Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2 günde 2 kaza (Depo tokatlama)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    geçmiş olsun,expert zaten motorun bu kazada olduğuna inanmaz gibi geliyor bana...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Geçmiş olsun, benzer kazayı ben de yaşamıştım, 3500liralık Ybrye 2000liradan fazla harcadım toplamak için. Yerinde olsam sigorta işine bulaşmam iki tekere biniyoruz.

Motosikleti
    Kuba kb100, Mondial Mg125dx, Honda Crf 250
    bence sigorta şirketini olabildiğince sıkıştır, araba yaptı falan şeklinde konuş. bakalım ne olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

bu sigortacılar bizi kandırıyorda, biz kandırınca mı problem olacak? ben olsam sonuna kadar sahtekarlık değilde, araba yapmış gibi gösteririm

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçmiş olsun, bence kum veya çakıldan değil, sanırım ileriyi görünce ani ön fren yapıp öne yüklendiniz sonra yığılmayı kesmek için gazı açtınız ve dengeleyemeyince ön teker sıçramaya başladı ve tank slapper gerçekleşti...

110 çok yüksek hız değil, ben andırın-maraş arasındaki o virajda ortalama 100-120 arası hızları gördüm...
    sanırım kısacık bir an dikkat eksikliği ve şanssızlık :(

Motosikleti
    Kondial Tarz:Touring Renk:Beyaz
    Dostum o işe hiç girme bildiğim kadarıyla adam seneye iki kat sigorta yatırmak durumunda kalacak. Adam da bi hata yapmış sonunda bu sen de olabilirdin. Sigorata şirketlerinden ben de nefret ediyorum. Sigorta şirketi Zarar etmez. Hiç gerek yok kendi hatalarını başkasına mal etmeye çalışma olan olmuş çok geçmiş olsun.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Hemende demişler sigorta şirketini dolandırıyorsun falan yahu sigorta şirketi zengin biz ne yapalım..yaptığın belki kul hakkına giriyor olabilir ama ben sigorta şirketinin bi tanesine bile acımam yaptırsın i.neler işleri ne..

sigorta yaparken parasını hakkı olmadığı kadar alıyor zaten..
    Yalnız eksper arabaya bakıp motorun haline inanmayabilir sende artık motor çok dandik yere vurunca hemen dağıldı dersin

Bence yardır git sigorta şirketine acıma benim 3 ay evvel yaptığım kazada 7 bin tl ye aldığım motoru 5500 lira değer gösterdiler işin sağlık boyutu %100 ölümlü kazada sağ çıkmam falan ayrı mevzular allaha binlerce şükür tabiki.. Ama anlatmak istediğim sigorta şirketlerine acınmaması..kaza sırasında üstümüz başımız kasklarımız gitti bunlarıda anlattım eksper e bizim sorunumuz değil dediler böyle adamlaramı acıyorsunuz..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)