Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Görgü tanığı arıyoruz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taşıma ve ulaşım sektöründe çalışmak bu kadar kolay olmamalı..ehliyeti alan üstüne çıkıyor bu araçların...ellerinde telefon..sağda solda madde kullanımı..koltuk altlarında içki ile bu işi yapıyorlar sayıları da azımsanacak gibi değil..hepimiz biliyoruz..tabii ki hakkıyla bu işi yapan azınlıkları tenzih ediyorum...Yaralı arkadaşa acil şifalar diliyorum...
    Onur haklısın Da konu aynı yere geliyor hep. onlar herşeyi yapar onların avukatları,odaları,dernekleri var sana sollarken belediye Otobüsü çarpsa 100 % haklı olsanda motoru bırak git daha iyi yoksa ayvayı yedigimizin resmi zaten bu yüzden bu kadar geniş ve barbar gibi araç kullanıyorlar çünkü arkaları sağlam.
    Motorsiklet kullanıcılarının ortak noktada buluştuğu bizim haklarımızı savunacak bir birim bir baro yokmu?

Yaralı arkadaşıma acil şifa diliyorum.ALLAH onu sevdiklerine bağışlasın.
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    samneo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125

acil şifalar:(

öncelikle motorcu kardeşime acil şifalar diliyorum kaza anında otobüsteydim sağ ön koltukta oturuyordum ve kazaya birebir tanık oldum ve bu olaydan sonra motor kullanmayı ciddi biçimde sorgulamaya başladım.olay bi anda gerçekleşti motor aniden otobüsün önüne kırdı sanırım dengesini kaybedip kaydı şoför sesten aynaları kontrol etti bişey göremedi bizim bağırmamızla otobüsü durdurdu.çok üzgünüm hakkaniyetli davranmak gerekirse kardeşimiz çok tehlikeli davrandı hem kendi hayatını hemde başkalarının hayatını tehlikeye attı umarım bu kaza son olur ve bizlere birer ders olur.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı samneo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle motorcu kardeşime acil şifalar diliyorum kaza anında otobüsteydim sağ ön koltukta oturuyordum ve kazaya birebir tanık oldum ve bu olaydan sonra motor kullanmayı ciddi biçimde sorgulamaya başladım.olay bi anda gerçekleşti motor aniden otobüsün önüne kırdı sanırım dengesini kaybedip kaydı şoför sesten aynaları kontrol etti bişey göremedi bizim bağırmamızla otobüsü durdurdu.çok üzgünüm hakkaniyetli davranmak gerekirse kardeşimiz çok tehlikeli davrandı hem kendi hayatını hemde başkalarının hayatını tehlikeye attı umarım bu kaza son olur ve bizlere birer ders olur.
    inandırıcı gelmedi!
    Maslak bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Galiba otobüs şöförü senin akraban. O kadar tanık " ikazlara rağmen durmadı" derken senin böyle bir şeyle çıkagelmen ilginç. Site yönetimi ip adresini polise bildirirse ne yapacaksın ? Bu söylediklerini mahkemede de söyleyebilecek misin ? Yalancı şahitlik büyük suçtur. Nasıl olsa sağduyulu birisi çıkacak ve şahitlik yapacak, o zaman da o sevgili söför uzun yıllar hapiste yatacak ....

Motosikleti
    BMW R1200CL

Post Çok geçmiş olsun, Allah sabır, sıhhat versin inşallah...

Kazada yaralanan arkadaşa Allah acil şifalar versin.

Muhtemelen çoktan yapmışsınızdır ama araçtaki güvenlik kamerası ile ilgili savcılığa görüntü talebinde bulundunuz mu? Delil karartması söz konusu olabilecektir. Normalde polisin bunu yapması gerekiyor ama plaka yanlış yazılmışsa, hukuken plakası yanlış yazılan araç muhatap görünecek ve polis gerçek araçtan savcılık emri olmadan görüntü talep edemez. Sizin savcılığa gidip talep etmeniz gerekebilir.

Arkadaşın maddi durumu ve şu an ki durumu hakkında bilgim yok ancak uzuv kaybı olduğu için hastaneden 1 sene beklemeden maluliyet raporu ile sigortadan alabileceğiniz bir tazminat mevcut. Bu tazminat en azından ağır tedavi sürecinde maddi bir destek sağlayabilir. Sigorta ile görüşmeleri mutlaka bir avukatla(sigorta davalarına yoğunlaşmış) yapın. Hastanelerde "Hasar Danışmanı" vb. isimlerle dolaşanlardan uzak durun. Sigorta firması doğabilecek diğer tazminatlardan kendini hariç tutmak için size haklarınızdan feragat ettiğinize dair belge imzalatmak isteyebilir. Avukatın bunların geçerliliği ve kapsamı hakkında size hem bilgi verecektir.

Alıntı samneo adlı üyeden alıntı
    Samneo, sen ön sağ koltuk demişsin ama sen en soldaki tek koltukta oturuyordun sanırım.
    depicci bunu beğendi.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Diyecek sözüm yok belli ki bu siteye bi daha girmeyeceksin bile ama allah belanızı versin
    Arkadaşlar bu davanın peşi bırakılmasın lütfen
    Maslak bunu beğendi.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Samneo;
    Yorum tarihi: 21 Ağustos 2014
    Son giriş: 22 Ağustos 2014

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Pes dogrusu adam otobus şöförü ama altına giren motoru gormuyor sizin ikazlarınızla duruyor ama sen oturdugun yerden goruyorsun otobusu kullannan sen miydin şöförmuydu?
    yoksa birliktemi calısıyorsunuz ???
    bak ben 2007 den beri motor kullanıyorum ara verdim ama bir siteye oyle veya boyle üyeyim madem bir siteye üye değildin simdi nerden cıktın bu senin yazdığını 2007 den beri bir satır yazmamış olan ben olaydım gercekten inandırıcı olurdu.kimse kimsenin haksız yere suçlanmasını yada ceza almasını istemez ama araçta kamera olmaması yada kayıtta olmaması gibi bir şeyi ben kabullenemiyorum.

ONCE CAN GUVENLIGI!!!

samneo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    neyin kafasını yaşıyorsunuz böyle hayati bir durumda insanların hakkına nasıl girebilirim sadece gördüklerimi anlattım.kaza geçiren arkadaş zaten benim söylediklerimi tasdik ediyor ki cevap verme ihtiyacı bile hissetmedi(?)hem zaten merak etmeyin görgü tanığına gerek yok her arabada kamera vardır.umarım arkadaş hakkı olanı alır

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Arkadaş nasil oldu durumu iyi mi ?
    Netice nedir, bu tip kötü olaylarin peşi bırakılmamalı ki bazilarii anlasın yanlislarin kimSenin yanina kar kalmayacagini...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler