Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çiftlik Kavşağı Ankamall Yolu Üzeri(ANKARA) 2 ölü :( 26DR810 HONDA 1000RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Arkadaşlar merhaba. Forumdan 2 arkadaşla buluşup akşama kadar bir kaç şey yaptık. En son Şaşmazdan çıkıp arkadaşlar batıkente bende nato yolu / mamağa doğru yola çıktım. İstanbl yolu üzerinde felaket bir trafik vardı çiftlik kavşağını geçip Ankamall e doğru ilerlerken ( 70 radarına gelmeden ) bir baktım yerde 2 kişi ve olay yeri inceleme ekibi gelmiş. Bir arkadaş kaldırımın üstünde yatıyor kaldırım komple kana bulanmış. Biriside sanırım yolun kenarındaki çimlerin üzerinde can vermiş. Motosikletleri sürüklenmiş ve ikiside olay yerinde hayatını kaybetmiştir. Yerde gördüğüm kadarıyla bir adet kask vardı ama sanırım kafalarında takılı değildi . . . Çok kötüyüm arkadaşlar ne yazacağımı ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Olay yerinden eve gelene kadar öldüm öldüm dirildim. ALLAH mekanlarını cennet eylesin geride kalanlara SABIR versin diyorum.

İşte Olay yerine ait görüntüler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Sana geçmiş olsun, ayrıca başımız sağolsun. Başkanım, başka fotoğraf yok mu? Sadece yerde duran motoru görüyorum.
    _pLay_06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana geçmiş olsun, ayrıca başımız sağolsun. Başkanım, başka fotoğraf yok mu? Sadece yerde duran motoru görüyorum.
    Olen sahıslardan bahsedıyorsan ne yazıkkı cekemedım. cocukların bası cok kalabalıkdı babası fılan gelmıs ortalık feryat fıgan ıcerısındeydı. kımsenın daha fazla canı yanmasın daha fazla uzulmesın dıye yanlarına gıtmedım. Olay yerınde bır anda tansıyonum dustu. hatta o ara senı aradım telını acmadın sonra cıkıp yavas yavas eve geldım. Bızım resımlerden bahsedıyorsan onları bırazdan fzr sayfasına atcam .
    fabrisio ve kemboo bunu beğendiler.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olen sahıslardan bahsedıyorsan ne yazıkkı cekemedım. cocukların bası cok kalabalıkdı babası fılan gelmıs ortalık feryat fıgan ıcerısındeydı. kımsenın daha fazla canı yanmasın daha fazla uzulmesın dıye yanlarına gıtmedım. Olay yerınde bır anda tansıyonum dustu. hatta o ara senı aradım telını acmadın sonra cıkıp yavas yavas eve geldım. Bızım resımlerden bahsedıyorsan onları bırazdan fzr sayfasına atcam .
    Yok kardeş bizim resimlerden bahsetmedim. Kaza geçiren arkadaşları falan dedim ama cevabı vermişsin. Telefonu duydum ama o esnada trafikteydim, açamadım. Tekrar başımız sağolsun. Herkes birgün ölecek. Öyle veya böyle.

The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008

Unhappy Ankara Fatih Sultan Mehmet Bulvarında Kaza

Bugün (sezonu açtığım ilk gün) böyle şeyler görmeyi hiç istemezdim doğrusu... Gördüklerime gelirsek; dükkandan eve dönüşte istanbul yolu fatih sultan mehmet bulvarında ilerliyordum. Birden trafik durdu. Aralardan devam ettim. Çiftlik kavşağını yenimahalle yönüne doğru geçtim. Toki bloklarınn orada kaza vardı.(70 radarına gelmeden 100-150 metre önce) İlk önce sadece arabalar görünüyordu. Sonra arabaların arasında yatan bi motosiklet görünce sağda durdum. Motosikletimden indim. Kaza yerine gittiğimde arkadaşın birisi ex olmuş yerde kanlar içinde. Diğerinin de dilini çekmişler ama sağlık ekipleri geldiğinde onun da nabzı durmuş. Vefat eden arkadaşın üzeri örtülüydü. Diğer arkadaşa kalp masajı yapıyordu sağlık ekipleri. Yerde iki tane kask, parçalanmış cep telefonları ve motordan dökülen parçalar vardı. Nasıl olduğunu sorunca bir bayan birden sağımdan önüme geçti, çok hızlıydı, makas atıyordu dedi. Sonrada beyaz bi tofaşa sağ arkadan çarpmış ve düşmüşler.

Motosiklet CBR 600RR Honda Kırmızı-Siyah
    Plakası 26 DP 810

İnanın çok üzgünüm. Daha fazla bakamadım evime döndüm. Vefat eden arkadaşa Allah'tan rahmet, diğerine de acil şifa diliyorum.

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin , ailesine yazık

The Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 Siyah 2008
    Abi aynı konuyu ben de açmıştım. Bu arada plakası 06 DP 810. Ben kazanın hemen üstüne gittiğimden durum daha vahimdi. Allah rahmet eylesin.

isamilx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Allah tahsilatlarını affetsin kardeşim biraz daha dikkatli yaw biz çok üzülüyoruz ailesi kim bilir nasıl yanıp tutuşmuştur Allah sabır versin :(( içim gitti ya gencecik yaşta kanımız hızlı ama biz hızlı olmayalım gaz açarken aileniz aklınıza gelsin. Kask yok adam akıllı yol yok hele şehir içinde neyse Allah'a emanet olun...

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Allah rağmet eylesin.arka lastiğe baktıkmı kazanın nedeni anlaşılıyor ,eğer lastik yeni takılmadıysa rahmetliler çok acemi nerdeyse hiç yatma ibaresi yok tecrübesiz bir insanın 1000lik yarış motoru sürmesinin hazin sonu.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Allah gani gani rahmet eylesin, yakınlarına, ailesine, sevenlerine sabır versin, off, eleman çok genç daha, diğeri de yanlış anlamadıysam tecrübeli cross yarışçısı bi abimizmiş...

Motosikleti
    Alıntı The Machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi aynı konuyu ben de açmıştım. Bu arada plakası 06 DP 810. Ben kazanın hemen üstüne gittiğimden durum daha vahimdi. Allah rahmet eylesin.
    Kardesım plakasını yanlıs gormussun plaka 26 DR 810 resıme dıkkatlı bakarsan gorebılırsın.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı CAGRRI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rağmet eylesin.arka lastiğe baktıkmı kazanın nedeni anlaşılıyor ,eğer lastik yeni takılmadıysa rahmetliler çok acemi nerdeyse hiç yatma ibaresi yok tecrübesiz bir insanın 1000lik yarış motoru sürmesinin hazin sonu.
    Bu şekilde yargılamak hoş degil. sokaklar pist degildir !..

Kazanın nedenini lastigi virajda bitirememeye baglamakta hoşdegil.

Ayrıca şehir içinde kullandıgınız zaman lastigin sadece orta tarafı temas ettigi için o çizginin olması normal.

lastigin yanak bölgesine bakarsanız 2 ayrı renk var. lastigi bitirmesine dikkatli bakarsanız 3 parmak kalmış. Fakat virajdan sonra şehir içinde uzun kullanıldıgı için orta bölgesinde böyle bir renk oluyor.
    MotorKafa, canYOLDAS ve onuroz bunu beğendiler.

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Vefat etmiş adamın nesini yargılıyım arkadaşım allah günahlarını affetsin,demek istediğimi yanlış anlamışssın.pistle ne alaksı var bunun motora yön vermek için yatırman gerekir ,izlerden anladığım kadarıyla yatırmakta pardon yön vermekta acemi olduğunu anladığımı söyledim belki yanlışım vardır ama altımda çalınmadan önce hornetim vardı ve hep şehir içi kullandım ve lastik bitimine bunda 3 parmak varsa benimkinde 1,5 parmak vardı he ben süperim işin piriyim demiyorum ama 1000lik racing sürmek kesinlikle tecrübe isteyen bişey neyse ölmüşün arkasından daha fazla konuşmayalım mekanları cennet olsun.

berketan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    bi tane şahincinin sıkıştırması sonucu kaza yapmışlar.

Riders Of Bilkent sayfasında bir arakadaş kaza sonrası oradaymış sanırım şöyle yazmış : Cok ozur dileyerek yaziyorum O***** cocugu sahinci 10m fren izi vardi motor sag seritteymis sahin onune kirdi kesin hizlida degilmis motor cocuk kurtaramamis kaldirima vurunca firlamislar egemenede 28dk kalp masaji yapildi ama sonuc alinmadi basimiz sag olsun aman dikkat edin olanlar ya sezon basinda yada sonunda oluyo

http://www.bugun.com.tr/son-dakika/m...-haberi/986569

Motosikleti
    ben gordugumde olay yerınde beyaz bır sahın vardı bende merhumların aılesının olabılecegını dusundum

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    allah rahmet eylesin arkadaşlara mekanları cennet olsun..
    saçma sapan yorum yapan arkadaşlar
    buyrun gelin ankara'da motosiklete binin ondan sonra yorum yapın. istanbul yolu sincan kavşağında araba yandan tepeme çıkıp motosikletimi pert etti ölümden döndüm.
    samsun yolunda orta şeritte otomobil ile 70 km/h ile giderken solumdan dorseli TIR sollarken dorsesini arabaya takıp altına alıyordu az daha yine ölümden döndüm
    beşevlerde kaldırım kenarında yürürken bayağan sürücü araba ile arkasına bakmadan geri geri gelerek bana çarptı.
    daha neler var neler gördüğüm onun için ankarada araç kullanırken 2 kere düşünmek lazım toplu taşıma veya yürüyerek gidiyorum heryere
    plectrum ve ceyceypad bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah rahmet eylesin....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Allah rahmet eylesin. Hocam sana da geçmiş olsun.

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin arkadaşlara mekanları cennet olsun..
    saçma sapan yorum yapan arkadaşlar
    buyrun gelin ankara'da motosiklete binin ondan sonra yorum yapın. istanbul yolu sincan kavşağında araba yandan tepeme çıkıp motosikletimi pert etti ölümden döndüm.
    samsun yolunda orta şeritte otomobil ile 70 km/h ile giderken solumdan dorseli TIR sollarken dorsesini arabaya takıp altına alıyordu az daha yine ölümden döndüm
    beşevlerde kaldırım kenarında yürürken bayağan sürücü araba ile arkasına bakmadan geri geri gelerek bana çarptı.
    daha neler var neler gördüğüm onun için ankarada araç kullanırken 2 kere düşünmek lazım toplu taşıma veya yürüyerek gidiyorum heryere

Motosikleti
    Alıntı The Machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün (sezonu açtığım ilk gün) böyle şeyler görmeyi hiç istemezdim doğrusu... Gördüklerime gelirsek; dükkandan eve dönüşte istanbul yolu fatih sultan mehmet bulvarında ilerliyordum. Birden trafik durdu. Aralardan devam ettim. Çiftlik kavşağını yenimahalle yönüne doğru geçtim. Toki bloklarınn orada kaza vardı.(70 radarına gelmeden 100-150 metre önce) İlk önce sadece arabalar görünüyordu. Sonra arabaların arasında yatan bi motosiklet görünce sağda durdum. Motosikletimden indim. Kaza yerine gittiğimde arkadaşın birisi ex olmuş yerde kanlar içinde. Diğerinin de dilini çekmişler ama sağlık ekipleri geldiğinde onun da nabzı durmuş. Vefat eden arkadaşın üzeri örtülüydü. Diğer arkadaşa kalp masajı yapıyordu sağlık ekipleri. Yerde iki tane kask, parçalanmış cep telefonları ve motordan dökülen parçalar vardı. Nasıl olduğunu sorunca bir bayan birden sağımdan önüme geçti, çok hızlıydı, makas atıyordu dedi. Sonrada beyaz bi tofaşa sağ arkadan çarpmış ve düşmüşler.

Motosiklet CBR 600RR Honda Kırmızı-Siyah
    Plakası 26 DP 810

İnanın çok üzgünüm. Daha fazla bakamadım evime döndüm. Vefat eden arkadaşa Allah'tan rahmet, diğerine de acil şifa diliyorum.
    kardesım dıger arkadasda olay yerınde vefaat etmıs. ben olayı gordugumde durumlarını sordugumda bırı oldu dıgerıde yaralıydı cok ograstılar ama kurtaramadılar dedıler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)