Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da Ölümlü Motosiklet Kazası !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    E-5 Edirnekapı mevkiinde otomobilin motosiklete çarpması sonucu motosiklet sürücüsü hayatını kaybederken, çarpan otomobil ise kayıplara karıştı. Kaza, Edirnekapı E-5 Karayolu Edirne istikametinde 04.00 sıralarında meydana geldi. Görgü tanıklarının iddiasına göre, aşırı süratli olan motosiklete aynı istikamette seyreden otomobil çarptı. Kaza sonucunda motosiklet sürücüsü Kahraman Hasan Ercan Kaza metrelerce sürüklenirken otomobil olay yerinden kaçtı.İhbar üzerine olay yerine polis ve 112 sağlık ekibi sevk edildi.Sağlık ekibi Kahraman Hasan Ercan'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Kaza yerini inceleyen polis ekipleri yaptığı ölçümlerde motosikletin kaza sonrası 113 metre sürüklendikten sonra durabildiğini belirledi.Olay sonrası yoldan geçen bir görgü tanığı Mustafa Aslan, "Motoru Şişli'den tanıyorum. Sürücüsü lokanta sektöründe çalışıyordu. İş çıktıkça çalışıyordu. O kadar samimiyetim yok. Motosiklet sürücüsü süratliymiş öyle diyorlar" dedi.

http://www.haberturk.com/gundem/habe...osiklet-kazasi

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Allah rahmet eylesin. GEce gece o sürat neymiş. :(

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Allah rahmer eylesin. http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=27174342 buda diger kaza

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    ALLAH rahmet eylesin geride kalanlarına ALLAH sabır versin!
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Allah rahmet eylesin.
    Lütfen çok dikkatli bir şekilde motosikletlerimizi uzun yıllar kullanalım.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    motosikletlerin çoğu en çok sürati gece yaparlar,
    sebebi ise trafiğin olmayışı,

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Allah rahmet eylesin .................................................

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah kahretsin öyle insanları, belli ki motosiklete kasıtlı olarak çarpıp kaçmış.
    öyle görgü tanığının da ben...
    O motor süratli gidebilen bir motor değil ki zaten be, hiç mi vicdan yok bu şerefsizlerde

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    2 altın kural yada 2 altın yalan, ilki her motosiklet kazasında görgü tanıklarının ''motor çok hızlıydı 300 le gidiyodu 300 lee'' demesi, ben buna mobilette de denk geldim çinli agk da da.. yahu agk ile yada CUP ile kaza yapan adama ''çok hızlıydı 200 falan vardı'' diyen gördü tanıkları var memlekette. Yani motoru kullanıyorsan 50 ile de kaza yapsan ''çok hızlısın''

2. altın kural da çarpan araç şoforunun kaçması, hiç sekmez hiç değişmez mutlaka kaçar.. Hani lafa gelince hepimiz Yusuf Miroğluyuz,Mahir Karayız,Polat Alemdarız, öyle delikanlıyız,böyle delikanlıyız,süper müslümanız,hayırlı cumalar,kabenin resmini paylaşmayanın evi yansın vs diye face te atıp tutarız fakat nedense bu motosikletlere çarpan arabalar hep kaçıyor? eee nerde bu delikanlılar müslümanlar? Yahu trafikte ters yöne girsen motora çarpsan hatta kaldırıma çıkıp adam ezsen yine cezası yok.. kaçmak niye? nasıl bi vicdan bu?

Başımıza geldiğinden biliyoruz, devlet seni ölen kişinin ailesinden korumak için içeri atıyor, o da en fazla 6 ay.. ben daha 6 ay yatanıda görmedim.. Benim arkadaşımı öldüren adamı güç bela 5 ay yatırdık. ne yaptık ne ettiysek fazlasını beceremedik. Adam 60 küsür yaşında,sabıkalı,heryerden icralık,işitme cihazı vs kullanan ayakta zor duran, ailesinin bile terk ettiği pislik bi adam ve bir işyerinin servis şoforlugunu yapıyordu.. ucuz işçilik! ve bölünmüş yolda arada bir boşluk bulup servis minibüsüyle ordan ters yola daldığı için arkadaşım şuan mezarlıkta yatıyor.
    TRaKYaLeee, krd ve MotoCG bunu beğendiler.

asit_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Adwance
    Arkadaşlar Hepimiz illaki yolu boş görünce biraz daha gaza asılıyoruz ama lütfen 2 kat 5 kat 10 kat daha fazla dikkatli olalım motorsiklet güzel birşey hepimiz hastasıyız. tutkunuyuz ama unutmayalım ki şakası olmayan tek makina... Allah rahmet eylesin geride kalanlara sanır versin..

Göz Motosikletin dümenidir. Göz nereye bakarsa Motosiklet oraya gider..!

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Allah rahmet eylesin.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 altın kural yada 2 altın yalan, ilki her motosiklet kazasında görgü tanıklarının ''motor çok hızlıydı 300 le gidiyodu 300 lee'' demesi, ben buna mobilette de denk geldim çinli agk da da.. yahu agk ile yada CUP ile kaza yapan adama ''çok hızlıydı 200 falan vardı'' diyen gördü tanıkları var memlekette. Yani motoru kullanıyorsan 50 ile de kaza yapsan ''çok hızlısın''

2. altın kural da çarpan araç şoforunun kaçması, hiç sekmez hiç değişmez mutlaka kaçar.. Hani lafa gelince hepimiz Yusuf Miroğluyuz,Mahir Karayız,Polat Alemdarız, öyle delikanlıyız,böyle delikanlıyız,süper müslümanız,hayırlı cumalar,kabenin resmini paylaşmayanın evi yansın vs diye face te atıp tutarız fakat nedense bu motosikletlere çarpan arabalar hep kaçıyor? eee nerde bu delikanlılar müslümanlar? Yahu trafikte ters yöne girsen motora çarpsan hatta kaldırıma çıkıp adam ezsen yine cezası yok.. kaçmak niye? nasıl bi vicdan bu?

Başımıza geldiğinden biliyoruz, devlet seni ölen kişinin ailesinden korumak için içeri atıyor, o da en fazla 6 ay.. ben daha 6 ay yatanıda görmedim.. Benim arkadaşımı öldüren adamı güç bela 5 ay yatırdık. ne yaptık ne ettiysek fazlasını beceremedik. Adam 60 küsür yaşında,sabıkalı,heryerden icralık,işitme cihazı vs kullanan ayakta zor duran, ailesinin bile terk ettiği pislik bi adam ve bir işyerinin servis şoforlugunu yapıyordu.. ucuz işçilik! ve bölünmüş yolda arada bir boşluk bulup servis minibüsüyle ordan ters yola daldığı için arkadaşım şuan mezarlıkta yatıyor.
    Seninde başın sağolsun kardeş.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin.

Seninde başın sağolsun kardeş.

amin kardeşim sağolasın
    Karadeniz - Giresun.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hergün geçtiğim yol kötü olmuş Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX (alıcak)
    Allah rahmet eylesin

@Serk21 seninde başın sağolsun Allah rahmet eylesin

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kahretsin öyle insanları, belli ki motosiklete kasıtlı olarak çarpıp kaçmış.
    öyle görgü tanığının da ben...
    O motor süratli gidebilen bir motor değil ki zaten be, hiç mi vicdan yok bu şerefsizlerde
    Motorumun önünde kamera var arkasına da alacağım.Allah kimsenin başına vermesin gerçekten çok üzüldüm. E5'te her yerde kamera olması gerek acaba kayıttalar mı ? Yoksa sadece ceza yazmaya mı yarıyorlar sormak gerek?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Alıntı asit_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Hepimiz illaki yolu boş görünce biraz daha gaza asılıyoruz ama lütfen 2 kat 5 kat 10 kat daha fazla dikkatli olalım motorsiklet güzel birşey hepimiz hastasıyız. tutkunuyuz ama unutmayalım ki şakası olmayan tek makina... Allah rahmet eylesin geride kalanlara sanır versin..

Göz Motosikletin dümenidir. Göz nereye bakarsa Motosiklet oraya gider..!
    Aynen katılıyorum geceleri bende kullanıyorum hem uykulu,hem alkollü, hem de aşırı süratli insanlar E5'te gece saatleri. Ayrıca bazen yola değil arkadan önden çıkacak herşeye temkinli olmak,dikkat etmek gerekiyor.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Allah rahmet eylesin

Serk21 başın sağolsun

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    yaa arkadaş neden bu kaza haberlerinde AŞIRI SÜRATLİ OLAN MOTOR diye geçiyor. hiçmi yavaş kullanan olmuyor.

Ya simdi bisey diyecem de cogu kisi kizacak bana. Seriat bu yuzden gelmeli. Seriat diyince herkesin kafasinda kelle ucurmak var. Ama oyle degil. Eger seriat hakim olsaydi kisasa kisas yapilir veya kan parasi alinir veya duruma gore gereken yapilirdi. Ama beseri sistem de adam got zoruyla 5 ay hapise sokulur sonra cikar baska birinin canina kiymak icin o koltuga oturup ters seride tekrar girer. Allah rahmet eylesin cok uzuldum arkadasiniza ya. Baya etkiledi beni. Inne lillahi ve inna ileyhi raciun..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Puzzle1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya simdi bisey diyecem de cogu kisi kizacak bana. Seriat bu yuzden gelmeli. Seriat diyince herkesin kafasinda kelle ucurmak var. Ama oyle degil. Eger seriat hakim olsaydi kisasa kisas yapilir veya kan parasi alinir veya duruma gore gereken yapilirdi. Ama beseri sistem de adam got zoruyla 5 ay hapise sokulur sonra cikar baska birinin canina kiymak icin o koltuga oturup ters seride tekrar girer. Allah rahmet eylesin cok uzuldum arkadasiniza ya. Baya etkiledi beni. Inne lillahi ve inna ileyhi raciun..
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)