Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kim Haklı Kim Haksız

Motovento
    REKLAM ALANI
    ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler

Bakalım şu işleri güçleri bir ayarlayayım haftaya sınavlarım var ondan sonraki hafta honda ile başlamayı düşünüyorum...
    Her ayın 15 inde eğitim takvimlerini açıklıyorlar ve hemen doluyor.
    Samimi isen oyalanmadan 15 inde kaydını yap.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Eğitim herkese şart. Bak kimlerle birlikte trafikteyiz.

http://www.mynet.com/video/komedi/yo...sofor-2019764/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ayın 15 inde eğitim takvimlerini açıklıyorlar ve hemen doluyor.
    Samimi isen oyalanmadan 15 inde kaydını yap.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Eğitim herkese şart. Bak kimlerle birlikte trafikteyiz.

http://www.mynet.com/video/komedi/yo...sofor-2019764/
    Şimdi kontrol ettim ben bir daha ki ay gidibilirim büyük ihtimalle.Onun kayıtları daha gözükmüyor.

Ben her sabah buna benzer bir yokuş çıkıyorum,nasıl tırsa tırsa çıkıyorum bir bilsen abi böyle bir şey başıma gelmesin diye
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kendimi savunmuyorum belirteyim.
    1.5 ay 5 kaza 4.900km , ek olarak yaptığım kazaların hepsi birbirinden ayrı.Sakat kalma yada ölme konusunda da ekipmanlarım kimisine orta kimisine göre düşük kalite ama iş görüyor velhasıl bu kazalarda bir yerlerimin parçalanmamasının sebebi hızımın düşüklüğüdür.Eğitim konusunda da bakıcaz artık.

Neyse ne dedim ne yaptım iyice karıştı ama şöyle söyleyeyim.
    Yaptığım her şeyden aslında bir ders çıkarıyorum ama bunun bir daha olmaması için yapacak bir şeyim kalmıyor yada ben bunu bilmiyorum.
    Virajlarda şu sıralar tırsmaktayım,kavşaklarda ne yapacağımı şaşırıyorum yani bu aşırı dikkat panikletiyor ve sürüşümü bozuyor asıl bunu düzeltirsem bir daha kazalara karışmayacağımı düşünüyorum...
    Sevgili kardeşim, biraz da kendin vermişsin cevabı, senin anlaşılan motosikletten önce trafik tecrüben yok, yani bir kavşağa yaklaşırken hem motosikleti nasıl kontrol edeceğinle başa çıkmaya çalışıyorsun, hem de trafiği okuyup yorumlamakla başa çıkmaya çalışıyorsun. Ben motosiklete başladığımda 8 senelik otomobil ehliyetim vardı, sırf kavşakta duraklamadan motoru sorunsuz kontrol edebilmem 2-3 ayımı aldı. İkisi bir arada olmaz, en büyük ikilem de budur zaten, bana kalsa 3 sene otomobil ehliyeti olmadan A2 verilmemesi lazım. Caner Abi'nin de dediği gibi ne yapıp ne edip önce trafiği okumakla başlamalısın işe. Bir de aç internetten günde 15 dakka motor kazası videosu izle. Bize 6ncı bir kaza haberi verme lütfen... Gelir bindirmem bak
    kngsze bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)