Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Küçük Bir Kaza İle Güne Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Öndekinin ani freni bizim ahmaklığımız. Istanbulda mesafeye uymamanın cezası. Dikkatli olun hafif bir kaza atlattık foto yüklerim akşama.

Dikkatli ve sakin kullanın. 5 dk gecikin ama kaza yapıp daha çok gecikmeyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Geçmiş olsun...

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Geçmiş olsun, ufak kazalardan ders çıkarabiliyorsak ne mutlu bize, en büyük kazanız böyle olsu diyelim.

Bugün Soğanlık arka yolda da bi scooter yan yatmıştı, sürücünün kask kafasından fırlamıştı ama sürücü ayaktaydı, ıslanmanın vermiş olduğu etkimi yoksa bi sakatlığımı vardı bilemiyorum ama biraz titriyor gibiydi. Sadece motor yatmış gibi görünüyordu başka kazalı araç görmedim etrafta sanırım yolun kayganlığından oldu. Kendisine geçmiş olsun.

Bugün kaza sonrası karaköye Ata motoya gittim. 15 20 dk sonra duke 200 lü bi arkadaş düştü. Araba çarptı zannettik ama tren yolunun oradaki yol çok saçma sapan bir yol kaymış düşmüş ambulansla kaldırlar falan telefonlaştık şu an iyiymiş ayağı incinmişti ekipmanı tamdı şükür ki...

Gidonu acerbis ten sipariş vericem enduromarkette. 175 tl taksitle. Orijinali 100€ + elcik sabitmiş 70 tl falan fiyatı varmış dışarıdan temin edicem, ktm kullananlar bilir bizim pedallar allaha emanet o da kaynakla yaptırdık. Zincirimin değişmesi gerekiyordu did yaptırıcaz şu an bana ortalama 500 liraya yakın bi masraf var. Nasıl temin edeceğimi düşünüyorum bakalım

Dikkatli kullanalım lütfen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)