Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ölümle sonuçlanan Erzincan / Üzümlü'de Motosiklet kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaşırıcak birşey yok.
    iki kelime , kask yok.

Youtube videosudur . Bu adam öldü. Çokta düşük bir hızdaydı halbuki.
    Acemiyede benzemiyor.

http://www.youtube.com/watch?v=JLKSK...has_verified=1
    Psikopat biriyim kafa kesme videolarını izlerim bir şey olmaz ama bu videoyu her izlediğimde tam kafasını yere vururken içimde bişeyler kopuyor sanki
    Gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin , keşke korumaları olsaydı

Koruma giyinmeyip ben dikkatli sürerim diyenler lütfen bu videoyu izlesin

Motosikleti
    rks 150
    ilerde ki zemin viraja giriyo ve ıslak yavaş girmek istmeiştir arka fireni sıkınca kitlemiş olabilir higside galiba başımız sagolsun allah sabır versin

KASK KASK KASK...Bence kasksız kullanma cezasını trafik daha ağırlaştırmalı.

berketan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Fren yaptığı için kaza olduğunu sanmıyorum, piston segman kitlemiş olma ihtimali yüksek. Çünkü o kadar uzun fren izi var ki, fren yapsa rahat durması gerekirdi o mesafede. Korumalarımızı takalım arkadaşlar motorumuzu da bakımsız bırakmayalım. Yağsız kalırsa bu olayın aynısı sizin başınıza da gelebilir.

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    ARKADAŞLAR ÖLEN KİŞİ UZAKTAN AKRABALARIMIZDAN. SABAH ANNEM VERDİ HABERİ BANA BURADA DA VİDEOYU GÖRÜNCE ŞAŞIRDIM İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM. BENİM BİLDİĞİM KADARIYLA ARKA LASTİK KİTLEMİŞ. YA ZİNCİRDEN KAYNAKLI YADA BAŞKA Bİ MEKANİK ARIZADAN KAYNAKLI BİR KAZA. ARTÇI OLAN AKRABAM OLUYO. ASLINDA KENDİ MOTOSİKLETİYLE SEYREDERKEN ARKADAŞINA DENK GELİYOR (KAZA YAPTIKLARI MOTORUN SAHİBİ) MOTOSİKLETİNE BİNİYOR Bİ TUR ATMAK İSTİYORLAR SONUÇ SİZLERİNDE İZLEDİĞİ ÜZERE KORUMA YOK VE KAÇINILMAZ SON. HEPİNİZ SAĞOLUN. RABBİM BU SAHNEYİ BİRDAHA YAŞATMASIN

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Hani kazalar pek etkilemez beni ancak hem kaza videosu hemde alttaki videoyu gördükçe 4-5 defa kasksız bindirdiğim kız arkadaşım ve ilk motoru aldığımda kasksız kullandığım 3 gün için kendime kızıyorum.. Kaldı ki arka frenden tekeri kitlemiştim kız arkadaşım varken neyse ki devirmeden kurtarabildim.. Özellikle highside lar çok ölümcül oluyor..

https://www.facebook.com/photo.php?v=626708410730290

Birde olayın bu yönü var.. Öyle bir düşüşten ayakta çıkabilmek gerçekten mucize.. Araştırdım beyin kanaması falan geçirmemiş.. Hani ilk parayı bulduğum an bu kaskı alacağım model falan aynı olacak..

Kazada ölen arkadaşların yakınlarının başı sağolsun..

Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani kazalar pek etkilemez beni ancak hem kaza videosu hemde alttaki videoyu gördükçe 4-5 defa kasksız bindirdiğim kız arkadaşım ve ilk motoru aldığımda kasksız kullandığım 3 gün için kendime kızıyorum.. Kaldı ki arka frenden tekeri kitlemiştim kız arkadaşım varken neyse ki devirmeden kurtarabildim.. Özellikle highside lar çok ölümcül oluyor..

https://www.facebook.com/photo.php?v=626708410730290

Birde olayın bu yönü var.. Öyle bir düşüşten ayakta çıkabilmek gerçekten mucize.. Araştırdım beyin kanaması falan geçirmemiş.. Hani ilk parayı bulduğum an bu kaskı alacağım model falan aynı olacak..

Kazada ölen arkadaşların yakınlarının başı sağolsun..
    highside dediğiniz olay paylaştığınız video sanırım?neden oluyor peki?
    Gerçekten sağlam kaskmış bende arai bakınayım...

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı oyesilay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    highside dediğiniz olay paylaştığınız video sanırım?neden oluyor peki?
    Gerçekten sağlam kaskmış bende arai bakınayım...
    En kısa açıklamayla dönerken arka tekerin tutuşu kaybetmesinin ardından gaz keserek arka tekerin tekrar tutunması..Bunun sonucunda motosiklet üzerindekini atıyor hatta motosiklet üzerinize doğru sürükleniyor.. Videodaki pilotun başına gelen herhalde en ciddi örneklerden biri..

https://www.youtube.com/watch?v=qX9jUWRqr-4

Şu videoda lowside versiyonu..Kaydığımızda arka teker tekrar tutunursa güzel bir uçuş bizleri bekliyor kısaca..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    klasik eski bir KAWASAKİ (başka marka bilmezler ses çıkartsın yeter)

kask istemez pahalı çünkü. birde artis damgası yemek var.

AMELE TOPLUMUM BENİM

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Allah rahmet eylesin ekipmansız binilmez en küçük CC den en büyük olan motorda ekipmansız tabut kardeşim hala daha dier ekipmanları geçtik kasksız spor kıyafetleri ile gezenler var 250 600 1000 CC makine ile ölümle dalga geçiyorlar yazık.

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    dün anadolu hisarında arkama bir honda silverwing yanaştı aynadan baktım kask yok kafamdaki kaskı gösterdim sende nerde gibisinden hemen yakına gidiyorum dedi ama zaten ne oluyorsa hemen yakın şurası gibi yerlere giderken oluyor bütün ölümler :( banane ya kendi hayatını önemsemiyorsa diyemiyorum uyarıyorum belki bir çoğunun hoşuna gitmiyordur ama ben hatırlatıyorum ...
    qezgin bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    allah rahmet eylesin bakkala giderken bile kask takıyorum basit bir kaza kurbanı olmamak için :(

Motosikleti
    CBR 250R
    Kesinlikle katılıyorum.Kask ve tüm korumaları üşenmeden giyinmeliyiz hele ki Türkiye'de!!
    Alıntı caneroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin , keşke korumaları olsaydı

Koruma giyinmeyip ben dikkatli sürerim diyenler lütfen bu videoyu izlesin
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

neden durduk yere arka teker kitleniyor onu anlamadım, tabi baya hızlıymışlar sanırım baya teker izi var zaten o hızda o ıslak karlı buzlu viraja giriceklermiş birde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)