş
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, orjinal arka stop 400-500 lira civarı vardır şu an Benimkini de teyzenin biri çöp konteynırını çekerken kırmıştı. Teyzeye ayıp olmasın diye yan sanayisini 180 liraya aldırmıştım.
    pahalı araç... ben hiç birşeye kızmıyorum aslında düzene kızıyorum... bu kadar basit olmamalı kurye işi... ister yemek taşısın isterse evrak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi o değil de, şu paket serviste çalışan arkadaşlar kaskı takmazlar da kafanın üzerine sadece koyarlar ya hani, kafanın üzerinde ikinci bir kafa gibi durur, E.T.'nin kafası gibi olur... Hah işte ona uyuz oluyorum arkadaş ya Işıkta beklerken sessizce arkadan yaklaşıp tepeden bastırıp "tak lan şu zıkkımı kafana!" diyesim geliyor valla

Efendi gibi ekmeğinin derdi olana can kurban! Ama arabama çarpan adam kafasına kaskı bu şekilde tutturmuşsa sizin kadar kibar davranmayabilirdim. O adamda koruyuculu eldiven de yoktur nasıl olsa

Geçmiş olsun, ucuz atlatmış arkadaş

her çeşit insan var etrafımızda.. bana düşen yarın onu alıp karşıma konuşmak... işverenin işi bitmez bu yüzden kendini riske atma bende bu yollardan geçtim diye anlatmak... yoksa stop falan umrumda değil alırız takarız ... tabi arkadaş sözünü tutar yarın karşıma çıkarsa...
    mterayes26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    İşverenin işi bitmek ka ka cak masraf arar . Ramazanım geçmiş olsun

Motosikleti
    Sağol eray allah razı olsun.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Geçmiş olsun ramazan.

Benimde sinir olduğum konu, bi motosikle maddi hasarlı bi kazaya karışınca diğer motorcularında toparlanıp taraflı biçimde olaya müdahil olması.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Geçmiş olsun..

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    bir şey yok stop kırılmış bir şey olmaz diyen o gerizekalılara, beyler o zaman bu stop un fiyatını soruyorum, sizler aranızda bölüşüp bana verirsiniz deseydin, on saniye içinde kimse kalmazdı çevrende.

Motosikleti
    Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ramazan.

Benimde sinir olduğum konu, bi motosikle maddi hasarlı bi kazaya karışınca diğer motorcularında toparlanıp taraflı biçimde olaya müdahil olması.
    aynen öyle zaten yapılması gereken neyse yapılıyor anlamadan dinlemeden ortalığı karıştırıyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun..
    sağol allah razı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir şey yok stop kırılmış bir şey olmaz diyen o gerizekalılara, beyler o zaman bu stop un fiyatını soruyorum, sizler aranızda bölüşüp bana verirsiniz deseydin, on saniye içinde kimse kalmazdı çevrende.
    bizim milletimiz ne kaybederse cahillikten kaybediyor zaten...

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    geçmiş olsun ramazan,her zaman savunduğum kendimize birşey olmasın gerisi teferruat.fakat sözünün eri bir şahsiyetse ve suçluysa kendisi sana dönmesi lazım,inşallah zora koşmadan sorunun çözülür.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Geçmiş olsun onlara çanta demeye şahit lazım koca bavul resmen onların yüzünden ruhsata işletme zorunluluğu proje falan çizdirme gibi 700tl yakın masrafi olan bi işlem çıkarmışlar sanki ruhsata işletince o çanta normale dönecek bi standart koyarsın üstünü yasaklarsin şimdi benim 25lt lik ufacık çanta nın kime ne zararı var

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    örnek davranış...

yolcuyu da araçta bekletemezdin zaten.

dükkan sahibinin bıdı bıdı yapmaması gerekir zira sigorta karşılicak ama problem yaparsa da sanayilerde stopçular var kırık stopları onarabiliyorlar.

haberin olsun.

geçmiş olsun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun Ramçom...

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun ramazan,her zaman savunduğum kendimize birşey olmasın gerisi teferruat.fakat sözünün eri bir şahsiyetse ve suçluysa kendisi sana dönmesi lazım,inşallah zora koşmadan sorunun çözülür.

o beni aramadı şimdi ben aradım abi akşam gel halledelim dedi tutanağı bakalım hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

o beni aramadı şimdi ben aradım abi akşam gel halledelim dedi tutanağı bakalım hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun onlara çanta demeye şahit lazım koca bavul resmen onların yüzünden ruhsata işletme zorunluluğu proje falan çizdirme gibi 700tl yakın masrafi olan bi işlem çıkarmışlar sanki ruhsata işletince o çanta normale dönecek bi standart koyarsın üstünü yasaklarsin şimdi benim 25lt lik ufacık çanta nın kime ne zararı var
    aynen öyle çanta demeye şahit lazım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    örnek davranış...

yolcuyu da araçta bekletemezdin zaten.

dükkan sahibinin bıdı bıdı yapmaması gerekir zira sigorta karşılicak ama problem yaparsa da sanayilerde stopçular var kırık stopları onarabiliyorlar.

haberin olsun.

geçmiş olsun
    personeli bekletmem... gönderir taksi ile faturasını alırım.. sonra karşı taraftan bu parayı tahsil ederim.. koskoca alturda avukat mı yok.... ama amacımız işi uzatmadan tatlı dil güler yüz ile çözmek olsun...
    agrasiwe bunu beğendi.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bi stop lambası için kimse o kadar zahmete girmez bence. sen doğru olanı yapmışsın

eğer dükkan sahibi ödemem derse avukatı devreye sokarsın.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun Ramçom...
    sağolasın paşam....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    sağolasın ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi stop lambası için kimse o kadar zahmete girmez bence. sen doğru olanı yapmışsın

eğer dükkan sahibi ödemem derse avukatı devreye sokarsın.
    akşam buluşup halledeceğiz o işi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

1630 gibi buluşup eksik evrakları tamamladık. Şuan için bir sorun yok gibi
    telike bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)