Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Başımdan geçen kaza, fotoğraflı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Geçmiş olsun. Birçok kez yazdığım gibi korumalı kıyafetin önemini nasihatle değil müsibetle öğrenmiş oldunuz. Umarım bacağınız da en kısa sürede düzelir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    çok geçmiş olsun, herşeyi boşver kendine yoğunlaş, iyileşmeye bak kardeşim.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Kuba kb100, Mondial Mg125dx, Honda Crf 250
    Ufak bi güncelleme yapayım arkadaşlar:

Kazadan dolayı bacağımdaki duyu kaybı iyileşmeye başladı. DOktorlar bu şekilde kalır demişti ancak, tekrar hissedebiliyorum yavaş yavaş. Şu sıralar motorsiklete hala devam. İsmi lazım değil, 30 dakikada pizza garantisi veren bi yerde kuryelik yapıyorum. )) Kazadan dolayı dersimi almıştım. Tam ekipmansız kontak bile çevirmiyorum. Nasip olursa enduro motorsiklete geçiş yapacağım. Crf 250 düşünüyorum. Motorsikletten önce ekipman alacağım tabiki.

Herkese iyi akşamlar

Alıntı sahin261 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufak bi güncelleme yapayım arkadaşlar:

Kazadan dolayı bacağımdaki duyu kaybı iyileşmeye başladı. DOktorlar bu şekilde kalır demişti ancak, tekrar hissedebiliyorum yavaş yavaş. Şu sıralar motorsiklete hala devam. İsmi lazım değil, 30 dakikada pizza garantisi veren bi yerde kuryelik yapıyorum. )) Kazadan dolayı dersimi almıştım. Tam ekipmansız kontak bile çevirmiyorum. Nasip olursa enduro motorsiklete geçiş yapacağım. Crf 250 düşünüyorum. Motorsikletten önce ekipman alacağım tabiki.

Herkese iyi akşamlar
    Çok güzel haberler, inşallah daha da iyileşir. barkın abi kaza yapanlarda vb spor sakatlanmalarında falan tedavi için bir spor salonu gibi bir yere gitmiş. oranın baya yararı olmuş imkanın varsa sende git bence. inşallah tamamen iyileşir

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    minibüs şoförünü bulabildin mi? firma neydi?

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Öncelikle;

Gariban mariban dinlemeyecen arkadaş. Sonra insan pişman oluyor. Derhal şikayetçi olacan. Fırsatçı olup karşı tarafı zaafa uğratıp faydalanmak ilk amaç olmalı. Örneğin (şimdi biraz daha denetimli) paketçi motorcular gelip arabana vurur. Ehliyet yoktur. Patronu çağırır, adam gelir al sana 3 bin lira polis çağırma der. Hayır. 20 bin isteyip vermezse polis çağırılacak. Yoksa o paketçi gelip benim 2 yaşındaki kızımı ezecek. Benim yavrumun sorumlusu, vebali senin üzerine.

Şimdi geçmiş olsun. (Yukarıda yazdığım daha önemli)

Her zaman korkarım rehavetli sürüşten. 500-600 km den fazla yol gidersem, menzilime son 50-100 km kala, mutlaka bir mola veririm. Kafa-vücut bir dağılsın, kendine gelsin diye. Genelde "hadi az kaldı mola vermeyeyim" denir. Kemerler çözülür, sağa sola telefon edilir "vardık sayılır" denir. Dikkat iyice dağılır, rehavet had safhaya ulaşır. En tehlikeli bölüm burada başlar, kazalar hep bu sırada olur. Son bir tur atayım demek çok tehlikeli. Satış yaparken, aldığım aracı ilk defa kullanırken çok dikkat ederim. Yola ilk çıkarken, varacağım yere yaklaşırken daha fazla dikkat ederim. Böyle davranmak lazım. Yine bile arabayla tatil dönüşlerinde, 2 sefer eve birinde 50, diğerinde 10 km kala geldiler arkadan çarptılar. İyice sıkılmış kızımı yine de koltuğundan indirmedim. Kimseye kemerini çözdürmedim. Hiçbirimize çok şükür birşey olmadı, bindiğimiz gibi indik.

Aman dikkat. Belirttiğim durumlarda, daha da dikkat.

Motosikleti
    Kuba kb100, Mondial Mg125dx, Honda Crf 250
    gegor45- çok az bir bölge kaldı yavaş yavaş iyileşiyor. Yürümemde, koşmamda sorun yok sadece hissetmiyordum ayak bileği ile diz arasını. Şimdi çok daha iyi. Bakıyorumda kazanın üzerinden 2,5 - 3 sene geçmiş yaklaşık olarak.

stabiliz- Kaza yaptığım minibüs şoföründen şikayetçi olmayınca serbest bırakıldı. O saatten sonra bir daha kendisini göremedik. Çalıştığı şirketten işi bırakmış. Şirkette erikli su denizli distribütörü. Minibüs Mitsubishi L300 panelvan

özmusti- Dediklerinize harfiyen katılıyorum çok haklısınız. Her şeyin polise ve mahkemeye intikal etmesi gerekiyor. Şu hayattaki en büyük pişmanlığım o adamdan şikayetçi olmamaktı. Çok affedersiniz, hem kazaya sebep oldu, hem motoru hurdaya çıkardı, hepsini geçelim resmen öldürmeye teşebbüs etti, biz insalık yapıp şikayetçi olmadık. Sonra giren çıkan hep bize oldu çekici parası, otopark parası, git gel karakol işleri (evet o sakat halimle)

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Konuyla ilgili tüm sorularınız için bana ulaşabilirsiniz hocam
    Berkant Kuşdemir
    0554 410 52 68

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)