Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Görgü tanığı arıyoruz.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 390
    şu yazı aklıma geldi, özür dileyerek paylaşıyorum

https://medium.com/@guvenindahouse/t...i-e7b170699056
    Shrieker, ozanghost, redlion999 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    FACEBOOkta paylaştım umarım tanıdık birileri çıkar, çok geçmiş olsun Allah şifa versin.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı ArdaAras adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bukadar güzel anlatılırmış tam anladığımız dilden ve süper tespitlerle.
    Shrieker bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09

süper yazı teşekkürler.
    Shrieker bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP

din düşmamlığı yapma heryerde alakalı alakasız şu yazıyı paylaşıyon birkaç doğru şeyin içine dine hakareti koymuşsun uyanıklık yapıyon aklın sıra mesajını şikayet ediceğim

Motosikleti
    cawa
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    din düşmamlığı yapma heryerde alakalı alakasız şu yazıyı paylaşıyon birkaç doğru şeyin içine dine hakareti koymuşsun uyanıklık yapıyon aklın sıra mesajını şikayet ediceğim
    Ne alaka çıkardın din düşmanlığı ile. Adam karakter tahlili yapmış gayette haklı.
    Yol engellemek kul hakkıdır. O yolu kafir bile kullanıyor olsa kul hakkıdır. Madem en müslüman sensin bununda farkındasındır. ( herhalde )

Motosikleti
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alaka çıkardın din düşmanlığı ile. Adam karakter tahlili yapmış gayette haklı.
    Yol engellemek kul hakkıdır. O yolu kafir bile kullanıyor olsa kul hakkıdır.
    bu ülküde ota ..ka ne yollar kapatılıyor namaz için bir sat yol kapatılsa ne olur Müslüman ülkede (komple kapatıldığını zannetmiyorum bile )

tekrar diyorum dine hakaret için bu fırsatı kaçırmıyor

Arkadaşlar tekrar teşekkürler, arkadaşımız hala yoğun bakımda, doku kaybı yaşamış, ne yazıkki iki ayak parmağını kaybetti.

Yasal olmayan yollarla bu olayı çözmek bizim alehimize olur. Tutanaklarda %50-%50 hata olarak geçiyor. Dava açıldığında olayın nasıl olduğunu anlatabilecek kişilerin suçlu tespitinde önemi var. Bu yüzden olayın oluş anını gören tanıklar arıyoruz.

Otobüsün arka kısmında bulunan bir kişiye daha erişebildik, elinde kaza sonrası görüntüler var ama olayın olduğu anı görmemiş. O anı gören bir kişi var şimdilik. Bir kanalla temasa geçmeyi düşünüyoruz. Otobüsün kamerasında kayıt olup olmadığını ancak dava açıldığında görebiliyoruz, dolayısıyla bekliyoruz.
    fz6_fazer ve ArdaAras bunu beğendiler.

Motosikleti
    cawa
    bu ülküde ota ..ka ne yollar kapatılıyor namaz için bir sat yol kapatılsa ne olur Müslüman ülkede (komple kapatıldığını zannetmiyorum bile )

tekrar diyorum dine hakaret için bu fırsatı kaçırmıyor
    Yazınının haklılığına katkıda bulunduğun için kendi adıma teşekkür ederim. Çokmu abartmış diyordum ama yok az bile yazmış.

Alıntı AlpTuncer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrar teşekkürler, arkadaşımız hala yoğun bakımda, doku kaybı yaşamış, ne yazıkki iki ayak parmağını kaybetti.

Yasal olmayan yollarla bu olayı çözmek bizim alehimize olur. Tutanaklarda %50-%50 hata olarak geçiyor. Dava açıldığında olayın nasıl olduğunu anlatabilecek kişilerin suçlu tespitinde önemi var. Bu yüzden olayın oluş anını gören tanıklar arıyoruz.

Otobüsün arka kısmında bulunan bir kişiye daha erişebildik, elinde kaza sonrası görüntüler var ama olayın olduğu anı görmemiş. O anı gören bir kişi var şimdilik. Bir kanalla temasa geçmeyi düşünüyoruz. Otobüsün kamerasında kayıt olup olmadığını ancak dava açıldığında görebiliyoruz, dolayısıyla bekliyoruz.
    Allah yardımcınız olsun. Bu memlekette şahitlik yapıcak adam bulmak samanlıkta olmayan iğneyi aramaktan zordur.
    Gözünüzün içine baka baka " abi vallaha ben tam olarak görmedim diyip , dönüp giderler"
    Tekrar geçmiş olsun.
    İnşallah doğru bir insana ulaşabilirsiniz.
    Shrieker bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    başka konuya daldık dualarımız arkadaşla inşallah sağlığına kavuşur

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

Nasıl bir iştir anlayamadım,resmen altına almış sürüklemiş poliste yanlış plaka yazmış,otobüsçünün arkası kalın birine benziyor,bazılarını yemlemiş,ilahi adalet mutlaka yerini bulacaktır,
    GEÇMİŞ OLSUN
    AlpTuncer bunu beğendi.
    YAMAHA

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Arkadaşım din düşmanlığı yapmıyorum. Elhamdülillah Müslümanım, olsamda olmasamda istedigim yorumu yaparim ki bu benim yazim degil ayrica ben bu yaziyi daha önce hiç bir yerde paylaşmadım, şaşırmışsın sen. İyi forumlar. Kimseyi gucendirmek istemem ama maalesef cok dogru bir yazi her yonuyle
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    eminmisin paylaşmadığına herneyse bakacağım eski mesajlara belki paylaşan sen değildin yanlış sa özür dilerim alakasız yerde yine biri atmıştı bu linki aradım buldum atanı sen değilmişsin atan buymuş http://www.motosiklet.net/forum/memb...gay-71545.html

asıl mesele o hakaretleri kabul eden yazıyı beğensin o onun sorunu ,insanıma milletimi hakareti beğenmem hiç bir zaman biz böyle millet değiliz

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250

Öncelikle arkadaşınız için acil şifalar diliyorum.

Bahsi geçen yolu bilmiyorum ama aklıma şu geldi:

* Kaza, herhangi bir otobüs durağına yakın biryerde ise her gün kaza saatinde o güzergahta inen binen herkese olayı görüp görmediği sorulabilir. Yahut bir afiş tarzı bir şey hazırlanıp civardaki duraklara, direklere asılabilir (biliyorum yasal değil ama bu ülkede yasal olmayan o kadar iş var ki...)

* Bazı insanlar başına iş almamak için "görmedim duymadım bilmiyorum" dese de belki de aralarında "başkaları şahitlik eder nasıl olsa" mantığıyla düşünüp işine gücüne bakan, ama madem kimse şahitlik etmemiş; adaletin yerini bulması için şahitlik edeyim diye düşünen birileri -bi insan evladı- çıkar belki...

(kaza mahalini görme ihtimali olabilecek mekanların güvenlik kameralarına bakmışsınızdır diye o şıkkı geçtim)

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşıma acil şifalar dilerim

Şu konuyu LÜTFEN ana sayfada gösterin ki daha çok kişi görsün Sayın Site yöneticileri KAZA RAPORA girmeyen konuyu nasıl görecek böyle saçmalık olur mu

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Öncelikle kaza geçiren arkadaşa Allah'tan acil şifalar diliyorum...

Son 1 aydır ciddi ciddi İstanbul'daki otobüs kazalarında ciddi artış var.Yanlış hatırlamıyorsam 1 otobüs yandı biri araç sıkıştırması sonucu refüje girdi bir diğeri freni boşaldığı için limana daldı iki bayanı biçti şimdide bu otobüs motoru altına alıyor durmuyor yahu nasıl iş bu anlamadım.
    Birde üzerine 10 numara yağ kullandıkları hakkında ciddi suçlamalar mevcut.
    Acaba adam gibi denetlenmesi için daha ne kadar can gitmesi gerekiyor.İBB başkanı ve kurumu ne iş yapar tuzlukmudur denetlenmesi ve daha sıkı önlemler alması şöför alırken eş dost akraba değilde bu işi hakkıyla yapabilecek tecrübeli adamları almak bu kadarmı zordur.

Şu yazınında büyük kısmı doğru her ne kadar argo kelime kullanmış olsada bizim milletimizin büyük kısmı bu durumda.İşini doğru dürüst yapanlar tabiiki var ve onlara saygım ve sevgim sonsuz.
    Ayrıca cımbızla içinden 2 cümleyi seçip dine hakaret var din elden gidiyor demek çokta doğru bir yaklaşım biçimi değil.Kedinin köpeğin tuvaletini yaptığı binlerce insanın ayak bastığı çöp attığı yolda namaz kılmak ne kadar doğrudur orası tartışılır.

İnşallah o şöföründe yaptığı yanına kalmaz.Aynı şekilde olayı görüpte korkup yada aman bulaşmayım banane diyen ''Bana dokunmaya yılan bin yaşasıncılar'' bu işin birde öbür tarafı var dikkatinize...

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Arkadaşa çok acil şifalar diliyorum olmayacağını bile bile umarım suçlular cezasını bulur diyorum. Ben burada din düşmanlığı göremedim sen namazına saygı istiyorsan yoldan geçen adamın geçme hakkına da saygı duyacaksın. özgürlüğün başladığı yerde özgürlük biter muhabbetidir.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    arkadaştan haber varmı yoğun bakımdamı hala İnşallah hayırlı haberler çıkar

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Bu akşam yoğun bakımdan çıkmasını bekliyoruz. Durumu iyiye gidiyor çok şükür bir dizi ameliyat geçirmesi gerekiyor ilerleyen günlerde.
    kemboo ve selsa bunu beğendiler.

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    otobüslerde güvenlik kamerası zorunlu bence o kayıdı bi inceletin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler