Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk kazamı yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr 125-r25
    Balıkesir'de yaşayanlar bilir Milli Kuvvetler Caddesi'nde ilerliyorum trafik olduğu için dura dura gidiyorum.Yine tam durduğum anda arkadan siyah bir doğan vurdu.Biraz ileri gittim ama dengemi kaybetmedim.Arkamda artçımda vardı indik hemen baktık birşey yok ikimizdede,motorunda bitek plakalığı kırılmış çektik kenara arabadan indi vuran çocukta,ne olur ne olmaz diye servise gittik beraber usta baktı sağına soluna birşey yok.Sadece bi plakalıkla atlattık ama baya bi heyecanlandım.
    C.Kaan, TRaKYaLeee ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Gecmis olsun kardes keske cenesini kirsaydin okuzun iki kisiyi pert ediyormus Allahim yarabbim...

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    geçmiş olsun bunlar hep tecrübe hanesine yazılıyor

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Geçmiş olsun bugün Milli Kuvvetler caddesine şöyle bir baktım çok kalabalık idi girişten hemen sağa dönüp çıktım, kalabalık olunca hiç güzel olmuyor orası

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    En büyük kazan bu olsun inşallah geçmiş olsun

Gecmis olsun kardes dikkat etmek lazim motor gercekten tehlikeli bisi cok dikkat etmek gerekiyo araba gibi degil bastimmi durmuyo arkayi siksan kayiyo onu siksan hem kayiyo hem dengen bozuluyo cruserlarda tabi ikisini siksan gt korkusundan ben bi turlu beceremiyorum ama gecenlerde bi hareket yaptim kendime sasirdim valla arabanin biri hizli gidiyodu arkasindaydim birden bi durdu ben on fireni oyle sikiyorumki abs gibi sikiyorum kayiyo birakip yine sikiyorum baktirm durmucak kenarina attim kendimi tarlayi inegi satan gidip araba aliyo sonra yollar trafik canavarlariyla doluyo bide bayan suruculere sakin yaklasma uzagindan git abi uzak dur kardes tavsiyesi
    Bende gecen gun kaza yaptim pazar gunu isiklarda duruyorum yanimda bi opel astra dort yoldayiz gerizekali duz gidiyodu donucegini unuttu galiba birden bi dondu tam onume cikti girdim altina motorda bisi yok arabanin kapisi delindi ehliyette yok 13 unde sinava gircam cagirdim arkadasi onun uzerine tuttuk tutanagi

Motosikleti
    ybr 125-r25
    Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.Benim içinde tecrübe oldu,arkadan gelen araçlara karşı daha dikkatli olurum herhalde.

ilk ve son kazan olur inşallah. Geçmiş olsun. Bi tavsiye öyle yerlerde arkadan gelecek olursa diye filan arka freni basın ki stop lambası yanar bari arkada ki öküz görür.

geçmiş olsun kardeşim

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX (alıcak)
    Allahtan vuran tofaşmıl sağlam bir araba vursaydı sonuç daha kötü olabilirdi

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız, allah daha beterinden korusun.

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun , ilk ve son olur inş.

Motosikleti
    KZGN
    Geçmiş olsun sizlere bir şey olmamış olması gerçekten iyi haber.
    Eski arabadan ben daha cok cekiniyorum frene basar tutmaz
    Mumkun olursa iki aracin arasinda falan kal isiklarda birak da araclar sana bariyer olsun
    Arkadan gelen duramaz ise sizleri korusunlar
    tabi her zaman mumkun olmayabiliyor.:(

nisanci93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150 Vulture
    dostum her kazada illa birilerini dövmek mi gerekiyor. Sonra motorculara karşı neden böyleler diyorsunuz. Adam yapmştr bi hata , özür diler affedersin. Kimse kusursuz değil. bu arada kardeşim geçmiş olsun
    MANİSA - AB RH+ - MONDİAL MR VULTURE 150 2011

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Geçmiş olsun ilk kaza için hafif bir olay bende ilk kazamı acıbademde artcımla yapmıştım tam starbucks'ın önünde :D

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı tylerdurden1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balıkesir'de yaşayanlar bilir Milli Kuvvetler Caddesi'nde ilerliyorum trafik olduğu için dura dura gidiyorum.Yine tam durduğum anda arkadan siyah bir doğan vurdu.Biraz ileri gittim ama dengemi kaybetmedim.Arkamda artçımda vardı indik hemen baktık birşey yok ikimizdede,motorunda bitek plakalığı kırılmış çektik kenara arabadan indi vuran çocukta,ne olur ne olmaz diye servise gittik beraber usta baktı sağına soluna birşey yok.Sadece bi plakalıkla atlattık ama baya bi heyecanlandım.
    http://www.youtube.com/watch?v=E5oxrZjIppY Burada Barkın bak neler anlatıyor, tam da senin yaşamış olduğun kazanın sebebiyetini ve bu tarz bir kazayı bir daha yaşamaman için ne yapabilirsin onu anlatıyor.
    Trafikte ışıklarda araç var ise önünde yolun neresinde duracaksın yada araç bile yok ise ışıklarda duracaksan da yolun neresine duracaksın anlatıyor, bu duruma sebebiyet vermemek için her defasında ışıklarda olsa trafikte olsa arabaların arasında durmaya yada önümde araba yoksa bile eğer sola döneceksem yolun solunda sağa döneceksem yolun sağında düz gideceksem yine yolun solunda duruyorum ( bu arada sola dönüş yoksa yani yol düz ise solda duruyorum yoksa iki araç ortasında duruyorum ki o zaman bile solumda ki araca öncelik veriyorum acaba sağa döner mi diye ) gibi durumlar var, gerçekten Barkın Bayoğlu 'nun canlı yayınlarını takip etmeni tavsiye ederim ki ben canlı takip edemiyorum sonradan youtube yüklediklerinde izliyorum fakat her bölümünde hemen hemen önemli bilgiler öğreniyorsun muhakkak
    Geçmiş olsun, yaşayacağın en büyük kaza bu olsun. Allah seni sevdiklerine bağışlasın ve tabii ki tekerin yere düz bassın

" Unutmayın, Siz ölürseniz varsa sevgiliniz, varsa eşiniz başka adamla birlikte olur. " Barkın Bayoğlu

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    benimde böyle benzer bir olay başıma geldi yayladanın solundaki 4 yol ağzında kırmızı ışıkta sakince bekliyorum sen gel arabanın teki arkadan dürt ne olduğunu şaşırdım bereket plaka kısmına zarar gelmedi.Ben genelde kendim düşüyorum zaten motordan yağmurlu havalarda sürerken ani fren yapınca vs. 3 kere küçük kazalar atlattım genelde hep motorda hasar oluştu bende sorun olmadı =)

milli kuvvetler çok kötü bir cadde oldu. ilk düzenlendiğinde çok beğenmiştim ama dörtyol ve insan yoğunluğu o caddeyi kilitliyor şu an. 100 metrelik caddeden geçiş 3-4dk sürüyor bazen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)