Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Brakial Pleksus ve Motor Kazası Hikayesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Çok geçmiş olsun, Sorun büyük kısmını atlatmışsın geri kalanda zaman halolur bence morlini yüksek tut yeter.
    i.canver bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çok geçmiş olsun...
    i.canver bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Mondial 125 Znu
    Geçmiş olsun, sabrını ve umudunu kaybetmemen dileğiyle...
    i.canver bunu beğendi.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Geçmiş olsun arkadaşım.Beyin ve insan vucudu çok enteresan bir makine.Hiç bir zaman umudunu yitirmeden fizik tedavilere ve çalışmayan kısımlarını çalıştırma çabalarına devam et.Umut kesilmiş birçok vakada sağlığa kavuşulduğu bilinir.İrade birçok zorluğun üstesinden gelmeyi sağlar.Seninde sağlığına kavuşup tekrar aramızda olacağına inanıyorum.
    oluroyle ve i.canver bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım.Beyin ve insan vucudu çok enteresan bir makine.Hiç bir zaman umudunu yitirmeden fizik tedavilere ve çalışmayan kısımlarını çalıştırma çabalarına devam et.Umut kesilmiş birçok vakada sağlığa kavuşulduğu bilinir.İrade birçok zorluğun üstesinden gelmeyi sağlar.Seninde sağlığına kavuşup tekrar aramızda olacağına inanıyorum.
    daha ne denir ki, çok güzel dediniz.

Geçmiş olsun,umarım en kısa zamanda iyileşir, aramıza katılırsınız.
    ergün1968 ve i.canver bunu beğendiler.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Geçmiş olsun , Allah şifa versin , inşallah sağlığına yeniden kavuşursun...
    i.canver bunu beğendi.

Merhaba, çok geçmiş olsun. Yazinizi okunca yabanci siteleri arastirdim, sinir nakli gibi tekniklerden bahsediyorlar. Onemsiz bir siniri alip onu kolunuzu kontrol eden sinirlerle değistiriyorlar. Hasarli dokularin alindigi farkli cerrahi teknikler de varmiş. Yalniz zaman kaybettikce iyilesme etkisi de paralel olarak dusuyormus. Hic yabanci siteleri/teknikleri araştirdiniz mi? Muhtemelen Türkiyede de uygulayan birileri muhakkak vardir. Komada 42 gün kalip bu durumlara gelebilmeniz mucize ancak yabanci forumlarda elleri ve kollari oynatabilmenin çok daha olasi oldugunu gordum.
    Bahsettigim cerrahi teknigin anlatildigi site asagida belki siz de denk gelmissinizdir:

http://www.matthewnoyes.com/AutoAccidentsArticle.cfm?ID=512
    i.canver bunu beğendi.

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Herkese ayrı ayrı çok teşekkürler yazılarınız gerçekten ilham verdi. Gözüme çarpan soruları cevaplıyayım.

Kazayı kameradan izledim kaçla gittiği mi bilmiyorum görenler yüksek hız olmadığını söyledi. Karşıdaki motora ortadan çarpmışım. Hep diyorum altımdaki motor farklı bir marka olsaydı büyük ihtimalle hayatta olmazdım. Motorum bana kalkan görevi olmuş çarpmada deponun rolü çok.

Alıntı hakina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, çok geçmiş olsun. Yazinizi okunca yabanci siteleri arastirdim, sinir nakli gibi tekniklerden bahsediyorlar. Onemsiz bir siniri alip onu kolunuzu kontrol eden sinirlerle değistiriyorlar. Hasarli dokularin alindigi farkli cerrahi teknikler de varmiş. Yalniz zaman kaybettikce iyilesme etkisi de paralel olarak dusuyormus. Hic yabanci siteleri/teknikleri araştirdiniz mi? Muhtemelen Türkiyede de uygulayan birileri muhakkak vardir. Komada 42 gün kalip bu durumlara gelebilmeniz mucize ancak yabanci forumlarda elleri ve kollari oynatabilmenin çok daha olasi oldugunu gordum.
    Bahsettigim cerrahi teknigin anlatildigi site asagida belki siz de denk gelmissinizdir:

http://www.matthewnoyes.com/AutoAccidentsArticle.cfm?ID=512
    Araştırmanız için teşekkürler. Evet kazadan sonra çok araştırma yaptım, şu ana kadar 2 kere ameliyat oldum doktorum gerçekten bir uzman. Önce boyundaki sinir kökleri temizlendi daha sonrada kaburgadan sinir nakli yapıldı. Sinirin tutma olasılığı çok düşüktü fakat tutmuş. Belli hareketler yavaş yavaş geliyor. Fakat parmakların oynaması kapalı kutu şu an henüz bir şey denmiyor.
    telike, ergün1968 ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Inanın bu forumdaki herkesin eli ilk önce bir klavyeye gitmiştir bu Üzücü bir o kadarda ilham verici hikayenizi okuduğunda. Ancak kimse ne yazacağını bilemiyor hayranlık ile hüzünlenmek arasında kayboluyor

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Çok geçmiş olsun.
    Allah yardımcınız olsun İnşallah.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    kazanın mobese kaydı geldi

Motosikleti
    CBR500R
    Geçmiş olsun. Çok zor bi durum ama hayyatta kaldığınız için bol şükür edin iyileşmek için de bol dua . ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.
    telike bunu beğendi.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazanın mobese kaydı geldi

http://youtu.be/PRJpWGeVayM
    Kekolar gerçekten başa bela bu ülkede arkadaş
    telike bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Geçmiş olsun , Allah acil şifalar versin

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    geçmiş olsun

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çok geçmiş olsun kardeşim, bizler hayatın tadını bulmakta hevesli insanlar olarak, hayatta tutunmayı iyi biliyoruz, o yüzden sen de bu güç ile tekrar düzelip kaldığın yerden devam edeceksindir, moralini yüksek tut.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Kardeşim çok geçmiş oldun.

verilmiş sadakan varmış diyelim umarım en kısa sürede iyileşmen dileği ile allah yardımcın olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gecmis olsun, hala ders almamissin 2 teker diyorsun.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Çok geçmiş olsun. Allah c.c. den acil şifalar diliyorum senin için... Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Öncelikle eleştirilere %100 açığım. Hata olarak izledikçe hız görüyorum kendimde yanlış varsa düzeltin. Kayıt 1 yıl sonra elime geçti. Peki bu kazada ben mi onlara onlar mı bana çarpıyor. Bir kere park halindeki motor o şekilde çıkması hata orası düzlük bir yol. Uzaktan geldiğimi görmesi lazım olayı hatırlamadığım için tahmin yürütüyorum. Şeridime çıktıkları için aniden sola kaçıyorum yani onların şeridine hala üstüme geliyorlar ilk açıdan asfalta adamların farı vuruyor ve nereye gideceğini şaşırıyorlar. Benim şeridimde baya vakit geçiriyor sağolsun sigara yakıp içecek neredeyse önlerinden geçecekken frene basıyorlar. İşin önemli kısmı da polis tutanakta 8/8 kusuru bana veriyor. Şimdi onların hiç mi suçu yok? Tutanak yanlış çizilmiş kamera kaydıyla alakası yok. Paylaşırım tutanağı burada. Herkese ayrı teşekkürler. Motor özgürlük ve aşktır. Bırakamazsın...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)