Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2014 Honda CBR250R ile kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR250 R
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun , Allah beterinden korusun . Resimlere bakılırsa ortalama 1000 tl gidecek gibi duruyor .
    Teşekkür ederim, 1000 olsa yine iyi ya, 1200 de iyi ama daha fazla artmasından korkuyorum :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı EnesErdemY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, 1000 olsa yine iyi ya, 1200 de iyi ama daha fazla artmasından korkuyorum :(
    Daha fazlada artabilir , yeni kasa çünkü . Yedek parçalarıda onda göre zamlanmıştır . Aynı kaza ninja 300 de olsaydı rahat 2 bin tl yi geçerdi bile belki .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Honda CBR250 R
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha fazlada artabilir , yeni kasa çünkü . Yedek parçalarıda onda göre zamlanmıştır . Aynı kaza ninja 300 de olsaydı rahat 2 bin tl yi geçerdi bile belki .
    Belki bazı kısımlara bi süreliğine, maddi şeyleri denk getirene kadar Türk usulu çözümler bulup kullanırım diye düşünüyorum. 1 ay ertelesem bile kardır benim için, şu bayram bitse de bi götürsem servise.. :(

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı EnesErdemY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki bazı kısımlara bi süreliğine, maddi şeyleri denk getirene kadar Türk usulu çözümler bulup kullanırım diye düşünüyorum. 1 ay ertelesem bile kardır benim için, şu bayram bitse de bi götürsem servise.. :(
    Geçmiş olsun ilk motorunuz mu ? direk 250lik ile mi başladınız ? merak ettim.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    pek pahalı olacağını sanmıyorum
    bir önceki 125lik ve 250 de far ve deponun kendi hariç 900 lira gibi bir masraf oluyordu
    ama siz sağ sol ve kafa grenajını yeniden almanız gerekecek birde ön far var
    far camı ayrı satılmıyor kendisi komple bir parça ve fiyatları pek ucuz denemez
    istanbulda far tabiri yapan birisi vardı ona göre uygun cam yapabilir mi (elinde kalıbı varsa tabii) bilemem en azından yeni fardansa daha makul bir fiyat olur

http://www.lingshondaparts.com/honda_motorcycle_parts_catalogue_M01.php

buradan parça fiyatlarını öğrenebilirsin muhtemelen
    2010'a kadar motosiklet listesi olarak var ama şase numarasından yeni modellerde görünebilir belki
    samet10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR250 R
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ilk motorunuz mu ? direk 250lik ile mi başladınız ? merak ettim.
    Teşekkür ederim, %100 kendime ait ilk motorum ama daha önce bir çok kez farklı motorlar kullandım tabii ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek pahalı olacağını sanmıyorum
    bir önceki 125lik ve 250 de far ve deponun kendi hariç 900 lira gibi bir masraf oluyordu
    ama siz sağ sol ve kafa grenajını yeniden almanız gerekecek birde ön far var
    far camı ayrı satılmıyor kendisi komple bir parça ve fiyatları pek ucuz denemez
    istanbulda far tabiri yapan birisi vardı ona göre uygun cam yapabilir mi (elinde kalıbı varsa tabii) bilemem en azından yeni fardansa daha makul bir fiyat olur

http://www.lingshondaparts.com/honda...alogue_M01.php

buradan parça fiyatlarını öğrenebilirsin muhtemelen
    2010'a kadar motosiklet listesi olarak var ama şase numarasından yeni modellerde görünebilir belki
    Teşekkür ederim, umarım dediğiniz gibi olur, masraf 1000-1300 üstü çıkmaz, aksi takdirde aşırı sıkıntıya düşeceğim. :/

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    geçmiş olsun kardeş.

sen mercedesliyi bul ve suçu kabul ettir masrafları karşılat başka çaren yok gerekirse tutanak tut bir şekilde.

kendi motorunu yaptırmaya kalksan 750yi gözden çıkart.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Naked motorun gözünü seveyim, kaldır, üstünü çırp, gazla...

Geçmiş olsun kardeş fakat 50 ile giderken nasıl direksiyon hakimiyetini kaybettiniz?

Motosikleti
    Honda CBR250 R
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş.

sen mercedesliyi bul ve suçu kabul ettir masrafları karşılat başka çaren yok gerekirse tutanak tut bir şekilde.

kendi motorunu yaptırmaya kalksan 750yi gözden çıkart.
    dediğin fiyat çıksa yine iyi, bakalım yarın servise götüreceğim, masraf belli olsun arayacağım adamı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naked motorun gözünü seveyim, kaldır, üstünü çırp, gazla...

Geçmiş olsun kardeş fakat 50 ile giderken nasıl direksiyon hakimiyetini kaybettiniz?

işin garip kısmı o da işte, adam şeridime girince köşeden onu atlattım, zig-zag yapıp tekrar yola gireyim derken nasıl olduysa motor altımdan kaydı, ani bir refleksle frene mi dokundum diyeceğim ama hatırlayamıyorum, o kadar da acemi olacağımı da sanmıyorum açıkçası

Motosikleti
    CBR 250R
    Benim tavsiyem action cam alıp motora takmak. Bende yeni başladım ama action cam şart gibi geliyor hele ki İstanbul'da. Birsürü hata yapan var şikayet merci bulursam hepsinin kaydı duruyor. Geçmiş olsun tekrardan keşke tutanak tuttursaydınız o anda.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Geçmiş olsun.. Cana bişey gelmesinde, diğerleri bir şekilde hallaedilir...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Oooov geçmiş olsun. Fotoğraflarda pek kötü gözükmüş.

Ayrıca Kaza sizden kaynaklı oldğu için gelecek sene %25 daha fazla sigorta bedeli ödersiniz.

O anda Mercedes - siz ve Jetta olarak 3 kişilik bir tutanak tutsaydınız hepisini Mercedes li öderdi.

tabuzbreaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125r 2014
    Geçmiş olsun. Can sıkılacak bir durum yok, herkesin başına gelme ihtimali olan bir durum bu seferlik sizin başınıza gelmiş.

Burada yazılan fiyatların çoğu tahminî. O yüzden siz burada yazılan fiyatlara fazla kafayı takmadan motorunuzu bir servise götürerek servisten fikir alın. Ve olay henüz soğumadan mercedesli ile görüşürseniz iyi olur. Hasarı ödeme konusunda taviz vermemesi için çalışın. Belki sizi hiç üzmeden direkt ödeyecek de olabilir, her zaman kötü ihtimali düşünmemek gerekir.

Tekrar geçmiş olsun.

Mercedes kazaya dahil olmadığı için tutanağa yazılması gibi bir durum sözkonusu değil. Geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Geçmiş Olsun ALLAH Beterinden Korusun

co2fix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    kardeşim çok geçmiş olsun kazayı kendim yapmış gibi üzüldüm valla nazar değmiş resmen motora diğer arkadaşlarında dediği gibi mercedesliyi bul o arabaya binen adamın parayla pek sıkıntısı olmaz.biraz saçma gelebilir ama mororu yaptırdıktan sonrada bi nazar boncuğu tak allah beterinden saklasın

Motosikleti
    Hyosung GV250 / 2007
    Merhaba,
    Öncelikli olarak geçmiş olsun. Böyle durumlarda foto kadar işe yarayan bir kanıt yoktur. Olay yerinde hemen kimlerin olaya karıştığını düşünüyorsanız, (araç, kişi vs.) fotosunu çekmenizi öneririm. Fiziki olarak kazaya karışmamış, fakat sebebiyet veren bir aracın veya kişinin bile kaza raporuna dahil olması, onu da sorumlu tutar.
    (Bu arada bir arkadaşım, araç parkı sebebi ile iki şeritten, tek şeride düşen yolda kaza yapmış. polis gelene kadar park halindeki araçlar gitmiş. Polis gelince, "park halindekilerin fotosunu çekseydin, onları da dahil ederdik" demiş.)
    Olay yerinde tutulan tutanağa eklenen fazla bilgiden zarar gelmez. Fakat eksik bilgi daha sonra sizin doğruluğunuzu ispatlayam-ayabilir.)
    NOT: Kazada yaralı varsa, kaza raporunu polis'in tutması şarttır.
    Yaşadığım bu tecrübeleri paylaşmak istedim.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Geçmiş olsun. çok fazla takılmayın kazaya bi şekilde motoru düzeltirsiniz, 1 hafta olmaz 1 ay olur. Can sıkmaya değmez.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Benzer bir kaza yasadim
    125 Duke umun koruma demiri kırıldı sadece onuda surucu den istedim 100TL dedim yuh muh dedi ozaman bekle polis amcalar karar versin dedim tamam tamam dedi cikardi verdi 100 TL.
    O an adami tutacaksin orada polisi arayacaksin zaten adam suçlu ondan dolayı masraf ona kalidri.
    samet10 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)