Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalılıklarla sevişme vol.1

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    İlk kez motordan düştüm gece saat 1 sıraları kafam attı gezmeye çıktım nereye gitsem diye düşünürken dağlık bir bölge var oraya doğru tın tın gitmeye başladım. Hızım 60 km/h nin üzerine çıkmıyordu neyse gidiyorum farlarım yeterince aydınlatmıyor o zaman farkına vardım tempo düşük hafif soğukla baraber giderken yol ayrımı varmış ben göremdim ota refüj olması gerken yeri bilirsiniz üstte bir villa var alt taraftada yol ben tam bu refüje doğru gidiyormuşum neyse fren felan yerler çakıl kum motorun kaymasına sebeb vericek her şey var o kadar ki bilye bile bulabilirim biraz arasaydım. :D neyse orda hafif bir şekilde bulunan çukura düştüm başladım gülmeye ellerime baktım biraz zedelenmiş keşke bez eldivenlerimi giyseydim onlar bile kurtarırdı dedim kaskım vardı kafamı vurmadım bacağım kaşındı baktım diken doluymuş orda neyse bu akşamki macera yeter dedim motoru çıkardım 1 sigara içtim sakinleştim motordaki dikenleri temizledim üstümü silkelidim telefonuma baktım saat 1:23dü bu gün biraz güçlü far almaya karar verdim xeon felan değil normal araba farı takıcam şarj sıkıntısı yaparmı bilmiyorum ama motorumun şarj sıkıntısı tahminimden daha iyi çıktı hiç eksilme yok tıkladığın anda motor çalısıyor 4. zamanda olduğu zaman tabiki :D far açma kapama var gündüz gezerken şarj olur gece bişey olmaz ama o kadar tüketim aküyü nereye kadar götürür gibi soru işaretleri var kafamda şöyle ucuzundan biraz bozuk yolda patlamıycak bişey arıyorum.

EDİT: okurken isyan edenler affetsin :D görüşürüz ayrıca gece niye çıkıyorsun felan demeyin ortalık sakin sessizlik hava serin ve insanın beyni sapıtıyor zaman kavramı bitiyor yol ve yolu kaplayan ağaçlar oluyor bir nevi 1 bira içmiş gibi oluyorsunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Geçmiş olsun

Bende far dan çok şikayetçiyim xenon un çözüm olçağını bilsem taktırıcamda 2 defa ampül değiştirdim yine çözüm bulamadım zifiri karanlıkta

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    xenon boş iş. İyi bir para vermedikten sonra piyasadaki xenon far ampulleri hikaye...
    OnurTr bunu beğendi.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Gecmis olsun iyi bisey olmamis
    Arabalarda kullanilanlardan taktim ben gayet iyi aydinlaniyor deneyin derim.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bizde başlıgı çalılıklarda sevişme gördüm girdim kapanmadan okuruz diyordum
    linkinpark20, MhmtcnKoral, aonal ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde başlıgı çalılıklarda sevişme gördüm girdim kapanmadan okuruz diyordum
    Çalılık-LARDA demiyor Çalılık-LARLA diyor. Maşallah bu kadar meraklı mısın arkadaş sen?
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

ayyy başlığı gördüm bi heyecan geldi bi girdim fail oldum :D
    utk_trn bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçimiz kötü içimiz

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Kafanız bozuksa, canınız sıkkınsa, kafanızda düşünceler varsa motora, arabaya binmeyin. Kaza yapmanız kaçınılmazdır. Geçmiş olsun, umarım son kazanız olur.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yanlız iseniz tek basınıza gece yolculugu yapmayın

Gecen gün 200 km yaptık gece yolculugu bir baska oluyor motosikletinin farına muhtaç olman viraj çıkışlarına odaklanman , hangi virajda patlıyacagım diye aklında deli sorular bir yandan yusuflayıp bir yandanda yüzünde tarif edilemez bir gülümseme motosiklet kendi basına ayakta bile duramayan bir alet ve uzerinde bir can taşıyor yani seni hataya yer yok

Bir kac motorcu olursan gece yolculugunun zevki bir baska olur tek yönlü gidis gelisli degilde cift yönlü yollar tercih edilmeli

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Geçmiş olsun öncelikle. Ybr ye sivrizekalı bir tamirci araba farı takmıştı söylememişte bize. Motorda bir takım sorunlar çıkarmıştı bulana kadar biraz uğraştırmıştı. Eğer böyle bir şey yapacaksan bir elektrikciye danışmanı tavsiye ederim.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Pahali xenon harici bos.

Yeterince aydınlatmayan farlar yayaya bile çarpmaniza neden olabilir

Yetkiki servise gidip en uygun olanini taktirin

Umarim son kazaniz olur

Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    Servis yok burda kendi sorunlarımı kendim çözüyorum yağını felan kendim değiştiriyorum. Bu aralar motora biraz bakım yapmak istiyorum komple grenaj far yeni bir takım lastik güzel bir yağ iyi bir zincir belki belgi piston ve gömleyi bile değiştirebilirim çok titreşim olur o konuda tereddütlerim var. Altındaki 2.50 17 lik nylon lastikle viraj yapmaya korkuyorum kayıyor sanki asfaltta değilde kumda gidiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)