Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kamyon altında kalan aynı yaştaki iki arkadaş hayatını kaybetti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://sozcu.com.tr/2014/gunun-icinden/496272-496272/
    Haberdeki kazayı görünce çok üzüldüm iki tane genç kamyonun sıkıştırmasıyla ezilip can vermiş. Bilen duyan var mı acaba forumdan olabilirler mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Çok üzücü çookk.. Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin..Lütfen daha dikkatli olalım arkadaşlar .

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Aynı yaştayım vefat eden arkadaşlarla.. Yapılacak daha onca şey varken sonun böyle olması.. Diyecek birşey yok..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Allah rahmet eylesin, off offf kamyonlar yollarda olduğu sürece ölümler durmaz, lanet olasıca kamyonlar, insan katliamcıları... hata yapmasalar bile insana panik yaptırıyor bu salak aletler.
    _pLay_06 bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Allah ailelerine sabır versin çok zordur anne babanın durumu
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ALLAH rahmet eylesin. Ailesine sabırlar versin ikisinin de

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    allah rahmet eylesin...
    keşke kamyonu solundan geçselermiş...

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Haberin altındaki yorumları okudunuz mu, motorlulara bakış açısı aynı..

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Allah taksiratlarını affetsin, geride kalanlarına sabırlar versin. kamyonların sağından geçerken çok dikkat ederim yol nasıl diye, arkadaşlar yolların bozuk olduğunu unutmayın, dengenizi bozacak çok varyasyon var yollarda. Lütfen her deliğe de burnumuzu sokmayalım geçeriz diye, sabır ile yol alın, zaten trafikte takılmıyoruz üstüne acele etmeyelim.
    Berke90 bunu beğendi.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen her deliğe de burnumuzu sokmayalım geçeriz diye, sabır ile yol alın, zaten trafikte takılmıyoruz üstüne acele etmeyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haberin altındaki yorumları okudunuz mu, motorlulara bakış açısı aynı..
    kıbrısta trafik soldan aktığı için öndeki aracı sağdan geçeriz...
    türkiyede de trafikten sağdan aktığı için soldan geçmek zorundasın...
    sağdan geçerken kaza yaparsan suçu kimsede aramayın kuralı çiğneyende arayın...
    motorcu kardeşliği de olsa, kurallara uymayanların yanında değilim... kimse kusura bakmasın.... haa öyle bir kişi kaza yapsa göz ardı etmem... elimden geldiği kadar yardım ederim... ama onu savunmam...
    bir kaza anımı anlatayım....
    kıbrısta 2 şeritli yolda kamyonla (direksiyon sağda) giderken trafik ışıklarında sol şeritte durduk...
    tam da market önü... arkadasım da sigara almak için inecekti... sol kapıyı açmasıyla motorcu öyle bir çarptıki
    kapıya... 2 kişilerdi kask mask hak getire... birisinin ayağı incidi...
    ışıklarda da polisler duruyordu... geldi baktı etti... motorcuya soldan mı geçiyordun dedi...
    evet lafını alınca, suçlu sizsiniz dedi...
    bize de aracınızda hasar yoksa isterseniz gidebilirsiniz dedi... motorcu da zaten gitme tarafı...
    ayağı inciyen arkadaşın son durumunu öğrenmek için telefonunu alıp sonra aramıştım ayağın nasıl oldu diye...

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu olayda suç kimin bilmiyorum lakin 1 yıl önce kardeşimle akşam motor sürerken bu tırın aynısı bana yol vermemek için yolda sağ sol yaptı,ne tarafından yanaşsam o tarafa kırdı,hatta bi ara geri kaçmasam EZECEKTİ! ben ne yaptım,kestirmeden önüne geçtim ilk kasiste kupasına tırmandım dikiz aynasını kopardım,sonra ön farını botun ucuyla parçaladım kaportasına sağlam bi kaldırım taşı isabet ettirdi kardeşim,en son dorsesinin lambasını da orda bırakıp İT gibi dip gaz kaçtı... Lafım bu tırın sürücüsüne değil,bunları sefer başı çalıştıran firmalara..

Allah rahmet eylesin.Olayı bilmiyoruz ama lütfen çok dikkatli olalım arkadaşlar artık motorluların öldüğünü görmek istemiyoruz.Annem duyunca ağlamaya başladı sonra bana sarılıp."keşke vazgeçsen şu sevdadan" diyebildi sadece...
    kralaslan_21 ve just4techno bunu beğendiler.

kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Allah kahretsin bu tür kazaları. Annem telefon ile aradı bana söyledi. Ne kadarda kötü birşey. Böyle olunca da tüm çevre baskı yapıyor motorsiklet tehlikeli motorsikleti bırak bırak diye...
    Vefat edenlere Allahtan rahmet diliyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Allah rahmet eylesin inşallah. Yazık kötü ölmüşler. Aileleri perişandır şimdi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    arkadaslar ozellıkle buyuk aracları saglamayalım. tam arkasında durmayalım. atlattıgım buyuk tehlıkeler hep bu yuzden oldu.

allah rahmet eylesın kardeslerımıze.fecı bır olum gercekten.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tirlara ozellikle hafriyat araclarina bulasmayin!!!
    Mimar (santiyede) oldugum icin her turlusu ile ic iceyim. Hepsi ayri bir cins. Mesela bizim is yapmadigimiz ama bolgenin 2. Buyuk hafriyat firmasinin araci, iett otobusune carpti (haberlerde cikmisti). İett Soforuni oldurdu, agir yaralilar da vardi. Tir soforu cok yuksek miktarda alkollu cikti. Tircinin babasini taniyorduk.
    Bakin aradan 3 aydan fazla zaman gecti. Nasil olduysa adam tutuksuz yargilaniyor. Yuksek alkol + bariz kusurlu olarak yaptigi trafik kazasina ragmen tutuksuz yargilaniyor!
    Bu ulkede trafikte b.k yoluna gidersiniz. Asla hafriyat aracini gecmem, duruyorsa bile. Solundaki arabanin solundan bile gecerim, hafriyat aracinin ayanindan gecmem. Cunku adamlar cogunluk sefer basi para aliyor. Yani sirtindakini bosaltip bir an once tekrar yuk sirasina girmesi lazim.
    Ayrica firma sahiplerinin her yerle iliskisi var. Ne ornekler veririm de basima bela almayayim.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin, off offf kamyonlar yollarda olduğu sürece ölümler durmaz, lanet olasıca kamyonlar, insan katliamcıları... hata yapmasalar bile insana panik yaptırıyor bu salak aletler.
    dostum suc kamyoncunun degılkı. motosıkletı kullanan arkadas hatalı sollama yapmaya calısmıs ve sonucunu ne yazıkkı canıyla odemıs . abı bu kazaları gordugum ıcın moralım bozuluyor pıskolojım alt ust oluyor sırf bu sebeplerden oturu fazerden ıyıce soguyarak satıp cbr 250 aldım ama bole gıderse cbr yıde satıp hıc motosıklete bınmeyecem gıbı. abı herzaman soyluyoruz sagdan sollama yapmayın yapmayın yapmayın hele hele buyuk yuklu agır vasıtaların yanından hıc yapmayın. mekanları cennet olsun allah sevenlerıne ve aılelerıne sabır versın demekden baska care gelmıyor elımızden.
    ferhatkars bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum suc kamyoncunun degılkı. motosıkletı kullanan arkadas hatalı sollama yapmaya calısmıs ve sonucunu ne yazıkkı canıyla odemıs . abı bu kazaları gordugum ıcın moralım bozuluyor pıskolojım alt ust oluyor sırf bu sebeplerden oturu fazerden ıyıce soguyarak satıp cbr 250 aldım ama bole gıderse cbr yıde satıp hıc motosıklete bınmeyecem gıbı. abı herzaman soyluyoruz sagdan sollama yapmayın yapmayın yapmayın hele hele buyuk yuklu agır vasıtaların yanından hıc yapmayın. mekanları cennet olsun allah sevenlerıne ve aılelerıne sabır versın demekden baska care gelmıyor elımızden.
    dostum tabiki öyledir ama yolda 10 kamyon varsa emin ol 8 i seninle yarış ediyor, bu haberin detayları yok, ama motorlu emniyet şeridindeymiş bende hep eminyet şeridinden giderim, o trafikte o kamyonların arasından gitmenin daha mantıklı yolu yok maalesef, yalnız yorumumda da belirttiğim gibi maalesef panik yaptırıyorlar gitmemeleri gereken yoldan gidiyor, gitmemeleri gereken hızlarda gidiyorlar, emniyet şeridinden giderken durduk yere kamyonun altına gireceğini sanmam. Neyse günahınıda almayalım ama kamyonların tehlike saçtığını hergün yollarda bizzat görüyorum.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    çok korkarım ve biraz geri durmayı tercih ederim.

Allah Korusun çok kötü yahu. 1 kere sıkıştırdı şarampole kaçtım birdaha da girmem aralara vs.

Allah Rahmet Eylesin.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Allahtan rahmet,ailesine sabır dilerim, cok feci bir ölüm...Bu tür videoda izlemiştim bir araç kamerasından motor tırla araçların arasına girip dengesini kaybediyor,tamda tırın dorse lastiğinin önüne düşüyor,tır hareket edip çıtır çıtır eziyor adamı.
    O gün bugün nerde bir tır kamyon görsem uzak dururum.
    Kaza bu nereden geleceği belli olmaz,sen dengeni kaybetmezsin biri kapı açar dengeni kaybedersin,yerler ıslaktır motor kayabilir,biri arkadan vurur alır atar tırın kamyonun altına...Dikkat edin kendinize.Kazasız sürüşler herkese.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)