Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Park Yerine DİKKAT

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 YBR 125
    Basit ama bazı zamanlar özen göstermediğimiz konulardan biri. Günlerden bu gün, dalgınlık eseri motorumu yolda kaldırıma paralel bir şekilde park halindeki bir jipin arkasına bırakıp gittim. Motorsa çantasız ybr125. Geldiğimde görenlerin demesine göre bu park halindeki jipli arkadaş, çıkmak için geri manevrasını yaparken azcıcık benim motoru itekleyivermiş. Ayaklığım yerde sürtünüp motor acı içinde ciyaklayınca jipli durmuş ama nafile. Benim ön amortisör borusu yamulmuş, direksiyonsa sağa bakıyor teker sola götürüyodu maalesef. Diyeceğim odur ki kendimize, diğerlerine ve motorumuza zeval gelmesin diye elimizden geldiğince motorumuzu dikkatli sürüyoruz, riske girmiyoruz, neredeyse trafikte her hakkımızdan fedakarlık ediyoruz ama motoru nereye bıraktığımıza pek dikkat etmiyoruz, bunu anlattığım bu olay başıma geldikten sonra fark etmeye başladım ki özellikle benim yaşadığım çevredeki kuryeci arkadaşlar bu konuda çok faul veriyor lütffen dikkayt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Park ettigimiz yerlere gerçekten çok dikkat etmeliyiz.Araçların çıkabilecegi kadar bi alan bırakmalıyız ve en çok dikkat edicegimiz mesele ise ,Park ettigimiz noktalarda genelde güvenlik kamerası olan yerlere koymaya çalışın.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ben motoru koyduğum yer işlekse (arabaların birinin girip birinin çıktığı )araba önü veya arkasına motor koymam motoru kaldırım genişliği yeterliyse kaldırım üstünde yola parelel olacak şekilde bırakırım ve mümkün olduğunca görüş mesafemde olmasını tercih ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)