Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

çok feci

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    nc750x gibi bir motoru beygir gucu dusuk diye beyenmeyen bir zihniyet var. tamam kazalar hepimiz icin var fakat her sezon basi izledigimiz bu film, o zihniyetin urunudur.

al sana guclu motor, sebep sonuc.
    remomax ve E-TEKİN bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Allah rahmet eylesin
    .iste benim 600 lukten tekrar 125 ccye gecmek istememin sebeplerinden biride bu tarz korkunc kaza haberleri beni tramvaya sokuyor.
    Gecen yolda yzf 125 suren biri ile konustum yasi 17 veya 18 idi.biraz muhabbet ettik.sonra yzf yi satip 1000 rr alacagini soyledi.bende ona ölürsün dedim.ben sahsen onu kullanamam dedim.oda bana abi sen 600 luk suruyosun 1000igide surersin dedi.bende ona 600 luk bile bana cok geldigini deyince .hala 1000 rr almakta israr edisini sordugumda bana soyle dedi.
    Abi cevremde herkes 1000 rr kullaniyor .yani genc kardeslere sozum oki ozenti yapmayin.yeminle soyluyorum 100 luk cup beni yolda yarisircasina gecmek istiyor.adamda kask yok mont yok benle yaris pesinde .dedim olum seytana uyma birak gecsin seni .bu sefer arkaya bakti beni goremeyince yavasladi.
    Genclerin cogu bu isin bilincinde olmuyor oluncada is isten geciyor.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Çok Çok üzücü gerçekten. Allah rahmet eylesin. Hepimiz payımıza düşen dersi alırız inşallah.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Allah Ölümün bile hayırlısını versin.
    çok kötü bi kaza insan dayanamayıp duygulanıyor.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devir saati 15'te takılı kaldı diye kilometre 150'de takılı kaldı diyen habercilerimiz var.
    Haklısınız yanlış bir bilgilendirme olmuş abartmayı severler haberciler ama az bile abartmışlar gibi geldi bana,gerçekten kaza anında 15 de takılı kaldıysa 150 ye duacı olmak gerekir..

Hadi diyelim ki kaza anında en kötü 2.viteste 15bin devir gidiyor olsun o R6,gerisini siz düşünün artık..

Bildiğin kamikaze yapmış gibiler,Allah rahmet eylesin..

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    allah rahmet eylesin çok üzücü bir olay.
    haberin altına yapılan yorumlar da bir o kadar üzücü ve insanlık dışı.

Motosikleti
    Haojue
    125, 250, 600 fark etmiyor ki. Dikkatsizlik, umursamazlık ve bana bir şey olmazcılık bu hale getiren. Gerçekten fazlasıyla üzücü...

Bizim insanımız kadar kendini ölümsüz zanneden başka hiçbir toplum yok. Allah rahmet eylesin.

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Böyle haberleri okuyunca insan ister istemez soğuyor :(
    Allah rahmet eylesin ailesine sabır ihsan eylesin.

Pessimistyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki kle 500
    ulan ne patlamış adamlar ya yazık valla.
    motor r1 mi r6 mı artık çok farketmez, ikiside 1. viteste olsa bile 15bin devirde 150yi görüyor.
    diyecek söz bulamayanlardanım, camiamızın başı saolsun.

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin
    .iste benim 600 lukten tekrar 125 ccye gecmek istememin sebeplerinden biride bu tarz korkunc kaza haberleri beni tramvaya sokuyor.
    Gecen yolda yzf 125 suren biri ile konustum yasi 17 veya 18 idi.biraz muhabbet ettik.sonra yzf yi satip 1000 rr alacagini soyledi.bende ona ölürsün dedim.ben sahsen onu kullanamam dedim.oda bana abi sen 600 luk suruyosun 1000igide surersin dedi.bende ona 600 luk bile bana cok geldigini deyince .hala 1000 rr almakta israr edisini sordugumda bana soyle dedi.
    Abi cevremde herkes 1000 rr kullaniyor .yani genc kardeslere sozum oki ozenti yapmayin.yeminle soyluyorum 100 luk cup beni yolda yarisircasina gecmek istiyor.adamda kask yok mont yok benle yaris pesinde .dedim olum seytana uyma birak gecsin seni .bu sefer arkaya bakti beni goremeyince yavasladi.
    Genclerin cogu bu isin bilincinde olmuyor oluncada is isten geciyor.
    evet haklısın banada denk geliyorlar arada akşamları cbr la kısa tur atıyorum geçenlerde 16-17 yaşında bir çocuk geçti beni önümden gidiyor tek teker yapıyor arada kafasını arkaya çevirip bakıyor durdurdum bunu dedim hayırdır senin derdin nedir ecelinemi susadın ses yok dedim ölmek istiyorsan kendini git bogaz köprusunden at acısız bir ölüm olur dedim trafikteki araçları ve yayaları tehlikeye atma dedim. bide demezmi; yol boşki dedim sen bu kafayla devam et. inşallah böyle apaçilik yapmayı bırakırsın dedim yoluma devam ettim

Vintage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX-10R 2011
    Allah rahmet eylesin. Şimdi arkadaşları hep motoru satıcaz derler. 10-15 gün yas çekerler. Sonra yol yapmaya devam. Olan annesine babasına kardeşine akrabasına oluyor. Kendine oluyor. 125'likte kullanılır. 1000'likte kullanılır. Tek farkı şu ki 125'likte kaza yapacağını anladığında hızın 100 oluyor. 1000'likte ise 250 oluyor. 100 ile kaçabilirsin durabilirsin. Ama 250 ile duramazsın duramıyorsun. Bende kaybettim arkadaşımı daha 1 ay oluyor. Annesinin babasının yüzüne bile bakamadım. Biz ne desek boş , olan aileye oluyor kendine oluyor ne yazıkki. Allah rahmet eylesin. Aman dikkat. Çevirme olur kedi köpek olur duran araba olur yaya olur. Tehlike çıkar. Durabileceğimiz hızlarda gidelim. Allah rahmet eylesin arkadaşa ve arkasındaki arkadaşa. Ailesine de sabır versin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)