Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mobeselerdeki motosiklet kazaları

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba. emniyet mobeselerdeki motosiklet kazalarını paylaşmış. maalesef ölüm ve yaralanmaların en büyük sebebi dikkatsizlik ve koruyucu ekipman olmayışı. motosiklet kullanıcıları olarak, videoyu izledikten sonra daha dikkatli olmamız gerektiği düşünüyorum.

http://www.zaman.com.tr/gundem_motos...i_2211540.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Havalarda ısındı millet kaskını koluna takmaya başladı artık .. Hava sıcak diye kask mont eldiven vs gibi ekipman takmayanlar , vücudunuzdan kan değil ter aksın ...
    hrngndz bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalarda ısındı millet kaskını koluna takmaya başladı artık .. Hava sıcak diye kask mont eldiven vs gibi ekipman takmayanlar , vücudunuzdan kan değil ter aksın ...
    O kaskı koluna takanları bir türlü anlayamadım.. Hani korumayı geçtim arkadaş vizör açıkken bile 1-2 sinek yutmuşluğum var ki 1 km mesafe gidiyorum.. Bide madem kullanmayacaksın hiç alma boşa amelelik..

Bu arada şu salak 200 gram çim için tüm yolu sulamaya başlamışlar aman dikkat..
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf 150
    Çok faydalı paylaşım teşekkürler...

Son kaza adamın kafasından kask çıktı ya var mı böyle bişey. Zahmet edip kaskı taktın onu bi bağla dimi.

doraemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 SE 2014, Honda CB125E 2012
    Dün bir tane paket servis gördüm, kırmızıda duruyorum, bu geldi. Kask scooter inin ayak boşluğunda. Ben ışığa bakıyorum, bir de ona bakıyorum ne yapıyor diye. Sonra kaskı aldı kafaya boynundan alnı kadar olan kısıma taktı. Sonra kafasına geçirdi. Ama kaskın vizörü de yoktu. Muhtemelen o kaskı taksa da bir faydası olmayacak cinsten dandik bir kasktı. İş veren kaliteli bir kask vermiyordur muhtemelen. Bizim yan tarafta bir hamburgerci var, onlar da kask takmıyorlar. Geçen gün öğrendim, adam haftalık 200-250 TL para alıyor, 80 TL traşa veriyor, 80-100 TL solaryum satın almış. Aslında çok da suçlamıyorum, nedeni çok basit, kızların beklentileri ve özgüven eksikliği, ve gelir adaletsizliği.

Bu durum Almanya'da ya da Japonya'da olsa, işverenin çükünü keserler.
    fish does not think, cause fish knows everything

topcu197877 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 100 kartal
    kaza yapan arabalardan motosiklete bakan adamları merak ediyorum motosikletmi geliyor rüzgarmı esiyor adamlar için hiç fark etmiyor.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    milletde hiç sağına soluna bakmadan direk hoplamış yola, motorcuda öyle adamlarda.
    kırmızıdan sonra yeşilde kalkarken bile hızlı olmayacaksın öküzün teki yetişecem di geçer sarı - kırmızı arasında gelir vurur sonra...

Dikkat başka açıklaması yok.

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    Bu aralar türktelekomda indirim mi var ne

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler