Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

paket servis kuryesi minibüsüme çarptı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Geçmiş olsun Ramazan..Allah beterinden saklasın demek lazım bence...

Felaket tellallığı gibi olmasın ama çocuk stoba değilde arka kapılara fotokopi olsaydı onun yedek parçasını da bulamazdık..

Bu yaşıma kadar defalarca test ederek öğrendiğim bişey var ..Herşeyde vardır bir hayr...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok geçmiş olsun..

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ramazan abi çok geçmiş olsun. Ne şanslı adammış ki koca İstanbul'da senin gibi hem motosiklet kullanan,hem de duyarlı,düzgün bir abiye denk gelmiş. Bana vuran adama masraf için bi 50 TL ver gideyim dedim inata bindirdi tutanak tut dedi, 630 TL'lik masraf çıkardı servis sigortası ödedi.

Bazen kazadan çok insan ilişkilerimizin geldiği noktaya üzülüyorum. Allaha emanet ol

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Ramazan..Allah beterinden saklasın demek lazım bence...

Felaket tellallığı gibi olmasın ama çocuk stoba değilde arka kapılara fotokopi olsaydı onun yedek parçasını da bulamazdık..

Bu yaşıma kadar defalarca test ederek öğrendiğim bişey var ..Herşeyde vardır bir hayr...
    aynen öyle samet abim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun..
    sağlasın allah razı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan abi çok geçmiş olsun. Ne şanslı adammış ki koca İstanbul'da senin gibi hem motosiklet kullanan,hem de duyarlı,düzgün bir abiye denk gelmiş. Bana vuran adama masraf için bi 50 TL ver gideyim dedim inata bindirdi tutanak tut dedi, 630 TL'lik masraf çıkardı servis sigortası ödedi.

Bazen kazadan çok insan ilişkilerimizin geldiği noktaya üzülüyorum. Allaha emanet ol
    ne desek boş.. her çeşit insan var...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sakin davrandığınız için tebrik ederim

gel gelelim ki o yavşak, şerefsiz patronlar çalışanların canını hiçe sayıyıor. Kaskı bile free m gibi saçma sapan markalardan alıyorlar + bot eldiven adam gibi yağmurluk hak getire! Risk grubu meslek olarak anılmalı sakatlandığınız an daha yüzünüze bakan yok isterse 1.000 tane dernek olsun kuryelerle ilgili hiç biri hükümetle uğraşıp yasal boşlukları doldurmadığı sürece bir şey olmaz tamam insanlar mecbur olduğu için çalışıyor ben de dahil fakat umurunda değil patronların kuryeler güvenlik konusunda yeterli önlemler alınmalı kurumsal firmalar yasal boşluk olduğu için herşeyi en dandiğinden karşılıyor eldiven vesaire vermiyorlar bile.. Bir şeyler yapmak lazım.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Agv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin davrandığınız için tebrik ederim

gel gelelim ki o yavşak, şerefsiz patronlar çalışanların canını hiçe sayıyıor. Kaskı bile free m gibi saçma sapan markalardan alıyorlar + bot eldiven adam gibi yağmurluk hak getire! Risk grubu meslek olarak anılmalı sakatlandığınız an daha yüzünüze bakan yok isterse 1.000 tane dernek olsun kuryelerle ilgili hiç biri hükümetle uğraşıp yasal boşlukları doldurmadığı sürece bir şey olmaz tamam insanlar mecbur olduğu için çalışıyor ben de dahil fakat umurunda değil patronların kuryeler güvenlik konusunda yeterli önlemler alınmalı kurumsal firmalar yasal boşluk olduğu için herşeyi en dandiğinden karşılıyor eldiven vesaire vermiyorlar bile.. Bir şeyler yapmak lazım.
    kesinlikle haklısın.... birazcık da suç kuryelerde..şartları kendileri iyileştirmek istemeleri lazım.... ama malum hayat şartları bizi her şartta çalıştırmaya zorluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

bir iki resim... atayım.. arkadaşada banada tekrar geçmiş olsun... iyi bir arkadaş... ekmeğinin derdinde... biraz daha dikkat ettimi olay bitecek.. kaskını en azından kafasından çıkarmıyor motosiklet üzerinde iken... uzun uzun muhabbet ettik kendisi ile... allah daha büyük kaza bela göstermesin bir daha...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)